Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skrawek - Amberose Make Me Feel  (Przeczytany 54657 razy)
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #30 : Grudzień 12, 2008, 00:10:59 »

rozbrajający dzieciaczek!  Duży uśmiech pozycja do spania genialna - jak one to robią że im wygodnie  Szok



piękny ten Wasz chłopak. taki ciemniutki  Spoko

gratuluję fajnych i skutecznych sesji klikerowych  Uśmiech

a ja pisać nie mogę bo mi Peanut pod ręce wchodzi żeby go głaskać..no to kończę Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 12, 2008, 10:03:49 »

Chyba już wiem o co chodzi z tymi brewkami  Duży uśmiech
Pozycje do spania są niczym z Kamasutry  Szok Przyznam, że znam już to psie spanie i na ścianach są jeszcze pozostałości spania mojej byłej - Viki. Aaa tak, tak na ścianie! Gadzina spała z łapami w górze, opartymi o ścianę  Duży uśmiech Pandziasta robi mniej więcej to samo, z tym, że łapki opiera o łóżeczko Malwy i już są w tym łóżeczku dziury Smutny (łóżeczko jest z materiału bo to łóżeczko i kojec in 1).
No i Skrawek też siwieje i ma oczy "podbite"  Duży uśmiech hihi A mówią, że nie ma Beardetów trikolor  Mrugnięcie
Czyżbyś przyłapała Skrawka na dzwonieniu do Krysi? Psiaki są mistrzami w takich minkach "ale o co chodzi", nie jeden aktor mógłby si tej mimiki od nich uczyć  Mrugnięcie

Agatko, czy to słodkie, niewinne maleństwo do nasz kuzyn Peanut? Pewnie tak bo nawet przez sen się uśmiecha szeroko  Duży uśmiech

Myzianka dla obu sympatycznych kudłaczy i ich fajnych Pańci (a co? też się pomyziajcie Język)
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #32 : Grudzień 12, 2008, 10:17:27 »

Agatko, czy to słodkie, niewinne maleństwo do nasz kuzyn Peanut? Pewnie tak bo nawet przez sen się uśmiecha szeroko  Duży uśmiech

Myzianka dla obu sympatycznych kudłaczy i ich fajnych Pańci (a co? też się pomyziajcie Język)


tak, to kuzynek szpinaczek Uśmiech na drugi dzień u nas w domku. teraz już nie chce tak słodziarsko spać na rączkach  Niezdecydowany hyhyhy  Duży uśmiech
ale zmykam z Pinatem z wątku Skrawka. chciałam tylko pokazać kolejną śmieszną pozycję. chociaż ta Skrawkowa zdecydowanie wymiata  Chichot

drapki dla Was również! Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #33 : Grudzień 12, 2008, 10:47:19 »

Ojejku jakież to inteligentne wnuczki mamy...  Chichot duma mnie rozpiera...a dla |Bounty i Gregusia pewnie to... oczywiste  Duży uśmiech
Zapisane

Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #34 : Grudzień 12, 2008, 11:13:19 »

Agatka - co zmykam, co zmykam? Peanut to słodziak straszny i pięknie się ze Skrawkiem komponuje Chichot Jejku, jak bym chciała takiego wielkiego, rodzinnego spotkania wszystkich krewnych i znajomych.. Jeszcze nigdy nie widziałam tylu birdedów na raz i marzy mi się to Chichot

Maluchy mają cudowne pozycje, to fakt. Za każdym razem jak Skrawek się układa, idę poobserwować, jak tym razem. Oprócz wywalania się do góry brzuszkiem zauważyłam też chowanie łebka w różne dziwne miejsca - np. za łóżko Mrugnięcie

A w ogóle to chciałam powiedzieć, że Skrawek oprócz oczek siwieje.. na dupce Duży uśmiech Strasznie fajnie wygląda jak np. leży z podkurczonymi nogami i sterczące na udach włoski ma o wiele jaśniejsze niż na reszcie futra Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #35 : Grudzień 23, 2008, 17:09:15 »

Dawno nic nie wrzucałam i się nazbierało. Najpierw sekcja 'tribute to..'

