Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sopot 2008 - sędziowanie w "angielskim" stylu  (Przeczytany 26105 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #30 : Sierpień 05, 2008, 18:41:38 »

Mamy powazny problem z noclegiem Smutny Mielismy rezerwacje w pensjonacie tulipan na wyspie sobieszanskiej - niestety pomylono daty i wpisano nam rezerwacje na 8-10 lipca. Wyjatkowo "sympatyczna" pani oczywiscie uwaza, ze to my podalismy zla date, a na moj argument, ze przeciez mowilam o noclegu w kontekscie wystawy psow, ktora jest przeciez w sierpniu, stwierdzila, ze ona i tak nie moze przyac psow, bo ostatnio mieli psa z pchlami i za cale 300 zl musili przeprowadzic desynsekcje. Wiekszej bzdury nie slyszalam i czuje sie niezbyt fajnie po takim "sympatycznym" wykiwaniu Smutny Tm bardziej, ze wczesniej na psy sie zgodzila. Zostalismy wiec bez noclegu, wszedzie gdzie dzwonie nie ma wolnych miejsc Smutny

Moze tam gdzie Wy spicie jest mozliwosc wynajecia pokoju dla 2 os. + 2 psy na 1 noc z 9 na 10 sierpnia?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2008, 19:26:16 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #31 : Sierpień 05, 2008, 20:54:54 »

Część z nas będzie nocowac pod namiotem , zapraszamy Iwonka  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #32 : Sierpień 06, 2008, 10:03:33 »

Ja mam nocleg na Sobieszewie - osrodek Neptun. Tel na www.wyspa.pl
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #33 : Sierpień 08, 2008, 13:02:48 »

U nas wolne miejsca w namiocie, jesteśmy razem z Anetka w dwóch dużych namiotach (można w srodku stac, nie trzeba na czworakach sie przeciskać Chichot). Znajdzie sie miejsce jeszcze dla 2-3 osób :-)
Po wystawie w sobotę, zapraszamy na grilla :-) będzie świeża rybka prosto z kutra :-) mniam...
Zapisane

Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #34 : Sierpień 08, 2008, 14:42:04 »

Jak ja Wam zazdroszcze że nie moge być z Wami, ale niestety cele wyższe musimy zostać w domu (Alma jest już na ostatnich nogach - łapach Uśmiech)
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #35 : Sierpień 11, 2008, 10:14:20 »

"Ciężarówka" najwaźniejsza -wiadomo.

JAko pierwszy głos po wystawach sopockich wklejam - coś do śmiechu trochę -  mail od mojego MAcieja, który własnie dostałam

Tak sobie mysle, (a maluchy sa o tym przekonane) ze ich sukcesy do
moja zasluga!
To Panciunio rano wstaje i wystawia siusiu, to panciunio
przygotowywal mleczko ryz z mielonym, kurczaki, bawil sie z nami itp.
to panciunio od rana siedzi z pieskami w domku i wreszcie to dla
panciunia tak ladnie wygrywamy
Bo kto lepiej rozumie birdi? - tylko panciunio
 Duży uśmiech

Szkoda tylko, ze nie dodał jak Pańciunię bola dzisiaj ręce i nogi hehe
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #36 : Sierpień 11, 2008, 10:36:27 »

 Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #37 : Sierpień 11, 2008, 13:32:14 »

Daguś, ale to co Pańciunio pisze to fakt :-) bo kto je tak ładnie nauczył chodzenia przy nodze?  Duży uśmiech

Maćku - zasłużyłeś na takie zwycięstwa  Duży uśmiech!!!

Plindza, Królowa res.CACIBÓW jak nazwała ją Ania (Alma) mimo wszytko jest zadowolona. Na pewno zapadła w pamięci wielu, że jako jedyna sikająca dama na środeczku ringu wygrała klasę :-) ... trzeba przyznać że siusiała z gracją  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech rozglądając się dookoła  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech, kolejnego dnia, jeszcze przed sędziowaniem wbiegła na ring w takim samym celu... uff.. udało mi się uchronić ring... ale Plindzy ten mój pomysł się chyba nie podobał....  widać siusianie na ringu ma swój urok  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

a tak nawiasem, to niestety był pierwszy sygnał, że coś się dzieje...  do momentu wejścia na ring zdążyła się kilkakrotnie wysiusiać poza ringiem... dzisiejsze badania potwierdziły, niestety - infekcja. Szczegółowe wyniki niestety później, bo muszą mikroby urosnąć i się namnożyć... ale na szczęście nie wygląda to poważnie, więc wkrótce będzie zapewne dobrze.

Mała Lady na międzynarodowej pokazała się ładnie, wygrywając tytuł Zw.Młodzieży ma już drogę do końca Młodzieżowego Championatu ułatwioną... jeszcze tylko jeden "mały" zw.Młodziezy i.. będzie kolejna okazja do champana  Chichot, ale serce mi skoczyło do gardła, kiedy została Najlepszym juniorem w rasie... niestety, na tym etapie zdecydowała się zakończyć ringowe konkurencje. Na Bisach nie miała już ochoty się pokazywać.
W chwil późnie3j, wykrzesała z siebie jeszcze jedną iskiereczkę i Birdołki mojej hodowli spisały się na medal!! Zostaliśmy 2 BIS Grup Hodowlanych!!! Super, Dziękuję Kochani!!!

