Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bardzo beardecia suczka w gdyńskim schronisku !!!  (Przeczytany 5464 razy)
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« : Sierpień 26, 2011, 14:46:37 »

Zobaczcie co dzisiaj znalazłam w gdyńskim schronisku                                                                    http://ciapkowo.pl/694
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 26, 2011, 18:31:16 »

Zdecydowanie wygląda beardecio Smutny
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 27, 2011, 22:38:49 »

dzięki Aga, mam nadzieję że wkrótce będzie wiadomo więcej, a i dom pewnie znajdziemy dla niej.
Zapisane

Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpień 28, 2011, 12:19:54 »

Faktycznie wyglada ze to beardie i do tego opis charakteru tez pasuje..
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #4 : Sierpień 28, 2011, 14:25:27 »

 Może powinnam spotkać się z opiekunką tej suczki, dowiedzieć się czegoś więcej  na jej temat? Jeśli to pomoże w znalezieniu jej domu to dajcie znać
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Sierpień 28, 2011, 14:59:29 »

jesli mozesz, oczywiście tak! zobacz, na miejscu zawsze więcej się dowiesz, a może ma tatuarz? nr też nam cos podpowie.
Zapisane

Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #6 : Sierpień 29, 2011, 09:57:30 »

Przed chwilą rozmawiałam z niedawną opiekunką suni, gdyż teraz psina znajduje się w hotelu pod gdańskiem i niestety na dzień dzisiejszy nie mogę się tam wybrać. Jednak trochę się dowiedziałam i na pewno nie jest to 100% bearded, ponieważ ona nie jest obcięta i ma taką półdługą sierść jednak charakter ma na pewno beardeci  Duży uśmiech. Uwielbia kontakt z człowiekiem z małym jak i dużym, psy zachęca do zabawy, ale nie lubi szczeniaków. Musiała zostać przeniesiona domu tymczasowego do hotelu ponieważ szczeka kiedy zostaje sama. Została znaleziona na ulicy. Popytajcie znajomych, ja już wyczerpałam swoje kontakty, może uda się znaleźć dla niej dom.                                                 Jeśli ktoś jest zalogowany na drugim forum to niech założy tam wątek dla suni .
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Sierpień 29, 2011, 10:58:39 »

modyfikuję wiadomość. Sunia jest krępa i niska na nogach, ot, po prostu bardzo podobna do Bearded Collie, ale to nie Bearded Collie, chyba że jakiś mix przypadkowy, o którym niewiele wiadomo.

Opis niby pasuje, ale rozmawiałam ze schroniskiem, i nie do końca jednak.

Miły pysio, sympatyczne zwierzątko, jak każdy beardeciopodobny, mam nadzieję, że znajdzie dobry domek. To niestety cała prawda o kundelkach, zdecydowanie bardziej narażone są na schronisko  Płacz

« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 11:10:23 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

icecraft bross- mini-land tybria swinkowerpg