Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: SPLIT 23-26.07 SUMMER NIGHT SHOWS  (Przeczytany 3051 razy)
Monika
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 101



« : Lipiec 28, 2009, 17:50:59 »

 Szok
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 01:59:49 wysłane przez Monika » Zapisane

"czasami najbardziej bezlitosnym zwierzęciem bywa człowiek"
www.bearded.pl.tl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 29, 2009, 07:14:57 »

Serdeczne gratulacje! szczególnie 3 dnia, kiedy w klasie championów Morisek wygrał. Brawo Pawle! Super!

a swoją drogą, JP Bernardi nadaje czasami imiona tak podobne i ludzace, że można się pomylić. Deference De Chester (czy nie ma tu błędu w pisowni Moniko?), o której mowa "Didi" to zapewne siostra Diplomate De Chester i Dior De Chester a nie naszej Difference, mieszkającej w Polsce.

Dzięki za pozdrowienia od właściciela Evergreena. Czasami na POP'a nie można się dodzwonić, ale ma jeszcze szansę kontaktować się ze mną, bo pewnikiem zna moją stronę, tam są telefony i adres mailowy  Chichot
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #2 : Lipiec 30, 2009, 06:57:12 »

We Francji mioty danego hodowcy z jednego roku są na tę sama literkę z tego, co wiem, stąd czasem jest to mylące, szczególnie w dużych hodowlach.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Lipiec 31, 2009, 08:10:50 »

tyle to ja wiem Dagus, od wielu lat., tyle ze Deference i Diference to juz nie koniecznie tylko ta sama pierwsza literka :-)
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #4 : Lipiec 31, 2009, 09:58:53 »

To było do Moniki Gosiu, która napisała, że się zdziwiła, że z dwóch różnych miotów, a na tę samą literkę.
Zapisane
Ania i Angus
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



WWW
« Odpowiedz #5 : Lipiec 31, 2009, 11:44:51 »

Gratulacje dla Moriska Uśmiech Jak zawsze wspaniały.Do końca roku jeszcze sporo czas i aż boje się pomyśleć co ten Morisek jeszcze oze nawyczyniać Uśmiech
A co literek to we Francji jest taka zasada ,ze odgórnie jest ustalona litera na jaką w danym roku bedą  mieć imiona szczeniaki.I ta zadasa dotyczy wszytskich ras.W sumie jest to jakiś porządek bo wiadomo ze pies na litere "D" jest urodzony 2008 na literkę  "C" 2007 a w tym roku jest literka "E"
Zapisane

pozdrawiamy
Ania i ANGUS
"w życiu tylko to się liczy ,by iść  razem na 6 nogach i jednej smyczy"
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiegpsts watachawilkow yourlifetoday eneaekstraliga2014 swiatmuzyki