Po międzynarodówce była kolej na krajową, ale za to z super sędziną. Ruth Scott to fantastyczna osoba i sędzia. Tu do Smartnesowej stawki dołączył Rai i był 2 za Shorelines Devoted To Show (dorosły piekny pies), Ruth długo się zastanawiała czy czasem Rafiemu nie dać palmy pierwszeństwa.. Brawo Daga, idzie Ci z Rafim coraz lepiej!! tuż za Rafim Moris, też naprawdę fajnie pokazany. Paweł robi z nim duże postępy. Szczególnie w ruchu prezentował się ślicznie. O tych miejscach decydowały szczególiki.
Poza tym, sukcesy dzieciątek Grega, gdzie szczególnie "mała ruda małpa" urzekła sędzinę czyniły wystawę na pewno przyjemniejszą i cieszyły a miłe sąsiedzkie towarzystwo umilało wystawę, toteż uważam je obie za miłe i udane, ale krajówkę mimo wszystko będę bardziej ciepło i miło wspominać. 
Co by nie powiedzieć, krajowa Bearded Collie zorganizowana super, naprawdę pięknie. Jedna z najładniejszych wystaw na jakich byłam.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2008, 13:54:50 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #38 : Sierpień 11, 2008, 13:44:19 »

Biedna Plindza Smutny

A co do potrzeb fizjologicznych to chyba beardie tak mają, że lubia publicznie - Daisy zrobiła kupeczkę, a Lila siusiu. Na szczęście sędziny były łaskawe i darowały nam jakoś to obciachowe zachowanie.
Zapisane
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #39 : Sierpień 11, 2008, 22:25:24 »

Gosiu ogromne gratulacje dla Ciebie i twoich wspaniałych dzieciaków Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #40 : Sierpień 12, 2008, 07:44:06 »

A tu cos do obejrzenia z wystawy: http://kobieta.onet.pl/wideo/3788656,31,1,1,relacjetv.html Niektore psy i ludzie wygladaja znajomo Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #41 : Sierpień 12, 2008, 09:29:10 »

Wystawa rzeczywiście piękna - trzeba to oddać. Nie wspominając nawet o tym, że dzieciaki przywiozły tyle nagród, ze zajęły cały stół Mrugnięcie)))))

Pierwszy dzień - wielka radość, wszystkie maluszki WO, a Daisy - moja ruda cholera, jak ja czule nazywamy w domciu - dołożyła do tego kolejne sukcesy na BIS - tym razem trzecie na pudle, pięknie wystawiana przez Basię - dziękuję Uśmiech.

Drugi dzień spowodował, ze do domu wróciłam juz cała w skowronkach. Wysoka kultura Sędziny, jej cudowne podejście do psów spowodowały, ze nie żałuję tej mordęgi z przygotowaniem i wystawieniem czterech Birdołów. Ale cóż znaczą bolące nogi, ból głowy itp. wobec pięknych opisów wszystkich kłaczatych - opinia o Rafim, ze śliczny piesek, najpiękniejszy opis jaki dostała Lily w całej swojej karierze, ze Deepcio b. ładny, a Daisy "doskonała w każdym szczególe". Zapamietam te słowa na zawsze.
Bardzo mnie cieszy, ze Rafi - potraktowany bardzo agresywnie,  jak szmata przez sędzinę w Oberwarcie, kiedy to i on i ja mieliśmy uczucie, ze "po kij nam to wszytko" pokazał się ładnie, czułam jego chęć współpracy i radość, że robimy coś razem, z moim przytulaskiem-przydupaskiem Uśmiech.

Dziękuję za miły dzień.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #42 : Sierpień 12, 2008, 21:01:27 »

Dzieki za gratulacje, to miłe, ale.. ale też mam pełną tego świadomość, że to nie tylko moja zasługa, a tego, że miałam szczęście, że do mojego domu trafiły takie a nie inne psy, które wzajemnie tworzą wspaniały duet hodowlany, ale też i zasługa Was kochani wszystkich, którzy na co dzień kochacie smartnesiątka... to Wy je kochacie, na co dzień o nie dbacie, przygotowujecie do wystawy, pokazujecie i.. sprawiacie że mnie się serce raduje :-)

Dagisia - BRAWO - naprawdę super pokazałaś Rafiego! a maluchy eeech... tu sie i Brawo należy Basi :-)
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #43 : Sierpień 13, 2008, 09:17:37 »

Przyznaję, przyznaję i wszedzie podkreslam. Biedna BAsia, ze się przyznała, ze lubi z Rudą na ring chodzić - teraz ma przechlapane Uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #44 : Sierpień 16, 2008, 15:56:03 »

No i dla porządku podaje wyniki obu wystaw:

Wyniki - Sopot CACIB - Diane Mottram

PSY

Klasa szczeniąt
DREAM ABOUT DEEP z Domu Etny - WO.1
DREAM ABOUT DULAL z Domu Etny - WO.2

