Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Leszno 23 maj - PRESTIGE 2009  (Przeczytany 5613 razy)
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« : Maj 18, 2009, 18:08:17 »


PSy - rÜden
Klasa Młodzieży - Jugendklasse 3 nr 2 - 4
Klasa Pośrednia - Mittelklasse 1 nr 5 - 5

SuKi - hÜndinnen
Klasa Pośrednia - Mittelklasse 1 nr 6 - 6
Klasa Otwarta - Offene Klasse 1 nr 7 - 7
Klasa Championów - Championklasse 3 nr 8 - 10
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Maj 23, 2009, 19:07:45 »

Jakies wiesci z Leszna?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Maj 23, 2009, 19:45:52 »

Psy
klasa młodzieży:
exc.1 Deep zw.Młodzieży
exc.2 Asklepios
exc.3 Boss z Morasiowej Zagrody

klasa pośrednia
exc.1 Discovery (Daffy) Smartness CWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie

Suki
klasa pośrednia - Daisy CWC, res.Cacib
klasa otwarta - Ballada exc.1
klasa championów - Crown Princess Margereta Of Smartness, zwana na co dzień Plindzą CWC, CACIB, Najlepsza suka w rasie, BOB  Duży uśmiech
exc.2 Melania Kajopiko

Z Plindzxą na grupie nie zostawałam, Daga z Deepem na BISy została, ale nie wiem jak poszło...
Zapisane

Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #3 : Maj 23, 2009, 20:19:30 »

Plindza wygrała rasę.Jeszcze raz gratulacje dla dziewczyn!!!!       Melania  dosk. II
Dagmary psiak zakończył mł. champ. Pełne wyniki może ktoś poda.Anetko i Aniu miałyście rację !!! Melania w ruchu asekurowała nieco tylnią łapę. Gdy oglądałam to nic nie było widać.. W domu okazało się że między opuszkami jest wbity długi cierń, widoczny po wycięciu włosów. Miejsce już mocno opuchnięte. Musiało jej to bardzo dokuczać, dlatego już nie chciała biegać z psiakami.Ale to nie miało wpływu na ocenę sędziego. Kanas lubi drobne psy. Gusta sędziów są różne, i bardzo dobrze. Bo co by było gdyby wygrywały tylko w jakimś jednym typie.Natomiast nie rozumiem jak podobno "znawca" birdi może nie zauważyć że ocenia błękitną sukę. W opisie ma  za jasne oko.(przeczytałam dopiero w domu)  Oko akurat ma idealnie niebieskie.I pigment wokół oczu, warg idealny. I jeszcze dzisiaj dowiedziałam się że suka nieco duża (51).do 53 we wzorcu      Mam wrażenie że sędzia miał problem z wyobrażeniem sobie psa bez futra. Nawet po spuszczeniu dużej ilości futra po Macedonii, w dalszym ciągu jest na niej wiele kłaków.Innej    Suce której można by napisać lekko zapadnięty grzbiet, sędzia stwierdził że ma wypukły (karpiowaty).Jeśli sędzia znajduje wady które pies ma to jest OK, jeśli natomiast uznaje za wady to co jest we wzorcu, to już nie jest fajne. Dzisiaj to była Melanii 35 wystawa i w żadnym opisie nie mam takich cudownych spostrzeżeń jak u sędziego Kanasa. Widocznie reszta  sędziów  się nie znała.W Lesznie bałagan w papierach. Ja przynajmniej nie dostałam nawet potwierdzenia przyjęcia psa. Aneta z Dagmarą miały pomylone klasy w których chciały wystawiać psiaki. Wiało przeokropnie, futra latały. Jedyny plus to nie trzeba się było martwić o przedziałki Duży uśmiech  Ogólnie wystawa spędzona w przemiłym towarzystwie, oblane zaległe sukcesy .
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #4 : Maj 24, 2009, 06:58:24 »

Gosiu, ogromne gratulacje dla Plindzy, Cherry jest baaardzo dumna ze swojej siostry Uśmiech No i oczywisice gratulacje dla Dagi z okazji kolejnego Mlodziezowego Championa.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 10:13:45 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #5 : Maj 24, 2009, 09:48:11 »

Jeszcze raz gratuluję wszystkim zwycięzcą. Jak dla mnie to wystawa udana ze względu na wspaniałe towarzystwo,co do sędziego to się nie będę wypowiadała Mrugnięcie  ale myślę że 9 msc. pies który mierzy 55 cm  nie należy do najmniejszych. Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #6 : Maj 24, 2009, 10:27:54 »

Jeszcz raz gratuluję Gosi i Dagmarze za wczorajsze sukcesy!!
Ja aż taka krytyczna co do Pana Karnasa nie jestem mimo, że nie dał Balluni CWC  Chichot i pozbawił nas szansy zawalczenia o CACIBA.
Ale bardzo miło spędziłam czas w super towarzystwie, szampan był bąbelkowy a torcik pyszny. Cieszę się, że porażki nie dzielą.
Poznałam w końcu Bosika, bardzo mi się spodobał , jest milutki i ma to coś co przykuwa moją uwagę. Mrugnięcie

Ale muszę przyznac, że organizacja wystawy fatalna, jak dla mnie nadrobili tylko tym, że obok było lotnisko i dużo miejsca do biegania dla odprężenia psiaków.

Do zobaczenia na nastęnych wystawach.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Ania i Angus
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



WWW
« Odpowiedz #7 : Maj 24, 2009, 22:10:30 »

Ogromne gratuacje Uśmiech
Smartness i Spółka rządzą !!! I tak trzymać  BRAWO!!!
Zapisane

pozdrawiamy
Ania i ANGUS
"w życiu tylko to się liczy ,by iść  razem na 6 nogach i jednej smyczy"
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #8 : Maj 25, 2009, 10:11:18 »

Dokładnie to Greguisowe dzieciatka. Były w typie sędziego, ale to mnie nie dziwi - Greg miał swego czasu u niego BIS na klubowej w Nitrze. w każdaym razie dał dzieciakom laurki, Deep zakończył rzutem na taśmę Mł. Ch a Daisy kolekny krok do dorosłego - teraz brakuje nam tylko czasu Uśmiech

W każdym razie:

PSY
mł.
1. Deep -  Zwyc. Mł., Najlepszy Junior
2. Axel dosk. 2
3. Bosik dos. 3 (myślę, że nie chodziło o wzrost, nie wiadomo czy przekłamanie sekretarzy, bo pewnie o to, ze był najmłodszy i najbardziej dziaciaczek - co oczwiste on zaczyna mł. a my np. już kończymy)

pośrednia
1. Discovery - CWC, CACIB, BOS

SUCZKI
posrednia
Daisy - CWC, res CACIB (szkoda, ze Plindza nie ma ICH Smutny )

otwarta
Ballada dosk I

Ch
1. Plindza CWC, CACIB, BOB
2 Melania

Zapisane
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #9 : Maj 25, 2009, 10:19:50 »

Tak też myślałam bo ogólnie opis miał ładny Uśmiech, i ja jestem bardzo zadowolona zarówno z opisu jak i z postępów jakie Boss robi. Ale i tak najlepsze było TOWARZYSTWO  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #10 : Maj 25, 2009, 10:28:07 »

Też prawda Uśmiech, choć ja akurat lubię sędziowanie tego Pana.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krainawollusa swiatmuzyki regteam wataha-farkas watachawilkow