Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Brno 2 x CACIB 7-8.02.09  (Przeczytany 9779 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #15 : Luty 09, 2009, 15:21:01 »

I jeszcze kilka zdjec:

klasa championow suczki


Cherry


Chuliganka Od Emy Destinove
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2009, 18:53:57 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #16 : Luty 09, 2009, 15:39:28 »

Superowo  Chichot

Troszeczkę brak tej "wisienki" w postaci CACIBa, ale to pierwszy występ po dzieciakach !!!

Gratulacje  Duży uśmiech

-----------------------------------------------------------------------

ex.1, CAJC Cecilka Chlupatý Hopan (Edith Soltesz - A)    -   nie do oceny Cecilka Chlupatý Hopan  (Anna Redlicka)

                                       Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?

Dziewczyna chyba się "opiła" z radości i miała na drugi dzień kaca - bo przecież wzorzec mamy jeden ?

« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2009, 16:16:48 wysłane przez zdzichu » Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #17 : Luty 09, 2009, 17:35:56 »

Troszeczkę brak tej "wisienki" w postaci CACIBa, ale to pierwszy występ po dzieciakach !!

Troche brak, ale zrzucamy to na karb malych potworkow zwanych Amberoskami Mrugnięcie W koncu minely zaledwie 4 miesiace od porodu, a potem byly jeszcze 2 miesiace opieki nad maluchami, ktore nie ukrywajmy odbily sie na kondycji wystawowej Cherry.

ex.1, CAJC Cecilka Chlupatý Hopan (Edith Soltesz - A)    -   nie do oceny Cecilka Chlupatý Hopan  (Anna Redlicka)

                                       Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?Co?

Dziewczyna chyba się "opiła" z radości i miała na drugi dzień kaca - bo przecież wzorzec mamy jeden ?

Wydaje mi sie, ze okreslenie "Nie do oceny" - dotyczy nie tyle zgodnosci ze wzorcem, co np. zachowania, ktore uniemozliwia przeprowadzenie oceny lub np. kulawizny, ktora uniemozliwia ocene w ruchu. Nie bylo mnie tam, wiec nie wiem dlaczego tak sie stalo. Oryginalnie zostalo to okreslone jako: "vyloučen", czyli doslownie "wykluczony, wylączony".
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #18 : Luty 09, 2009, 20:04:43 »

Jestem pod wrazeniem jak Chary po dzieciaczkach wspaniale wygląda. Ballu wyglądała jak obszarpaniec, Chichot
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #19 : Luty 09, 2009, 20:18:50 »


Wydaje mi sie, ze okreslenie "Nie do oceny" - dotyczy nie tyle zgodnosci ze wzorcem, co np. zachowania, ktore uniemozliwia przeprowadzenie oceny lub np. kulawizny, ktora uniemozliwia ocene w ruchu. Nie bylo mnie tam, wiec nie wiem dlaczego tak sie stalo. Oryginalnie zostalo to okreslone jako: "vyloučen", czyli doslownie "wykluczony, wylączony".

Inne wyjaśnienie jest mniej ciekawe dla sędziego (pierwszego lub drugiego).

Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #20 : Luty 09, 2009, 21:19:06 »

Jaaa... Skrawuś - podobnie jak ja - osłupiał. Nie wiedzieliśmy, że ma taką pie-ękną mamusię Chichot
Nie znaliśmy takiej Szeruni Mrugnięcie

A Krysia nie dość że wskoczyła w szkocką kratkę, to jeszcze dopasowaną kolorystycznie Duży uśmiech To na pewno pomogło Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #21 : Luty 09, 2009, 22:13:36 »

Jaaa... Skrawuś - podobnie jak ja - osłupiał. Nie wiedzieliśmy, że ma taką pie-ękną mamusię Chichot
Nie znaliśmy takiej Szeruni Mrugnięcie



Oj, to jeszcze nieraz Skrawek będzie zdumiony, gdy zobaczy całą rodzinkę (bliższą i dalszą) na wystawie !
A najbardziej jak przed Swoją Własna wystawą spojrzy w lustro  Duży uśmiech

Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #22 : Luty 10, 2009, 20:32:50 »

Krysiu Brawo!!! super, choć... szkoda że nie załapała się na CACIB'a... ale nic straconego :-) wystaw jest wiele :-) przymuszą Cię troche do pokazywania Cherry  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 12, 2009, 13:24:31 »

Gratulowałam przez telefon  Mrugnięcie Ale nie zaszkodzi jeszcze TU napisać, że jestem BARDZO, wręcz SZALENIE DUMNA, że mój Pandzisz ma tak PIĘKNĄ mamę  Duży uśmiech
Cherka nawet w tak krótkim czasie po odchowaniu siedmiu wspaniałych Amberosków jest w formie, echhh zazdroszczę, ja po roku dalej nie jestem  Mrugnięcie Może to znak, że powinnam oddać się w ręce Krysi?  Mrugnięcie

Krysiu, trzymamy mocno i jeszcze MOCNIEJ kciuki za dalsze sukcesy i te "wisienki do tortu" o których piszecie. POWODZENIA!!!
Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

regteam polskiegpsts wataha-farkas black-flag kov