Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 01.02.09 r. Amberoski & Family & Friends  (Przeczytany 11099 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« : Styczeń 24, 2009, 11:06:43 »

1 lutego w niedziele zapraszamy wszystkich chetnych na spacerek na Skałkach Twardowskiego w Krakowie. Czy godzina 13:30 Wam pasuje? Fru, Aneirin, Skrawku? Uśmiech

Na mapie zaznaczyłam miejsce, ktore proponuje jako startowe - mozna tam zaparkowac samochody i do razu ruszyc w teren:
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #1 : Styczeń 26, 2009, 16:36:15 »

Odpowiedź brzmi - tak Uśmiech W dodatku okazuje się, że prawdopodobnie jednak niedzielę mam wolną [upewnię się w czwartek] i będę mogła z wami pospacerować Chichot A dotrzemy prosto z przedszkola, więc w razie paru minut opóźnienia będziemy Was ścigać po skałkach Mrugnięcie

Dorynkowie w komplecie też chyba będą, więc zapowiada się duży spacer. Przy okazji - Iwonko pytanie. Są tam trasy 'alejkowe', takie pod wózek Malwinki? Bo my chodzimy od innej strony, od Twardowskiego, i tamtej okolicy nie znam za dobrze Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 26, 2009, 17:04:10 »

Dzięki Fru, że o nas pomyślałaś  Buziak
Iwonko, w zimie wygodniej i bezpieczniej jest nam się poruszać z wózkiem, byłby miło, gdyby ten spacer był ugrzeczniony (bez wspinaczki górskiej  Mrugnięcie). No chyba, że wierzysz, że spacer po górkach może przyśpieszyć to i owo? Z mojego doświadczenia wiem, że nie przyśpiesza  Spoko
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 26, 2009, 17:14:26 »

Dorka, masz tak wiele pomysłów... coś wymyslisz...  Mrugnięcie
Zapisane

DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 26, 2009, 17:18:45 »

Małgosiu, na wiosnę to wzięłabym chustę, lub Malwa na swoich nóżkach by dreptała  Mrugnięcie Ale teraz szczerze mówiąc, boję się nosić Malwę w chuście (jeszcze się poślizgnę) no i w pupinkę Malwie może być zimno.
Ale... liczę, że jednak nasza "ciężarówka" nie zdecyduje się na zdobywanie szczytów  Duży uśmiech
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #5 : Styczeń 26, 2009, 19:42:16 »

Fajnie, ze bedziecie - ja jako ciezarowka, zawsze obchodze Skalki dookola bardzo lagodna sciezka, nie wymagajaca umiejetnosci wspinaczkowych. Aczkolwiek mniej wiecej polowa trasy jest dosc waska, ale damy rade - bedziemy trzymac sie szerokiej trasy, ktora biegnie przez las i najwyzej zawrocimy, gdy wozkiem nie bedzie sie dalo jechac dalej. O sniegu, ktory mial spasc ani widu, ani slychu, wiec dla wozka tym lepiej.

Bedziemy oczywiscie my, ale tez Krysia z Tomkiem i Cherry, no i przyjedzie nawet Artusek. Dodajmy do tego Zdzisia i Beautke, a tworzy sie juz calkiem spora ekipa Uśmiech Milka, dolaczycie do nas z dziewczynami?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #6 : Styczeń 26, 2009, 23:12:36 »

Ogromnie żałuję ale akurat w tym dniu mamy rodzinne święto.Ale na następne spotkania piszemy się jak najbardziej.Bardzo dziękujemy za zaproszenie.
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #7 : Styczeń 28, 2009, 11:51:22 »

Będzie jeszcze Konrad z Colin Chichot Grono się powiększa.. Oby tylko pogoda dopisała!
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #8 : Styczeń 28, 2009, 12:45:09 »

ale fajnie macie  Uśmiech pozazdrościć  Spoko miłego spacerku i przede wszystkim ładnej pogody.
 
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 30, 2009, 20:57:22 »

Tyta (mam nadzieję, że jeszcze Cię złapię na forum Mrugnięcie), jak u Was z wolnym terminem? Jesteście w stanie do nas dołączyć? Mam nadzieję, że tak!!
Zapisane
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #10 : Styczeń 30, 2009, 21:03:39 »

W Krakowie będziemy, takie są plany. Wystarczy że spotkanie w Oświęcimiu przeszło mi koło nosa. Cieszę się że będę mogła was wszystkich poznać. Do zobaczenia w niedzielę.
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 30, 2009, 21:07:13 »

WSPANIALE!!!!  Duży uśmiech Jeszcze bardziej się cieszę! Więc do zobaczenia Mrugnięcie
Zapisane
Mavi
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #12 : Luty 01, 2009, 12:20:30 »

Bardzo nam przykro, ale niestety nie możemy wziąć udziału w najbliższym spotkaniu, mamy nadzieję, że to nie ostatnie i na kolejnym Brock też się stawi.
Pozdrawiamy wszystkich. Miłego spaceru!
Grupa Mavi.
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #13 : Luty 01, 2009, 13:27:07 »

hmmm... jakby to powiedzieć  Zawstydzony
Więc... mój ukochany (choć może już nie aż tak Mrugnięcie) "M" w piątek popołudniu zabarykadował się w sypialni i pozostał w niej do dziś (z przerwami na zabiegi higieniczne). Od czasu do czasu dobiegają mnie jakieś jęki i prośby o szklankę wody Z politowaniem Oczywiście nie mam czasu się nim zajmować - zaczęłam czytać pewną książkę (po raz trzeci) i nie mam czasu latać z herbatkami Język Zachciało mu się grypy to niech teraz cierpi  Duży uśmiech  Przez jego grypę (choć jak dla mnie to ledwo przeziębienie Język) minął mnie spacer Ambersoków  Złość Cholerka  Złość
Pozostaje mi liczyć na duuuuużą ilość zdjęć i pikantne opowieści. Mam nadzieję, że wszyscy zabrali aparaty i każdy zrobi przynajmniej po 100 zdjęć Mrugnięcie
Dobra, wracam do lektury  Spoko
Zapisane
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #14 : Luty 01, 2009, 22:59:37 »

Po przywitaniu się  - właściwy spacer zaczął się gdy osobnik Alfa zwołał stado...



Maluchy ochoczo ruszyły za nami..



Zero szacunku dla dorosłych..



starszyzna dawała czadu...



Nawet pokazała maluchom skok ala Małyszek...



Maluchy wspaniale się bawiły



A tak w ogóle to...



I jak tu można dogodzić tym kudłaczom Co?
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2009, 23:01:28 wysłane przez zdzichu » Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiegpsts wataha-farkas swiatmuzyki krainawollusa yourlifetoday