Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skrawek - Amberose Make Me Feel  (Przeczytany 54534 razy)
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #15 : Listopad 27, 2008, 13:19:10 »


Prawdziwy Szkot jeśli nie tańczy to bielizny pod kiltem nie uznaje Chichot
Zaiste prawdę powiadasz  Duży uśmiech
A na potwierdzenie http://video.google.pl/videoplay?docid=5600576617327593076
Kiedyś znalazłam ten filmik szukając HAKA w wykonaniu drużyny Rugby All Blacks
Pozdrowienia dla Panów w "kieckach" Mrugnięcie

****
Ci tańczący to MAORYSI a taniec to HAKA (ogólna nazwa tańca, jednak przez niewtajemniczonych postrzegana tylko jako taniec wojenny. Oczywiście inne formy HAKA istnieją Mrugnięcie)
Osobiście wolę MAORYSÓW, no ale ja z Nową Zelandią jestem dość mocno związana (praktyk MA-URI, masażu wywodzącego się właśnie z NZ)
Zapisane
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #16 : Listopad 27, 2008, 13:54:36 »

Widzę, że kroi nam się szkocki fan klub  Duży uśmiech

Ale tuszę, że ze względu na mą tuszę
potrzba by balę szkockiej kraty,
co wpędziłoby nasz fan klub
w finansowe tarapaty.   
Duży uśmiech   Duży uśmiech   Duży uśmiech


No i te przeciągi.....
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #17 : Listopad 27, 2008, 14:56:13 »

Eee tam przeciągi... w życiu trza być twardym a nie miękkim   Duży uśmiech
Zdzisiu, pomyśl, co to byłby za widok gdybyś paradował po ringu w kilcie  Chichot Owszem wymagałoby to kilku przygotowań np. wizyta u kosmetyczki na woskowanko nóżek Chichot

Ale, ale my tu gadu, gadu a Fru kiedyś się chwaliła, że mają w planie zrobienie fotki rodzinnej w strojach klanowych  Duży uśmiech No i jak Fru? Masz? Dasz?
Pandzia przesyła radosne szczeki dla braciszka  Buziak
Zapisane
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #18 : Listopad 27, 2008, 15:39:51 »

- jak widać odpowiadają mu szkockie klimaty Mrugnięcie


Prawdziwy Szkot jeśli nie tańczy to bielizny pod kiltem nie uznaje Chichot


Eee tam przeciągi... w życiu trza być twardym a nie miękkim   Duży uśmiech


Hej, hej  czy to jeszcze forum beardie ??   Chichot  Chichot  Chichot

Czy już jesteśmy u Wisłockiej szanownej, w książce ??    Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech


Ale facetów w kiltach na ringu było ostatnio dostatek, więc - zawsze istnieje ....  taka opcja, że ....   Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech




Grażka i Beauty w Sopocie w 2008r.
Zapisane
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #19 : Listopad 27, 2008, 18:01:26 »


No i te przeciągi.....


Drogi Zdzichu,

Dobry kilt grzeje,
nawet gdy wieje,
i nie czuć przeciągu
nawet w pociągu

by nie gorszyła
się białogłowa
to sporran nosi
się z przoda Chichot

a kiedy mocniej
deszcz pada
to plaidie okryć
się wypada

na nogi
wełniane skarpety
[to mocno podnieca
kobiety] Chichot

i jeszcze buty
Ghillies zwane
oto całe szkockie
ubranie

są też inne
ubioru detale
lecz nie są
ciekawe wcale Chichot

ze szkockimi ukłonami Chichot
Zapisane
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #20 : Listopad 27, 2008, 19:24:21 »

No, no, długa i treściwa Twa odpowiedź   Mrugnięcie

Poszperałem i ... pozwolisz na chwilę nieobecności by zgłębić jedną ze stron internetowych;

http://www.celtica.pl/

bo zaciekawiła mnie.

To nara i czytam  Duży uśmiech
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #21 : Listopad 28, 2008, 17:42:01 »

No mam tę fotkę. Mogę dać Mrugnięcie



Strojów nie widać w całości, ale inaczej Skrawek byłby niewidoczny Mrugnięcie Za malusi jest. Ale jak podrośnie to zrobimy fotki w pełnej krasie Uśmiech

A my też wprowadzilismy kliker. I siadamy już na komendę Chichot Wprawdzie łatwo go rozproszyć, ale dajemy sobie radę - nawet w ogródku, gdzie są krzaki do biegania w, trawa do skubania, liscie do rozrzucania za pomocą wbiegania w nie galopem oraz wiele innych atrakcji Chichot Klikamy też przywołanie i już coraz lepiej idzie mu przychodzenie na imię.

