Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Międzynarodowa wystawa w Kielcach 14.11.09  (Przeczytany 11930 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« : Listopad 02, 2009, 13:38:59 »

Jest juz stawka:

PSY

kl. mlodziezy:

Amberose Make Me Proud
My Name Is Rustler's Moon

kl. championów:

Celtic Pride of Smartness
Cherry Brandy Od Emy Destinove
Black Cooper Cromwell

SUKI

kl. posrednia:

Difference de Chester

kl. championow:

Black Cooper Damascus
Mayflower's Nadine at Dea-Dro
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 04, 2009, 12:36:26 »

Jest juz plan sedziowania: http://www.zkwpkielce.republika.pl/2009_Kielce_plan.pdf beardie o godz. 10, na ringu 16 i zmiana sedziego na... Jadwige Niciewicz...
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 04, 2009, 16:58:32 »

No to bardzo "miła niespodzianka"  Język
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #3 : Listopad 04, 2009, 20:05:41 »

W sumie to moze lepiej, p. Niciewicz na pewno ma wieksza wiedze o beardie niz sedzia z Litwy. Problemem jest jedynie to, ze jest to sedzia najczesciej chyba oceniajacy beardety w tym roku w Polsce, biada wiec tym, ktorzy probuja zdobyc wnioski od innego sedziego Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #4 : Listopad 04, 2009, 21:38:08 »

Myślę , że trochę przesadzacie.To by była druga wystawa MIędzynarodowa p. Niciewicz w tym roku. Dwie międzynarodowe pod rząd miała też p. Larska ( Wrocław 09.2008 i Rzeszów 02.2009) i nie było to problemem. Pani Kochan też często ocenia birdety.
Jest tyle wystaw , że można się dopasować . Osobiście też wolałabym zagranicznych sędziów na międzynarodówkach.
 
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #5 : Listopad 04, 2009, 22:18:27 »


Jest tyle wystaw , że można się dopasować . Osobiście też wolałabym zagranicznych sędziów na międzynarodówkach.
 

Jasne, że można się dopasować jak się wczesniej wie, ze ten a nie inny sędzia bedzie oceniał, a nie tydzień przed wystawą czyli po zamknięciu zgłoszeń.  Z politowaniem

A moze to i faktycznie druga wystawa międz. Pani Niciewicz tylko, ze w Poznaniu w takim razie jest trzecia, hi hi
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #6 : Listopad 04, 2009, 22:32:33 »

Przecież zdarza się , że zmieniają sędziego nawet w dniu wystawy.Jechałam do Szemraja, a przy ringu okazało się ze będzie Pani Larska. Gdybym wiedziała tydzień wcześniej o tej zmianie to zostałabym w domu. Bo akurat od tej sędziny nie potrzebowałam drugiego wniosku. A tak, to miałam niepotrzebna wycieczkę prawie 200km. Za granicą też zmienili nam dwukrotnie sędziego.
Nie pamiętam już na której wystawie, ale nam zmieniali sędziego po zamknięciu zgłoszeń dwukrotnie. Po czym sędziował sędzia z pierwszej wersji. Chichot ( na yorkach)

« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2009, 22:38:34 wysłane przez Milka » Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #7 : Listopad 05, 2009, 07:35:46 »

Myślę , że trochę przesadzacie.To by była druga wystawa MIędzynarodowa p. Niciewicz w tym roku. 

Milka, ja nie mowie tylko o miedzynarodowych, policz jeszcze krajowki, a wyjdzie o wiele wieksza liczba wystaw. Plus jeszcze wystawa championow w Lesznie.

Inny aspekt - jesli ktos juz nie potrzebuje zadnych wnioskow - gdzie ma wtedy jechac? Przeciez nie ma sensu pokazywac sie wciaz u tych samych sedziow, a nie kazdy ma pieniadze i czas, by jezdzic po wystawach zagranicznych.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 07:39:41 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #8 : Listopad 05, 2009, 08:35:53 »

No tak rzeczywiście, zapomniałam o krajówkach. Też życzyłabym sobie żeby na każdej wystawie był inny sędzia , ale tak pewnie nigdy nie będzie. Myślę , że osoby zainteresowane gdyby zgłosiły do kieleckiego związku uwagę, że sędziuje ich rasę tydzień po tygodniu ( i to na międzynarodowej) ten sam sędzia, oddział wziąłby to pod uwagę. sama kiedyś dzwoniłam  z prośbą o zmianę sędziego, poniewaz sędziował pod rząd dwa razy w tym samym mieście i oddział się do tego przychylił.  Uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #9 : Listopad 05, 2009, 08:55:18 »

sama kiedyś dzwoniłam  z prośbą o zmianę sędziego, poniewaz sędziował pod rząd dwa razy w tym samym mieście i oddział się do tego przychylił.  Uśmiech

Czy mowisz o Krakowie? Ja tez interweniowalam tam w tej sprawie Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #10 : Listopad 05, 2009, 09:11:00 »

Nie,nie o Krakowie. Chociaż tutaj też prosiłam o zmianę ( bo co komu daja caciby od tego samego sędziego)



 
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #11 : Listopad 05, 2009, 15:46:29 »

W Polsce mamy kilkadziesiąt krajówek, ale tylko 10 międzynarodowych, stąd  choć na tę wystawę się nie wybieram, jestem OBURZONA doborem sędziów na te wystawy.
Powodów jest wiele, i każdy właściwy. Mamy dziesiątki sędziów a tak mały wybór na wystawach... zastanawiające i wkurzające! Po cholerę tylu z nich robi uprawnienia na sędziów I grupy? Na cholerę rozszezali swoje kompetencje inni sędziowie na gr.I? po to by było ich do sędziowania tylko 3 czy 5ciu? ... Jak można było zaprosić paną Niciewicz skoro chwilę przedtem sędziiuje te psy na Poanańskiej wystawie?!!!! (swoją drogą, Poznań chyba stać na ciekawszą obsadę sędziowską ale... niestety nie mam wpływu na to...)
Zapisane

Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #12 : Listopad 09, 2009, 15:24:49 »

No i jest zmiana sędziego. Nie będzie sędziować pani Niciewicz.
Bearded collie sędziuje Maciej Kozber
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #13 : Listopad 09, 2009, 16:25:51 »

Nie wiem czy to dobra zamiana, ja z tej dwójki wybrałabym  p. Niciewicz
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW