Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Identyfikacja zwierzat  (Przeczytany 2958 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« : Sierpień 07, 2011, 20:56:42 »

czas leci, wszystko się rozwija.

Osobiście zarejestrowałam moje psy na http://www.safe-animal.eu/ - każdy właściciel może tam swojego chipowanego pupila zarejestrować i decydować o swoich i psa danych kiedy ma sie na to czas i potrzeb ku temu.

Jest członkiem EUROPETNET - Europejskiego Systemu Baz Danych z siedzibą w Brukseli.

Jest zarejestrowany w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych.

SAFE-ANIMAL to jedyna baza zwierząt, która bezpośrednio współpracuje z największymi Polskimi miastami, w których realizowane są programy czipowania psów. (Warszawa, Poznań, Łódź, Bytom, Szczecin). Podpisane przez nas umowy dały podstawy do wprowadzenia lokalnych zbiorów do jednej ogólnopolskiej bazy.

REJESTRACJA JEST BEZPŁATNA!  mozna zamówić i kupic po 10 pln/szt silikonowe opaski na obroże z informacja o chipowaniu.
Mozna też zamówić karty identyfikacyjne.

>>>>>>>>

Polską bazą też jest www.identyfikacja.pl, ale tu rejestracja kosztuje 30 pln, jak zarejestrujesz psa, to obecnie otrzymasz opaske identyfikacyjną dla psa gratis. Również wspólpracuje z EUROPEAN PET NETWORK.

>>>>>>>>

Myślę, że każdy z nas powinien o tym pomyśleć, zawsze zwiększa się szansa znalezienia ew. zguby.
 
Zapisane

Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 08, 2011, 16:38:05 »

Myślę, że każdy z nas powinien o tym pomyśleć, zawsze zwiększa się szansa znalezienia ew. zguby.
 

Pod warunkiem że kto uczciwy zechce nam oddać psa
Czasem różnie bywa i mimo wielu zabezpieczeń nie sposób odależć psiaka a żaden weterynarz nie spradza czy psiak jest mój czy nie
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 10, 2011, 08:25:55 »

Aguś, masz rację, ale jesli nie będzie oznakowany, to nawet ktoś kto chce oddać, ma bardzo utrudnione zadanie. W tym roku juz 1 beardetka była zgłoszona jako znaleziona (po tatuarzu), i szybciutko odnaleziona została właścicielka.

Właśnie dlatego, że nie każdy wet ma czytnik, nadal szczenieta mojej hodowli będą tatuowane. To dość prosty, czytelny znak, którego sie nie zdejmuje i nie zapomni założyć  Uśmiech jeśli kto będzie chciał usunąć, będzie znak, i wiadomo, że należy szukać chipa.

Moje w ogrodzie nie noszą obroży, stąd tatuaż jest ich jedynym znakiem (poza wyglądem), który pomoże odnaleźć właściciela, i że są rasowe i czyjeś. Na moim terenie wet nie posiada czytnika  Smutny

Chip będzie również, bo tu można dawać dane bieżące ad swój pies, i jeśli szczęście dopisze (a ja chcę mu w tym pomóc), zguba będzie miała większe szanse powrotu do domu.
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gadaniec survivalgames kici-kici lodux curse-of-tiger