Dziś zrobiłam próbę 'siadu', bo podejrzewałam że może siadać na widok klikera lub torebki na smakołyki. I powiedziałam 'siad' kiedy chciałam przemyć mu oczka. USIADŁ Chichot Mój mądry birded  Buziak

Aha, i klikam na podstawie wiadomości z książki Barbary Wałdoch 'Pozytywne szkolenie psa'. Czytało mi się ją idealnie, o wiele lepiej niż Karen Pryor, więc polecam Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #22 : Listopad 28, 2008, 18:59:57 »

Wspaniale wyglądacie w tych strojach! Z niecierpliwością czekam na następne klimatyczne fotki  Chichot
Co do szkolenia, to wychodzi na to, że mądrość nasze Amberoski wyssały z mlekiem Cherry  Duży uśmiech
Zapisane
Mavi
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #23 : Grudzień 02, 2008, 22:31:20 »

Super zdjęcia!
Skrawek, a właściwie jeszcze Feel był naszym faworytem od samego urodzenia...... Uśmiech
Pozdrawiamy
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #24 : Grudzień 06, 2008, 13:20:24 »

Wczoraj wielki dzień - urządziliśmy spontaniczne i szybkie [bo tuż przed dzisiejszym szczepieniem] spotkanie z ciocią-babcią Colin Uśmiech

Pierwszy moment był eksplozją szczęścia w ogródku:


Następnie przenieśliśmy się do domu i tu nastąpiły momenty niepewności, jakoś wspólnie rozładowywane:


..co nie przeszkadzało Skrawkowi łobuzować jak zwykle Mrugnięcie Ogon Colin fascynował go non stop:


Colina wprawdzie nie bawiła się z maluchem przesadnie, ale było parę zabawnych momentów, np. głaskanie malucha łapą po głowie [dość delikatne] - cokolwiek to w psim języku oznacza, wyglądało uroczo Uśmiech Maluch był zachwycony nowym birdedem oraz jego panem, bo strasznie lubi gości.

Więcej fotek: http://picasaweb.google.pl/faerienn/SkrawekIColina#

A dziś jesteśmy po szczepieniu. Wizytę u weta zniósł najdzielniej na świecie, jedyne co mu się nie podobało to mierzenie temperatury - trudno się dziwić, prawda? Przy zastrzyku się ledwie zdążył zorientować - K/S dla pana weta Mrugnięcie

W poczekalni Skrawuś wzbudził - niezbyt zaskakująco Mrugnięcie - spazmy uwielbienia wśród pozostałych ludzi, psów oraz pani rejestratorki, która usiłowała nam wmówić, że birdedy to duża rasa i kupujemy niewłaściwe jedzenie Chichot Na szczęście dała się przekonać.

No i jemy wreszcie porządnie - Skrawek został rosołkofilem  Z politowaniem Aktualna waga - 6570g Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 13:47:06 wysłane przez Fru » Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #25 : Grudzień 06, 2008, 16:44:48 »

Świetne zdjęcia, zwłaszcza to jak gryzie ogon "cioci, babci". Dizel także zaliczył dziś szczepienie, karmę je, ale koniecznie z dodatkiem ( waga 7100g ). Pozdrowienia od Dizla (Prouda) i jego rodzinki.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 16:47:00 wysłane przez Tyta » Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #26 : Grudzień 06, 2008, 20:43:56 »

Ściskamy i podlizujemy rodzinkę Mrugnięcie

A kiedy wrzucicie jakieś fotki? Ciekawi jesteśmy jak teraz wygląda wasz śliczniuszek Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 09, 2008, 09:48:08 »

Skrawek gryzący ogon jest obłędny! Dobrze, że trafił na drugiego Berdoła bo inny pies pewnie by sobie nie pozwolił na takie "pieszczoty"  Duży uśmiech
Z jakiego powodu Colin jest obcięta?
Drapki dla braciszka Mrugnięcie
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #28 : Grudzień 09, 2008, 10:56:35 »

Z jakiego powodu Colin jest obcięta?

Też masz pytania Mrugnięcie Konrad jest leniem i nie chce mu się Coliny czesać - ot cała prawda Duży uśmiech
Nawet się ofiarowałam zanim jeszcze mieliśmy Skrawka, że będę czesać Colinę w ramach treningu, ale twardo wolał ją strzyc Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #29 : Grudzień 11, 2008, 22:37:52 »

Na życzenie Dorci fotka portretowa - nie wiem czy widać te śliczne birdołkowe brewki, które zaczynają się Skrawkowi tworzyć, może to moja fantazja, ale ja je widzę Uśmiech No i troszkę widać jak wybarwia się wokół oczek.



i jeszcze z serii wariacje.. Skrawek sypia w rozmaitych pozycjach, ale to było przegięcie Duży uśmiech



i seria spojrzenia - 'ale o co ci chodzi? jaka komórka?':



i zaraz potem - skończyły się bateryjki..



A w ogóle dziś maluch mnie zszokował. Klikaliśmy się i chciałam robić przywołanie, ale latał za mną cały czas Uśmiech Więc wrzuciłam co parę kroków komendę 'idziemy'. Twardo chodził. Parę godzin [i drzemek] później założyłam mu obrożę i smycz. Rzuciłam 'idziemy' i szedł prawie równo przy nodze Chichot A na pewno na luźnej smyczy. Pomyślałam, że to może być przypadek, więc to samo spróbowałam w ogródku. I chodził Chichot Nawet jak Michał przyszedł z pracy i do niego gadał Duży uśmiech Jestem z niego taka dumna, że aż mi słabo Chichot Chichot Chichot
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2008, 22:43:56 wysłane przez Fru » Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

piraci ironknights boombeachpolska shakesifidget nazarinh