Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2-letni, rodowodowy dog niemiecki szuka domu  (Przeczytany 5535 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« : Listopad 04, 2010, 14:02:19 »

Dosc pilna sprawa: rodowodowy, 2-letni, błękitny dog niemiecki szuka nowego domu. Poprzedni wlasciciele nie radza sobie z tak silnym zwierzeciem, szukaja dla niego domu, ale jak na razie bezskutecznie. Od kilku tygodni pies przebywa w hotelu dla psów w Chybiu (woj. śląskie), jako, ze jest to dosc kosztowne, wlasciciele wkrotce zdecyduja sie na uspienie psa, jesli nikt go nie przygarnie. Wiecej informacji pod numerem Sylwii, weterynarz, ktora prowadzi go od malego szczeniaka, znajomej Krysi: 692 486 936.

Daga, Ty masz wiecej dojsc w swiecie dogow, moze uda Ci sie wrzucic info na jakies Wasze storny, fora?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 04, 2010, 21:55:01 »

A są weterynarze, kórzy usypiają zdrowe zwierzęta? - niepojęte! Do szału - wybacz Iwonko, ale nie powstrzymam się - doprowadzają mnie ludzie zdziwieni, ze z doga wyrósł silny pies, no rzeczywiscie trudno się było tego spodziewać. Biedny Piesek. Wrrrrr

W każdym razie niech zgloszą się po pomoc do fundacji zajmującej się adopcją dogów niemieckich:
http://www.dogi-adopcje.pl
a i ja dam znać znajomym.
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 05, 2010, 07:58:10 »

Dzieki. To dotyczy wielu ras, ktore kupuje sie kierujac moda czy wygladem. Malo jest ludzi, ktorzy skusili sie np. na haszczaka, bo taki piekny? Zgadzam sie z Toba w 100%, ludzie sa bezmyslni, a cierpia zwierzeta.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #3 : Listopad 05, 2010, 15:29:27 »

Problem adopcjom naświetlony, będa działać.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Listopad 05, 2010, 19:13:37 »

sorki, nie zwalajmy wszystkiego na ludzi kupujących, że nie świadomi, że nie pomyśleli (choć nie mówię, że oni bez winy) sporą odpowiedzialność ponosi hodowca. Gdzie on teraz jest? to tak.. a'propo...
Zapisane

my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #5 : Listopad 05, 2010, 20:39:31 »

No właśnie.
Jak negocjowalismy z Dagmara na temat Kofiego to egzaminowała nas dokładnie mimo rekomendacji jako 15-o letnich opiekunów Miśka.
Tutaj widac albo wywiad był niedokładny albo trzeba było na siłę sprzedać psiaka.
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #6 : Listopad 06, 2010, 06:33:16 »

To tez racja, ale wina lezy po obu stronach, bo trudno ja w calosci zrzucic na hodowce.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Listopad 06, 2010, 20:41:05 »

....(choć nie mówię, że oni (kupujący) bez winy) ...
toteż nie zwalam całej, ale niestety, hodowca jako właściciel i osoba która zajmuje się pomnażaniem psów które posiada, ma większą odpowiedzialność, jest po prostu bardziej świadoma.
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #8 : Listopad 07, 2010, 07:14:37 »

Rożnie bywa. Dobrze, ze dogi mają stosowna fundację, finansowaną m.in. przez hodowców i  przez nich założoną. Czasami ludzie nie powiadamiają hodowcy - a nawet czesciej niż czasami, trudniej tez przyjać hodowcy do siebie 2-letniego doga niż beardie - nie zawsze tak jak beardety tolerują łatwo nowe psy, a już szczególnie samce... Poza tym prawdą jest, ze dogów jest po prostu zbyt wiele, m.in. dlatego ja mam juz same kanapowce. Gdy od nas ludzie kupowali dogi zawsze wypuszczałm im najpierw wielkiego Tekilę, jak przeżyli jego gluty była szansa na dalszea rozmowę.

PS No nie Was ze względu na Miska to egzaminowałam na prawe słabo Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

icecraft smoczyjezdzcy bross- uslugiminecraft zaburzenia