Tribute to Dorcia-i-mokra-Panda Mrugnięcie
..nic dodać, nic ująć, do dziś mam wyrzuty sumienia Chichot


Tribute to Iwonka - 'TO spojrzenie' Mrugnięcie


Sekcja kolorystyczna:

Czyż nie ślicznie mi w kontrastach?


Czy ten bearded nie jest aby brązowy?


I sekcja spacerowa - z dedykacją dla Iwonki i Krysi Uśmiech

Wielka podróż małego Skrawka..


Biegnący - i cały rozmazany - birded:


Zdobywamy ogromną i stromą górę..
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #36 : Grudzień 23, 2008, 22:50:22 »

ahahahahaha spojrzenie z brodzika - BEZCENNE!!  Duży uśmiech jak się Wasze [Kasiu i Dorotko] małe pociechy sprawują podczas kąpieli?

eeech...fajny ten Wasz chłopaczek  Buziak na zdjęciu w brązie słusznie eksponuje tą swoją niesamowitą ciemną nóżkę. Nic tylko schrupać [uwaga na berneńczyka, szczególnie że to laska MrugnięcieDuży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #37 : Grudzień 23, 2008, 23:05:07 »

A ja tu widzę jeszcze jeden "Tribute" --> latający Bearded  Duży uśmiech Przypomina mi latającego M&M'sa (Agata mnie kiedyś zastrzeli za to przezwisko dla Peanuta  Mrugnięcie)
Fotka w brązie jest artystyczna! Skrawcio jest bardzo wdzięcznym modelem, a ta czarna nóżka... zabójcza!

Pandziasta Scuzyca miała inną minkę podczas kąpieli. Była wystraszona  Z politowaniem A Skrawek patrzy jakby ... no właśnie nie wiem jak  Co? Jakby z wyrzutem  Z politowaniem
Jak Panda się sprawuje podczas kąpieli? hmmmm.... Pierwszy raz była wystraszona, a ja jeszcze bardziej przejęta niż przy kąpieli własnego dziecka  Z politowaniem A potem to już przywykła... Po każdym wyjściu na ogród czy spacer, jest wsadzana do wanny i opłukiwana z błota. Teraz musi tak być bo już nie nastarczam z myciem podłóg (Malwa raczkuje, więc podłogi muszą być idealnie czyste)

Ha Skrawek - alpinista  Szok Gdzie są takie fajne górki? Ja tzn Panda też chce Mrugnięcie
A przy okazji, fajną macie smyczkę. Pandzie kupiłam podobną, też z regulacją (z ROGZ) jutro pod choinką ją znajdzie razem z obrożą (dużo za dużą), identyfikatorem, nową piłeczką (starą zgubiła lub schowała?) i bucikiem do glamania  Duży uśmiech
A jak tam u Was z prezentami? Bo mnie się dostaje, że na psa więcej wydaję niż na dziecko  Zawstydzony
Drapaki dla uroczego Braciszka  i kuzyna M&M'sa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2008, 23:12:15 wysłane przez DorkaWD » Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #38 : Grudzień 23, 2008, 23:39:12 »

M&M'sa (Agata mnie kiedyś zastrzeli za to przezwisko dla Peanuta  Mrugnięcie)

no coś Ty Uśmiech uwielbiam tego typu inwencje twórcze! Uśmiech

Jak Panda się sprawuje podczas kąpieli? hmmmm.... Pierwszy raz była wystraszona, a ja jeszcze bardziej przejęta niż przy kąpieli własnego dziecka  Z politowaniem A potem to już przywykła... Po każdym wyjściu na ogród czy spacer, jest wsadzana do wanny i opłukiwana z błota. Teraz musi tak być bo już nie nastarczam z myciem podłóg (Malwa raczkuje, więc podłogi muszą być idealnie czyste)

pytałam bo młody w sytuacjach za którymi nie przepada robi się sztywny i ani drgnie. co w sumie nie jest najgorsze bo wolę to niż wierzganie czy panikowanie. przynajmniej bez problemu zakładam mu butki, kąpię/myję nóżki. no ale ewidentnie nie jest to jego ulubione zajęcie. problem jest przed wejściem do samochodu kiedy mi truchleje i ani rusz Mrugnięcie