Klasa młodzieży
HAU-BEAUTY ZEPPELIN - Dosk.1, Zw.Mł.
DISCOVERY Smartness - Dosk.2
DREAM WEAVER of Smartness - Dosk.3

Klasa posrednia
FALCORN FOREVER Marinus - Dosk.1, CWC

Klasa otwarta
FOCUS Złota Pociecha - Dosk.1, CWC, resCACIB
CELTIC PRIDE OF Smartness - Dosk.2
Charmdale VINCENT OF VALENTINE - BDB.3

Klasa Championów
SHORELINES DEVOTED TO SHAW - Dosk.1, CAC, NDPwR, CACIB, BOB
FIRSTPRIZEBEARS CADILLAC - Dosk.2
BASIE of Slavic Charm - Dosk.3


SUKI

Klasa szczeniąt
DREAM ABOUT DŻAMILA z Domu Etny - WO.1, Best Puppy

Klasa młodzieży
DOUBLE DELIGHT Smartness - Dosk.1, Zw.Mł, Best Junior
HAU-BEAUTY ZOYA - Dosk.2
Hau - Beauty ZOE - nb

klasa pośrednia
Bonny and Clyde's SEXY EYES - Dosk.1, CWC, NDSwR, CACIB
FABLE FOREVER MARINUS - Dosk.2
FAIRY FOREVER Marinus - Dosk.3
FUN FOREVER Marinus - BDB.4
ALMA Ronyć - BDB

Klasa otwarta
Wookiee Gang BUTTERFLY - Dosk.1, CWC
ANDELKA ze Srdce Sumavy - Dosk.2
Charmdale VELITI OF VALENTINE - Dosk.3
CHARMDALE VICTORIA OF VALENTINE - Dosk.4

Klasa championów
CROWN PRINCESS MARGARETA OF Smartness - Dosk.1, resCACIB
ZITA BROWN Vanilka - Dosk.2
BEAUTY MOONLIGHT SPARKLE Smartness - Dosk.3
BALLADE TO THE MOON Smartness - Dosk.4
Charleston LUNA LUCK - Dosk
ANGIES ALFIEDATTER PHIE - Dosk


WYNIKI - II Krajowa w-wa Bearded Collie - Rutch Scott

PSY

klasa szczeniąt
DREAM ABOUT DEEP z Domu Etny - WO1
DREAM ABOUT DŻAMIL Z DOMU ETNY - nb

klasa młodzieży
DISCOVERY Smartness - Dosk.1, Zw.Mł
DREAM WEAVER of Smartness - Dosk.2
SHINUBA'S LOUD'S PROUD - nb

klasa pośrednia
FALCORN FOREVER Marinus - Dosk.1, CWC

klasa otwarta
SHORELINES DEVOTED TO SHAW - Dosk.1, CWC, NDPwR
CITY OF LONDON Smartness - Dosk.2
CELTIC PRIDE OF Smartness - Dosk.3
EVERLASTING EXULTATION Marinus - BDB.4
Charmdale VINCENT OF VALENTINE - BDB
FOCUS Złota Pociecha - BDB


klasa championów
BASIE of Slavic Charm - Dosk.1, CWC
FIRSTPRIZEBEARS CADILLAC - Dosk.2

klasa weteranów
NATTERJACK JAY KAY - nb


SUKI

klasa szczeniąt
DREAM ABOUT DŻAMILA z Domu Etny - WO.1

klasa młodzieży
Bonny and Clyde's SEXY EYES - Dosk.1, Zw.Mł, Best Junior, BOB
DOUBLE DELIGHT Smartness - Dosk.2
HAU-BEAUTY ZOYA - BDB.3
ROMY OF PICCALILLI - BDB.4
Hau-Beauty ZOE - nb

klasa pośrednia
FABLE FOREVER MARINUS - Dosk.1, CWC
FAIRY FOREVER Marinus - Dosk.2
FUN FOREVER Marinus - Dosk.3
ALMA Ronyć - BDB.4

klasa otwarta
BEAUTY MOONLIGHT SPARKLE Smartness - Dosk.1, CWC
CHARMDALE VICTORIA OF VALENTINE - Dosk.2
Wookiee Gang BUTTERFLY - Dosk.3
ANDELKA ZE SRDCE SUMAVY - Dosk.4
Charmdale VELITI OF VALENTINE - Dosk
Charleston LAYLA LUCK - BDB
EVERLASTING ECSTASY Marinus - BDB

klasa championów
CROWN PRINCESS MARGARETA OF Smartness - Dosk.1, CWC, NDSwR
KATHERINE Dea-Dro - Dosk.2
CAMELIA CANDY MARINUS - Dosk.3
ZITA BROWN Vanilka - Dosk.4
Charleston LUNA LUCK - Dosk
Smartness BALLADE TO THE MOON - Dosk
ANGIES ALFIEDATTER PHIE - Dosk

klasa weteranów
SIGGANS FELICIA - nb
TINA POP QUINN znad Łydyni - nb
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kov black-flag polskiegpsts regteam swiatmuzyki