Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 4-miesięczna sunia szuka domu  (Przeczytany 3289 razy)
daisy
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 203



« : Październik 05, 2011, 21:08:58 »

To się nazywa odpowiedzialny właściciel... dziś do moich drzwi zapukał chłopak, który odebrał psa koledze. Owy właściciel sunię adpotował ze schroniska jakieś dwa miesiące temu, jeszcze niedawno ją chipował, ale kilka dni temu mu się po prostu znudziła i stwierdził, że "jak jej nie weźmiesz to łopata i do piachu"  :evil: Sunia dwa dni była u Łukasza, jednak dziś ojciec kategorycznie się sprzeciwił i kazał psa oddać gdziekolwiek i komukolwiek. Chłpak biegał po sąsiadach i szukał tej dziewczyny prowadzącej adopcje, nie ważne że fretek Uśmiech nie miałam serca odprawić go z kwitkiem, tak więc mała chwilowo jest u mnie. Może znacie kogoś kto mógłby ją przygarnąć? Szkoda by było gdyby po zaznaniu szczęścia w domu znów trafiła za kratki.
Sunia podobno zwie się Nuka, ale na imię nie reaguje, więc przemianowałam ją na Luka Uśmiech jak pisałam, ma 4 miesiące, jest niedużym pręgowanym kundelkiem, w mieszkaniu podobno się nie załatwia i ładnie sygnalizuje swoje potrzeby stojąc pod drzwiami wyjściowymi. Jest łagodna, w zabawie delikatna i ciągle chciałaby być głaskana Uśmiech
Tel do mnie: 790 014 431
Oto młoda panna:






Prośba również by wrzucić info na inne fora (na dogo już jest).
Zapisane
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #1 : Listopad 29, 2011, 16:38:22 »

Co z suńka? Ma nowy dom?
Zapisane
daisy
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 203



« Odpowiedz #2 : Grudzień 06, 2011, 13:16:11 »

Tak, mozna zamknąć. Sunia znalazła nowy dom Uśmiech
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzień 06, 2011, 17:26:08 »

Super wiadomość  Chichot w końcu dzisiaj Mikołajki, czekamy na same wspaniałe wiadomości  Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolf-time legowiskadlakota pogromcymitow survivalgames kici-kici