odnośnie prezentów to ja też się podchichuję z siebie pod nosem, że najbardziej nie mogę doczekać się kiedy Peanut odpakuje swoje prezenty Mrugnięcie
niestety jeden prezent jeszcze nie dotarł [tak to jest jak się zamawia coś z Anglii na tydzień przed wigilią..], mianowice butelka tug-a-jug. poza tym dostanie wieeeeelką kość, ciacha świąteczne [niestety nie własnej roboty] i legowisko w szkocką kratę  Z politowaniem identyfikator dostał kilka dni temu bo już nie wytrzymałam [nie jestem dobra w trzymaniu prezentów w tajemnicy  Język]

drapki dla Was również [tzn głównie dla psiaków]  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #39 : Grudzień 24, 2008, 19:41:12 »

ahahahahaha spojrzenie z brodzika - BEZCENNE!!  Duży uśmiech jak się Wasze [Kasiu i Dorotko] małe pociechy sprawują podczas kąpieli?

To w takim razie jeszcze jedna fotka prosto z brodzika [niewiele mamy, bo się bateria w aparacie skończyła Mrugnięcie]


W kąpieli Skrawek jest w miarę grzeczny. Trzeba go wprawdzie intensywnie namawiać, żeby podał tę czy inną łapkę [zwłaszcza przy płukaniu nóżek], ale nie wierzga - w czasie całej kąpieli zdarzyło mu się ze dwa razy odsunąć i raz zachlapać Michała bardzo sprytnym pacnięciem odpowiednio namoczoną łapką [całe spodnie, twarz i koszulka mokre Chichot]. Ale zdaje mi się, że nie jest źle. Zobaczymy jak będzie przy drugiej kąpieli - wtedy już będzie wiedział co się szykuje Mrugnięcie

Nic tylko schrupać [uwaga na berneńczyka, szczególnie że to laska MrugnięcieDuży uśmiech

Chciałam uprzejmie donieść, że o mało nie było odwrotnie Chichot Berneńczyk dostał takiego przerażenia Skrawusiem, że o mało się nie rozpadł na prostokątne galaretki. A maluszek chciał się tylko bawić.. i w dodatku jest jakieś 5razy mniejszy. Ale berneńczyk pokonany Chichot Niech żyją pluszowi szkoccy wojownicy Duży uśmiech

A Skrawek patrzy jakby ... no właśnie nie wiem jak  Co? Jakby z wyrzutem  Z politowaniem

Nie jakby, moja droga. To jest kwintesencja wyrzutu. Jeśli chciałabyś poszukać definicji wyrzutu, odpal sobie to zdjęcie Duży uśmiech

Gdzie są takie fajne górki? Ja tzn Panda też chce Mrugnięcie

To nawet nie są górki - przynajmniej z naszej perspektywy. Dla Skrawka może i są. To skałki w Krakowie, tzw. Skałki Twardowskiego, czyli dawny kamieniołom na Zakrzówku. Fajne miejsce, mamy niedaleko - na razie wprawdzie podjeżdzamy samochodem, ale jak maluch podrośnie to będziemy całą trasę pokonywać jako spacer. Tam możemy go spuścić ze smyczy bez obaw, że pod coś wleci.. Jakkolwiek próbował się oddalić ostatnio, ale Michał ofiarnie go dogonił Mrugnięcie Chodzi tam trochę psów ale z grzecznymi właścicielami, co to się najpierw orientują, czy można psiaki zapoznać. Wadą jest ilość rozmaitych 'ozdób podłoża', zwanych przez Agatę szanelempięć ;> Niestety nie tylko psich, ale i ludzkich  Złość Ale i tak niezłe miejsce - byliśmy tam dwa razy po około 2h a jeszcze dużo nam zostało do zwiedzania. Tak więc zapraszamy Mrugnięcie Jak kiedyś odwiedzicie nas z Pandziastą, to możemy tam pohasać. Najlepiej w jakiejś cieplejszej porze  Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #40 : Styczeń 04, 2009, 20:06:14 »

Ponieważ mamy odrobinkę mnóstwo fotek z ostatniego czasu to postanowiłam nie przesadzać z zagracaniem forum i tylko wrzucam linka:

http://picasaweb.google.com/faerienn/SylwesterSkrawka#

Początkowe fotki są z wyprawy na skałki twardowskiego w Krakowie, a później już tylko szaleństwa sylwestrowe - poznaliśmy nowe psy, byliśmy na dłuuuugim spacerze w lesie i w ogóle pies był najszczęśliwszy Uśmiech

