Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Łódź - krajowa i klubowa 19-20.09.09  (Przeczytany 21630 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #15 : Wrzesień 16, 2009, 17:13:00 »

Klubowa:

PSY

kl. mlodziezy: 1 Skrawek
kl. championow: 2 Basie, Moris

SUKI

kl. mlodziezy:  ?
kl. otwarta: 1 Sammy
kl. championow: 2 Cherry i ?

No to troche podnieslismy im statystyki...  Zwyciestwo Klubu z takiej wystawy nie bedzie mialo smaczku, ale jedziemy, zeby sie pokazac, bo nas dawno na ringu nie bylo...
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #16 : Wrzesień 16, 2009, 19:34:27 »

no i znowu rodzinnie  Duży uśmiech
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 16, 2009, 19:42:15 »

Ale co to za mizeria, np. w porównaniu z Wroclawiem  Z politowaniem (gdzie oczywiscie, w klasach, do których zgłosiłam jest najwięcej psów hehe).
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 16, 2009, 20:53:02 »

Wiesz mizeria to jest rowniez w porownaniu z krajowkami w Chorzowie i z wiekszoscia innych wystaw Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 16, 2009, 22:03:40 »

Nadal nie ma "zmiłuj się" do Łodzi, jakoś ten oddział (zarząd) nie za dobrze mi się obecnie kojarzy  Smutny więc nie jadę i jakoś mi nie żal, będę miała ciekawsze zajęcia w domu  Duży uśmiech
mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone  Duży uśmiech
Zapisane

Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #20 : Wrzesień 16, 2009, 22:19:33 »

A My mieliśmy ochotę pojechać..... Ale cóż, na nature nie ma rady.  Chichot
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 17, 2009, 05:57:17 »

A mnie żal co do zasady - zawsze klubówka to była klubówka, cos na co bardzo czekałam...
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 17, 2009, 06:35:49 »

Ja dlugo zastanawialam sie czy jechac, no bo w koncu sedzia nie bardzo taki, jakbysmy chcieli. Ale doszlam do wniosku, ze Lodz nic sobie nie robi z niskiej frekwencji na ostatnich wystawach, wiec i za rok, i za dwa mozemy spodziewac sie sedziego z kraju osciennego, a tym sposobem nie szybko bedzie nam dane wystawic sie na klubowej. Pomyslalam wiec, ze zglosze sobie Sammy, a co Mrugnięcie No a potem pomyslalam, ze skoro jade z Sammy to szkoda byloby nie zglosic Basiego, no i poszlismy za ciosem. Bedzie to ostatnia wystawa mojej Samminki, mam wiec nadzieje, ze pokaze sie rownie dobrze, jak na swojej pierwszej Mrugnięcie

Daga, a na klubowej dogow bedziesz? Macie jakiegos ciekawego sedziego?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 17, 2009, 07:16:46 »

takim wlasnie sposobem, byle jakie miedzynarodowki czy klubówki, bez dbalosci o jakosc sedziowania i napewno ras, beda organizowane do "konca swiata i o 1 dzien dluzej".

Ja poczekam, aż oddziałowi zacznie zależeć na większej liczbie BC, i wogóle na rasie, bo co to za niby klub, któremu nie zależy?

Ale skoro już jest tych kilka Beardie, powodzenia! 
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 17, 2009, 07:28:21 »

takim wlasnie sposobem, byle jakie miedzynarodowki czy klubówki, bez dbalosci o jakosc sedziowania i napewno ras, beda organizowane do "konca swiata i o 1 dzien dluzej".

W zupelnosci sie z tym zgadzam, ale widzac jak Lodz przejmuje sie tym, czy sa beardie czy ich nie ma, przestalam liczyc na dobrego sedziego w najblizszej przyszlosci.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #25 : Wrzesień 17, 2009, 09:23:31 »

Ja się dziwię, że się dziwisz niskiej frekwencji Dagmaro Mrugnięcie Z wielu powyższych postów wynika, że jest coś w rodzaju bojkotu klubówki, więc niewielka ilość beardedów jest raczej logiczną tego konsekwencją, prawda? Chichot
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #26 : Wrzesień 17, 2009, 12:47:02 »

Iwona jeśli uważasz że takie  Zwycięstwo Klubu nie ma smaczku, to zawsze można wybrać się na klubową na Słowację lub Czech.W km na to samo wyjdzie. Natomiast konkurencja gwarantowana. W Nitrze na klubowej miałyśmy w championach "tylko " 5 sztuk. 
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 17, 2009, 13:12:50 »

Dziwić to się nie dziwię, tylko mi żal, że jest jak jest. Bojkot - moze trochę tak, a może nie do końca, jest tyle wystaw do wyboru, że się troszkę organizatorzy starać muszą, by przyciągnąć wystawców - vide klub czeski, gdzie praktycznie zawsze jest wysokiej klasy specjalista, duzo nagród , śniadanko Mrugnięcie itp.

Ja akurat nie miałam wyboru wielce, bo mam zasadę, że przed drugimi szczepieniami raczej na wystawy nie jeżdżę, by coś na maluszki nie przytargać. Poza tym kolejne dziecko wyfruwa z gniazda w niedzielę, a nie dało się tego przełożyć. Stąd i na klub dogów nie jadę, choć chciałam z moją weteranka, bo w dogach doczekać tego wieku w jakiej takiej kondycji nie jest łatwo niestety, - odbijemy sobie we Wrocławiu Uśmiech, seniorka wraca na ring... A znając Etnę oznacza to niezłe "jaja".
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 17, 2009, 13:24:22 »

Zgadzam sie w najblizszej okolicy klubowki w Czechach sa tymi, gdzie warto byc, przede wszystkim ze wzgledu na sedziego. W tym roku, ze wzgledu na Ole, raczej nam sie nie uda, ale w przyszlym moze juz tak.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 17, 2009, 20:47:55 »

a ja, przyznaję, i wiem, że Fru ma rację, to swego rodzaju bojkot. Po tym co Łodź zrobiła z Krajową naszej rasy Bearded Collie, jestem oburzona, i nie zamierzam wspierać własnymi pieniędzmi oddziału, który robi to co zrobił, i nie boję się tego mówić otwarcie. Im mniej mają zgłoszeń, tym mniej pieniążków wpływa do kasy.
Oddział Łudzki miał informacje, dane, listy, ranking sędziów do których ludzie chcą przyjechać. Obiecane było, że będą zapraszani - i co? nie dość, że nie dotrzymał słowa, to również zlekceważył naszą, m.in. Grupy Miłośników Bearded Collie pracę (lista, ranking).

No i mam prośbę do właścicieli naszych kilku pociech, niech pokażą klasę  Chichot zaprezentujcie się ślicznie, i zróbcie wszystko, aby beardie ładnie się pokazały.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kici-kici eforex pogromcymitow gadaniec lodux