Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Świerklaniec- Chorzów , 12-13.09  (Przeczytany 13702 razy)
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #15 : Wrzesień 13, 2009, 18:04:14 »

Dziś jak wyjeżdzaliśmy, to Morisek czekał na BISy, więc jak wrócą to się sami przyznają.

A Skrawuś 1 ex., zw. mł, najlepszy junior w rasie Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #16 : Wrzesień 13, 2009, 21:28:14 »

Gratulacje dla Skrawka !!!!! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Prosimy o podanie wyników. Uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #17 : Wrzesień 14, 2009, 07:32:50 »

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom !!!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
i żalujemy , że nas tam nie było Płacz
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 14, 2009, 12:10:08 »

Gratulacje dla Morisa, chlopak idzie jak burza! Uśmiech Gratulujemy tez ukonczonych championatow Daffiego i Olivera.

Bardzo cieszy nas Zwyciestwo Ml. Skrawusia, no i smuci troche bdb ocena Dizla - moim (byc moze nieobiektywnym zdaniem) niezasluzona, a juz jej uzasadnienie jest zupelnie wyssane z palca. Okazuje sie, ze gdyby Dizel byl suka to dostalby ocene doskonala Co? No ale coz, nie jest to jego ostatnia wystawa i na pewno pokaze na co go stac Mrugnięcie

Aniu, dziekuje za pomoc w przygotowaniu Dizelka Buziak
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2009, 13:11:53 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #19 : Wrzesień 14, 2009, 16:24:16 »

Gratuluję wszystkim zwycięzcom jak i "przegranym", chodź przegranych podobno nigdy nie ma  Mrugnięcie

Szczególne gratulacje dla Daviego i Oliego za ukonczenie championatów oraz miziaki dla Dizelka na pocieszenie (to pewnie tylko taki przykry epizodzik).
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #20 : Wrzesień 14, 2009, 16:30:16 »

Gratulujemy mistrzowi Moriskowi, Olliemu, Daffiemu i całej reszcie wspaniałych zwycięzców Uśmiech Byliście wspaniali Uśmiech

Wielkie podziękowania dla Krysi, która pospieszyła nam z pomocą. Dizelkowi przesyłamy serdeczne pocieszeniowe buziaki - mizianko osobiste oraz tarzanie z braciszkiem będzie we Wrocławiu Mrugnięcie

Osobom, które mielismy [wreszcie] okazję poznać [Monice, Gosi, Oli, Martynie] - dziękujemy za miłe i sympatyczne towarzystwo, pomoc i wszelkie dobre rady, które są nieocenione dla nas, czyli osób, które stawiają na wystawach pierwsze kroki. Do zobaczenia wkrótce Chichot
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #21 : Wrzesień 16, 2009, 17:38:25 »

Dopiero teraz zauwazylam pomylke w wynikach podanych przez Monike: Amberose MAKE ME STRONG dostal ocene doskonala.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 16, 2009, 20:46:30 »

No i ode mnie kilka miłych słów dla wszystkich. Było naprawdę birdecio i miło. Ciasto, szampany i kanapki - po prostu super.
Emocje były, jak zwykle, ale i też wiele miłych obrazów pozostanie w mojej pamięci. Gratulacje wszystkim, tym co wygrali i nie, bo miło było patrzeć, że każdy starał się pokazać swojego birdołka jak najlepiej. W zdecydowanej większości - przecież to rodzina :-)
Moris sprawił mi ogromną radośc wygraną w rasie i na BISach, Pawle, pokazujesz go coraz lepiej, napradę pieknie.
Mały "egzamin handlera" też zdałeś  Duży uśmiech pokazałeś Princess całkiem dobrze, ona nie jest łatwym "kąskiem", to mój pieszczoch i chyba nie tylko mój, bo jak się okazało przez całą wystawę ktoś ją głaskał  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech do domu wróciła wygłaskana na... jakieś 2 dni  Duży uśmiech
Dziel w pierwszym dniu tylko pokazywany, dostał również i moiim zdaniem niezsłużenie ocenę bdb, bowiem jego futerko jest stanowczo przwidłowe, a to mu zarzucono... no coż, Beardetów nadal w ringach mało, i sędzina nie miała doświadczenia, ale jak sama powiedziała - chce się uczyć, chce poznawać, więc miejmy nadzieję rozwinie skrzydła. Oceniała spokojnie i miło, a do szczegółow musi jeszcze dojść. Bearded Collie to rasa nadal mało znana nawet sędziom, i bardzo specyficzna. Trzeba lat doświadczenia, a nie dotknięcia kilku beardie. Ja jej wybaczam ten epizod, z Dziela chciałabym widzieć częściej na wystawach  Uśmiech Pierwsze koty za płoty, potem bęzie łatwiej  Chichot
Dla mnie wystawy na sląsku to też wizyty, spotkania z przyjaciółmi, moimi beardecikami, i pomimo zmęczenia, byłam szczęśliwa odwiedzając po południu Zdzisia i jego beardecią rodzinkę. Szczeniaczki naprawdę udane, a zadbane wręcz doskonale.
Wizyta  u Ani, spotkanie Cassie (mamy Bounty), smaczny obiadek przed podróżą powrotną... NIe często w Waszych okolicach bywam, ale za to zawsze miło spędzam tu czas.
Dziekuję wszystkim, i mam nadzieję, do zobaczenia za rok.
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 16, 2009, 20:53:57 »

Ja bardzo zaluje, ze nie udalo nam sie przyjechac i z Wami wszystkimi spotkac Smutny
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

curse-of-tiger travianek eforex pogromcymitow survivalgames