Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 3 ... 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Peanut z Egidy Ateny  (Przeczytany 31723 razy)
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« : Maj 14, 2008, 10:17:41 »

Kochani,
udało mi się w końcu otrzymać zdjęcia naszego malucha [no już nie taki maluch. 8kilo waży chłopaczyna Uśmiech], które od razu wrzucam na stronkę. Zdjęcia z babskiego grilla o czym świadczy rekwizyt w łapkach Peanuta [zapewniam, że już opróżniony Mrugnięcie].
Więcej zdjęć podeślę systematycznie jak tylko dostanę fotki od pozostałych "fotografów"

[mam nadzieję, że uda mi się dołączyć zdjęcia...]






Zapisane

Pozdrawiam, AgA
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #1 : Maj 14, 2008, 10:36:50 »

nadzieja matką głupich Duży uśmiech

podejście nr 1646152621....


Zapisane

Pozdrawiam, AgA
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #2 : Maj 14, 2008, 10:40:31 »

ufff udało się...
no to wrzucam następne Uśmiech



Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #3 : Maj 14, 2008, 10:46:57 »

Agatko, skoro już wiesz co i jak to czekam na więcej  Duży uśmiech Babska impreza chyba udana skoro miałyście jedynego męskiego osonika i to takiego słodkiego  Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #4 : Maj 14, 2008, 11:03:49 »

Och Anetko, Peanut na spacerkach robi furorę. Nie mogę go puszczać samego z mężem bo się od kobitek nie opędzi Mrugnięcie
A jak uwielbia ludzi!! Jest w siódmym niebie kiedy odwiedzają nas goście, tym bardziej z pieskami. Ma swojego ulubionego kumpla Berneńczyka, który jest o tydzień od niego starszy. Bawią się aż miło. I próbują ustalić który z nich ma być "górą" w tych zabawach  Mrugnięcie Dobrze, bo przy okazji się ładnie socjalizuje.
Więcej fotek już niedługo Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #5 : Maj 14, 2008, 12:44:34 »

Beardedy to bardzo towarzyskie stworzenia a Peanut był bardzo chetny nowych kontaków i zawsze pierwszy witał u nas gości. Widac , ze jest radosny i szczęśliwy - tak trzymać  Z politowaniem
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #6 : Maj 14, 2008, 13:20:48 »

ucałowania dla Penautka... miło jest wiedzieć, że maluchom dobrze i że spełniaja pokładane w nich nadzieje... czyli są takie, jakich sie spodziewamy...
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #7 : Maj 16, 2008, 10:34:01 »

Dziękujemy za całuski i przesyłamy kolejne zdjęcia dziubdziuba  Duży uśmiech Tym razem znad jeziorka Uśmiech
Nie wiem czy jest jakiś limit na ilość wrzucanych fotek więc z gory przepraszam jeśli przegnę.

pierwszy post na próbę, bo nie wiem czy wciąż pamiętam jak wrzucać zdjęcia Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #8 : Maj 16, 2008, 10:34:53 »

ok, nie pamiętam....
grrrrr
jeszcze raz....


Zapisane

Pozdrawiam, AgA
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #9 : Maj 16, 2008, 10:50:06 »

YES YES YES
no to lecimy...















Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #10 : Maj 17, 2008, 04:56:05 »

Maluch jaki ty słodki!!!
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #11 : Maj 19, 2008, 19:57:18 »

Lukrowany orzeszek Uśmiech. Czy to jeziorko w Parku Narodowym? Uwaga, strażnik st juz nas gonił grożąc odstrzeleniem Smutny
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #12 : Maj 20, 2008, 09:09:20 »

Dziękuje Ci Agatko za te foteczki, są cudowne tak jak cudowniasty jest Peanut. Bardzo sie wzruszyłam... . Kostka niedawno pytała się czy odwiedzimy "Apollo", myślę, ze w niedługim czasie poprostu się wprosimy Duży uśmiech.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #13 : Maj 20, 2008, 22:17:16 »

Lukrowany orzeszek Uśmiech. Czy to jeziorko w Parku Narodowym? Uwaga, strażnik st juz nas gonił grożąc odstrzeleniem Smutny

Żartujesz?! Bezczelny...!
To akurat jeziorko w Tucznie koło Poznania, dzika plaża, tylko my, a później dołączył ten liso-podobny jegomość.
W Parku już też spacerowaliśmy, piękne tereny! Najfajniejsze jest to, że o rzut beretem od domu Uśmiech
Jak na razie [odpukać] nie mieliśmy żadnych problemów ze strażnikami. Aczkolwiek Peanut się nie kwapi żeby sam wchodzić do wody, może to go uratowało Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #14 : Maj 20, 2008, 22:23:12 »

Dziękuje Ci Agatko za te foteczki, są cudowne tak jak cudowniasty jest Peanut. Bardzo sie wzruszyłam... . Kostka niedawno pytała się czy odwiedzimy "Apollo", myślę, ze w niedługim czasie poprostu się wprosimy Duży uśmiech.

Ależ kochana, zapraszamy! Dajcie tylko znać kiedy żebyśmy nigdzie nie wyjechali Uśmiech
Peanut jest przecudowny! Teraz już wiem w 100% o co chodziło kiedy słyszałam, iż te psy sprawiają że człowiek się rozpływa.
Jak siada i patrzy mi prosto w oczy... bajka!
I jaki mądry jest Uśmiech "siedzieć" nauczył się w 10 minut, "leżeć" w 20 Uśmiech [przypominam, że jestem psiarzem amatorem więc proszę się nie śmiać z wyników  Duży uśmiech]
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Strony: [1] 2 3 ... 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wiedzminlandrp world-of-dogs konfederacja ospzychlin polski-serwer-rpg