Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 18.01.09 r. 1. spotkanie Amberosków  (Przeczytany 7888 razy)
DorkaWD
Gość
« : Styczeń 11, 2009, 11:58:36 »

Sokoro już mowa o "spotkać" to...
Mam zaszczyt ogłosić, że w dniu 18-01-2009 w malowniczej miejscowości o bardzo wdzięcznej nazwie - Oświęcim  Duży uśmiech jest organizowany spacer niesamowitych Amberosków.
Każdy zainteresowany powinien się zgłosić w samo południe, przed główną siedzibą Cherry (czyli blokiem Krysi  Mrugnięcie)
Czekamy z merdającymi ogonkami  Duży uśmiech

Lista uczestników na TERAZ:
Chery, Luna, Jack +ich ludzie
Skrawek + jego ludzie
Panda + jej ludzie

Kto jeszcze dołączy? Liczba miejsc nieograniczona  Duży uśmiech
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 11, 2009, 12:13:17 »

Pozwolilam sobie wydzielic ten watek i przeniesc do innego dzialu.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 12, 2009, 16:57:23 »

Iwonko, czy Twoje psiaki też się pojawią na zlocie Amberosków?
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 13, 2009, 09:39:15 »

Bardzo bym chciała, ale nie wiem czy nam sie uda Smutny Mam nadzieje, ze tak...
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 13, 2009, 22:57:50 »

Koniecznie dajcie znać Ani Gibule, prababci Amberosków! może dołączy... dla mnie... niestety za daleko jak na teraz :-(
Zapisane

Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #5 : Styczeń 15, 2009, 17:07:52 »

Dizel i jego ludzie niestety nie przyjadą. Ale następnym razem obiecuję że będziemy.
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #6 : Styczeń 22, 2009, 18:57:41 »

Kochani, z niecierpliwoscia czekam na zdjecia! A wiecie, ze kobietom w ciazy sie nie odmawia Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #7 : Styczeń 23, 2009, 09:02:32 »

No masz, masz ty szantażystko Chichot  Buziak

http://picasaweb.google.com/Aneirin.Bard/PierwszySpacerAmberose
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 23, 2009, 10:53:23 »

Kasia, Ty to chyba całą noc wrzucałaś te fotki  Chichot
My też jakieś fotki mamy, tylko u mnie czasu coś mniej  Smutny Ale... postaram się coś zdziałać  Mrugnięcie

Spotkanie albo raczej wojnę plemienną, i zajęcia z kamasutry  (tak to o mojej Pandzie Z politowaniem) trzeba koniecznie powtórzyć! Niestety na pełen skład (7 szczeniąt) już nie ma szans bo Luna w ten weekend leci do Finlandii (??) Ale może następnym razem uda się namówić na przyjazd Dizla, Brocka i Lenę, bo Skrawka, Jacka i Pandę namawiać nie trzeba  Duży uśmiech
Ale, ale... było by super gdyby ktoś z wujostwa dołączył  Duży uśmiech
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #9 : Styczeń 23, 2009, 11:13:46 »

Taak, księżniczka Pandora I Uległa Duży uśmiech Nie ma jak widok Skrawka poprawiającego to i owo po braciszku Jacku.. Duży uśmiech Ale mordujące się w krzakach Jack i Luna też niczego sobie.

To kiedy następne spotkanie? Jeśli chodzi o nas to sprawa jest odrobinkę skomplikowana, ale tylko odrobinkę. Idziemu jutro do przedszkola i w każdą sobotę i niedzielę mamy zajęcia od 12 do 13.00 przez 8 tygodni. Więc jeśli spotkanie odbyłoby się w Krakowie po godzinie 13.00 to damy radę Uśmiech

Macie jakieś pomysły na daty, które Wam pasują? Jeśli jak najwięcej osób da znać, to dopasujemy termin tak, żeby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w tym - jak się na to pogodowo zanosi - wytarzaniu w błocie stada birdedów i ich ludzi Mrugnięcie

Ja już teraz wiem, że mam zajęty następny weekend a 7 i 8 lutego wolny. Dalej jeszcze nie wiem. A wy? Uśmiech

ps. Dorcia - to Michał wrzucał fotki Uśmiech Ale nieszczególnie to absorbujące, picasa robi takie rzeczy sama a w tym czasie właściciel konta może np. zszyć sobie zapięcie od kiltu Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 23, 2009, 11:36:58 »

7 lub 8 powiadasz? Iwonka coś mi ostatnio wspominała o 1, ale myślę, że wszystko jest do dogrania  Duży uśmiech
Powodzenie w przedszkolu! Jestem pewna, że Skrawcio będzie wybitnym uczniem  Duży uśmiech

Aaaa, to taki mądry ten picasa? Sprawdzę go!
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #11 : Styczeń 23, 2009, 11:51:45 »

W sumie to Michał mi przypomniał, że mamy walne zgromadzenie celtiki 7go :/ Więc się zagęszcza trochę i jak na razie z pewnych wolnych dni zostaje mi 8 lutego. Ale jeśli chodzi o 1 lutego, to możnaby i tak zrobić, że po prostu dołączę do Was po pracy. Trudno :/ Albo do spaceru, albo późniejszego spotkania, które oczywiście odbędzie się w mniejszym lub większym gronie Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 23, 2009, 12:14:57 »

A kto by śmiał Celtom przeszkadzać! Ustalone już, że 7 to dzień dla zwolenników kraciastych szat  Duży uśmiech
Jak coś to 8 wchodzi w grę  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2009, 12:41:09 wysłane przez DorkaWD » Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #13 : Styczeń 23, 2009, 12:31:14 »

No masz, masz ty szantażystko Chichot  Buziak

Kurcze, gdybym wiedziala, ze to tak dziala, czesciej korzystalabym z tego argumentu Mrugnięcie Dzieki - super zobaczyc te usmiechniete pychole, no i latajaca Cherry jest nie do pobicia Uśmiech

Jesli chodzi o kolejne spotkanie to wujostwo baaardzo chcialoby na nim byc, a ze rozne terminy, ktorych raczej przelozyc sie nie da, nas scigaja - proponuje 1 lutego w Krakowie na Skalkach Twardowskiego. Mam nadzieje, ze dolaczy do nas Zdzisiu z Beautka - niech poznaja maluchy swoja zwariowana ciotke, a co! Mozemy sie umowic po 13:00 mysle - dni teraz coraz dluzsze, a Skrawka i jego ludzi nie moze zabraknac.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #14 : Styczeń 23, 2009, 16:09:37 »

Piękne fotki, ależ wam zazdroszczę, dobrze że Dizel nie rozumie co mu przeszło koło nosa, bo miałabym u niego przechlapane. Jeżeli chodzi o spotkanie to pierwsza połowa lutego jest ok.
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

regteam watachawilkow eneaekstraliga2014 kov yourlifetoday