Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: CACIB-CAC UZHHOROD UKRAINA 8-9.08.2009  (Przeczytany 5477 razy)
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« : Sierpień 09, 2009, 22:38:20 »

MELANIA zakończyła CHAMPIONAT UKRAINY Uśmiech Uśmiech
info dla chętnych wyjeżdżających . Aktualnie jest potrzebne zdobycie dwóch CACów ( 1x wyst. krajowej, 1x wyst.międzynarodowej) jeśli pies ma już jakiś championat!!! Są potrzebne:    Badania na przeciwciała obowiazkowo, zaświadczenie od lekarza powiatowego.
Dzisiaj przywieżliśmy dyplom, 30 euro i w ciągu godziny był do odbioru. Organizacja wystawy super. gdyby nie ta granica..... Żeby zrobić Grand championat to muszę odpocząć z pół roku Duży uśmiech   Dzisiaj to celnik Ukraiński  wziął się za rozbieranie nam auta. W pewnym momencie się wycofał, pewnie nie wiedziałby co do czego złożyć i dał spokój. Chichot
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Sierpień 10, 2009, 09:10:36 »

Gratulacje! Klopoty na granicy dodaja smaczek wypadom na wschod Mrugnięcie Mi osobiscie tylko raz udalo sie tam pojechac bez problemow na granicy. Macie jakies zdjecia z wystawy?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 10, 2009, 09:23:22 »

Podobno, do odwaznych swiat nalezy, wiec gratulacje i brawa

ja chyba tam jednak sie nie wybiore... mam blizej na zachod, i mimo wszystko, pomimo wiekszej konkurencji, bo tam wiecej BC na wystawach, ale mniej problemow i strachu.
Zapisane

zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #3 : Sierpień 10, 2009, 10:42:36 »

Gratulujemy. Wspaniały wynik i wspaniała promocja Beardie z Polski.
Zapisane
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #4 : Sierpień 10, 2009, 12:49:18 »

Dziękujemy za gratulacje Uśmiech My mamy dalej na zachód ( co nie znaczy że nie pojedziemy).Na Ukrainę namówili nas znajomi, też się bardzo obawiałam. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć że nie było czego. Warto zobaczyć,jak jest w różnych miejscach.Ukraińskie szampany rewelacja.
Ciemne piwko pychotka, takiego u Nas nie ma. Sok z granatów polecam I klasa.Aparat u znajomych, jak oddadzą to jakieś zdjęcia będą.Championat Ukraiński jest ósmym dorosłym championatem MELANII. Uśmiech Uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #5 : Sierpień 10, 2009, 13:08:22 »

Żeby to miec takie zacięcie do wystaw... Ja jednak najchetniej w domu z maluszkami Uśmiech.

Gratulacje...
Zapisane
Ania i Angus
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



WWW
« Odpowiedz #6 : Sierpień 10, 2009, 13:44:01 »

Gratulacje  Uśmiech Wschód zdobyty chyba cały ,to teraz tylko czekać aż  zachód zacznie podbijać Uśmiech
Niech wymiata konkurencję i kolekcjonuje championaty Uśmiech Multichampionka to brzmi dumnie
Zapisane

pozdrawiamy
Ania i ANGUS
"w życiu tylko to się liczy ,by iść  razem na 6 nogach i jednej smyczy"
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #7 : Sierpień 10, 2009, 15:14:19 »

Na wschodzie byłoby jeszcze gdzie pojechać.Ale młode pokolenie cudnych birdoli rośnie i trzeba się spieszyć z tą "kolekcją" championatów. Duży uśmiech Bo niedługo to trudno, oj trudno będzie!!!!
Multichampion - masz rację Aniu bardzo dumnie brzmi,i cieszy bo to moje psie dziecko. :)Dziękuję za gratulacje i miłe słowa.
Na razie zachód musi poczekać, bo Słowację i Węgry mamy w planie skończyć.Chociaż przy mojej zakręconej wystawowo koleżance to nie wiadomo gdzie się znajdę.I to jest fajne.
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #8 : Sierpień 10, 2009, 15:21:21 »

Gratulacje Chichot
Co do granicy polsko-ukraińskiej to kiedyś napiszę o tym książkę Chichot [mój rekord to 14h, pełna kontrola celna przy pustym samochodzie -jechałem sam i nie miałem nic poza rzeczami osobistymi]
Zapisane
Ania i Angus
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



WWW
« Odpowiedz #9 : Sierpień 10, 2009, 15:33:21 »

Na wschodzie byłoby jeszcze gdzie pojechać -
Ale czy to warto z taka utytułowaną sunią jeżdzić po państwach nad którymi ptaki zawracają ??
Szkoda .wg mnie bardzo szkoda. Ma dziewucha teraz swój  czas to nich się pokaże za zachodnią granicą .I powodzenia w zakończeniu rozpoczętych championatów.
Zapisane

pozdrawiamy
Ania i ANGUS
"w życiu tylko to się liczy ,by iść  razem na 6 nogach i jednej smyczy"
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #10 : Sierpień 10, 2009, 19:05:06 »

Niecierpliwie czekaliśmy na informacje, ale nie są one zbyt zaskakujące Mrugnięcie

Wielkie gratulacje Chichot Ściski i drapki dla Lali i niech zdobywa i wygrywa jak najwięcej Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #11 : Sierpień 10, 2009, 19:30:33 »

Fru- Lala wymiziana od Ciebie. Musi się dziewczynka  spieszyć z wygranymi bo na ringi rusza kumpel Skrawek. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za gratulacje  Duży uśmiech.
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #12 : Sierpień 10, 2009, 20:21:13 »

Jolu wielkie gratulacje dla Ciebie i Melanii, to jest wspaniały wyczyn, i jak Tobie już mówiłam wielka odwaga pojechać na Ukrainę.
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #13 : Sierpień 11, 2009, 14:29:45 »

Dzięki Aniu Duży uśmiech
A Ukraine Ci polecam. Fajnie było. Trochę tak , jak cofnięcie się w czasie.
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #14 : Sierpień 11, 2009, 21:07:43 »

Wielkie gratulacje dziewczyny za tak imponujące osiągnięcia. Jestem pod wrażeniem. Brawo!
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

swiatmuzyki regteam polskiegpsts yourlifetoday krainawollusa