Zapomniałam nadmienić, że niestety nikomu się nie udało zrobić zdjęcia sceny, kiedy to Skrawuś poszedł do łazienki na parterze, zesikał się na podłogę po czym poszatkował w tym miejscu rolkę papieru toaletowego [oficjalna wersja brzmi, że chciał sam po sobie pościerać] Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 20:50:18 wysłane przez Fru » Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #41 : Styczeń 04, 2009, 22:02:09 »

http://picasaweb.google.com/faerienn/SylwesterSkrawka#5287501898565381170
Zrezygnowałam, nie napiszę jednak komentarza do tej fotki  Duży uśmiech
http://picasaweb.google.com/faerienn/SylwesterSkrawka#5287507589607641906
A te opisy...
http://picasaweb.google.com/faerienn/SylwesterSkrawka#5287509835728980066
Nie, no ja kocham tego faceta, bezwstydnika, ekshibicjonistę jednego  Duży uśmiech
http://picasaweb.google.com/faerienn/SylwesterSkrawka#5287508116866665682
No skąd ja to znam?  Mrugnięcie
http://picasaweb.google.com/faerienn/SylwesterSkrawka#5287504668136771746
Cudny!!!

Jeszcze tylko dwa tygodnie i sama go wytarmoszę, wydrapkam, ale oczywiście Ty też możesz go w moim imieniu pomiętosić Mrugnięcie
Drapki dla przystojniaczka  Buziak
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #42 : Styczeń 10, 2009, 21:08:49 »

To nawet nie są górki - przynajmniej z naszej perspektywy. Dla Skrawka może i są. To skałki w Krakowie, tzw. Skałki Twardowskiego, czyli dawny kamieniołom na Zakrzówku. Fajne miejsce, mamy niedaleko - na razie wprawdzie podjeżdzamy samochodem, ale jak maluch podrośnie to będziemy całą trasę pokonywać jako spacer. Tam możemy go spuścić ze smyczy bez obaw, że pod coś wleci.. Jakkolwiek próbował się oddalić ostatnio, ale Michał ofiarnie go dogonił Mrugnięcie Chodzi tam trochę psów ale z grzecznymi właścicielami, co to się najpierw orientują, czy można psiaki zapoznać. Wadą jest ilość rozmaitych 'ozdób podłoża', zwanych przez Agatę szanelempięć ;> Niestety nie tylko psich, ale i ludzkich  Złość Ale i tak niezłe miejsce - byliśmy tam dwa razy po około 2h a jeszcze dużo nam zostało do zwiedzania. Tak więc zapraszamy Mrugnięcie Jak kiedyś odwiedzicie nas z Pandziastą, to możemy tam pohasać. Najlepiej w jakiejś cieplejszej porze  Mrugnięcie

Ha, my w koncu z powrotem on-line Uśmiech Milo slyszec, ze spacerujecie po skalkach, bo wlasnie od niedawna tam mieszkamy i tez odkrywamy uroki Zakrzówka. Moze uda nam sie tam spotkac, poki jeszcze snieg lezy i jest tak pieknie Uśmiech A Skrawuś z dnia na dzien coraz bardziej przystojny!
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #43 : Styczeń 11, 2009, 21:37:15 »

Moze uda nam sie tam spotkac, poki jeszcze snieg lezy i jest tak pieknie Uśmiech

Co leży?! Chichot Dawno nie byliśmy na skałkach.. tu w okolicy już prawie śniegu nie ma. A co do spaceru to oczywiście że bardzo chętnie Uśmiech Trzeba się jakoś umówić, bo skałki sprzyjają rozmaitym przygodom Uśmiech Możemy jeszcze Colinę zaprosić do kompletu Chichot

I pomyśleć że jakieś pół roku temu spacerowaliśmy po Błoniach zastanawiając się, czy uda nam się powiększyć niedługo grono birdedów w Krakowie Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #44 : Styczeń 13, 2009, 09:42:29 »

W naszym rejonie wielkiego miasta Krakowa sniegu calkiem sporo, az milo spacerowac - psiaki wracaja do domu czystsze niz przed wyjsciem Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ospzychlin konfederacja wolodyjowskiego polski-serwer-rpg wolfes