Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Skrawek - Amberose Make Me Feel  (Przeczytany 54655 razy)
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #45 : Styczeń 13, 2009, 18:42:42 »

Machnęły mi się dziś z okazji wolnego dnia takie słodkie fotki, że nie mogę się oprzeć wrzuceniu ich tutaj Mrugnięcie

Książę Skrawek pozuje Mrugnięcie


..oraz sjesta w kuchni [byłam zajęta dłuższą chwilę i na jego mordce widać zdegustowanie tym faktem Mrugnięcie]

Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #46 : Styczeń 13, 2009, 19:04:59 »

Ho, ho... widzę, że Panda musi swojego braciszka nauczyć "zdegustowania"  Duży uśmiech
Co do pozowania, to faktycznie Książę  Mrugnięcie Mimika, jakby to była fotka na nową edycję banknotów  Język
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #47 : Styczeń 13, 2009, 21:13:01 »

cudo  Duży uśmiech kolorki ma jak z bajki...
pozycja na pierwszej focie dla mnie nieodgadniona Mrugnięcie
a rozpłaszczacz na drugiej rozbrajający  Buziak
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #48 : Luty 16, 2009, 10:43:31 »

Skrawki się obijają!!  Spoko
Co nowego u przystojnego braciszka? Niedługo wspólny spacerek, więc na żywo zobaczę, ale ... może jest szansa na jakieś nowe fotki?  Duży uśmiech
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #49 : Marzec 15, 2009, 20:33:22 »

Uwaga, uwaga - nadciąga Skrawko-foto-sp@m Mrugnięcie

Na początek kilka fotek z dzisiejszych - ostatnich już - zajęć w szkole Axio. Przed nami egzamin 18 kwietnia - trzymajcie kciuki Mrugnięcie

Skupiam się, bo zrobię wszystko za kawałek suszonego płucka. Mam na imię Skrawek i jestem płuckomaniakiem!


A właśnie że wytrzymam, nawet jak sobie pójdziesz. Nawet bardzo daleko. Bo dostanę za to płucko. Dostanę, prawda!?


A po zakończonej pracy wystarczy odpiąć piesom smycze i o..


Później coniedzielny spacer na Błoniach w towarzystwie kolegi i koleżanki z klasy. Dodatkowo spotkaliśmy tam przepięknego, choć nieco przerażającego piesa - wilczarza irlandzkiego. Monstrualnie wielkiego Chichot


A później już zasłużony odpoczynek w domu. Ot takie lazy sunday afternoon Uśmiech


Wystarczyło się trochę wyspać i można było zabrać się do pracy w kuchni. Ciekawe czy ciągnęło go do piwa czy do śmietanki Mrugnięcie


A na koniec zabawa z nowym domowym przyjacielem Mrugnięcie Pieskiem-torebką Bruno. Prawda, że razem są uroczy? Chichot


I jeszcze do Agatki - Skrawek czarnych łapek ma trzy. Ta inna jest jako jedyna biała, a nie odwrotnie Chichot Więc jak już, to on jest Skrawek Białej Łapki, chociaż czasem mi się wydaje, że raczej Skrawek Nieba Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 20:59:09 wysłane przez Fru » Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #50 : Marzec 15, 2009, 22:33:44 »

hahaha masz całkowitą rację - my bad  Chichot wytłumaczę się tylko, że mówiąc czarna_łapka miałam na myśli tylko dwie przednie łapki [nie pytaj dlaczego], no i dodatkowo porównałam je sobie do białych łapek Peanuta - co summa summarum dało zachwyt nad "jedną czarną łapką". ale racja racja racja - Skrawi ma 3 czarne i jedną białą więc u niego to biała jest tą wyjątkową  Uśmiech
co nie zmienia faktu, że genialnie wygląda z jedną łapką białą a drugą czarną [z przodu]  Buziak

no i wyrósł chłopaczyna OHOHOHO! fajny jest  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 16, 2009, 10:32:08 »

Skrawek to już wielki facet  Szok Puchaty misio  Duży uśmiech Na kanapie wygląda jak maskotka  Język
Drapki dla obu kudłaczy - Skrawka i Bruna  Duży uśmiech

Trzymamy wszystkie kciuki by 18 IV nasz uroczy braciszek i jego ludzie wypadli doskonale!

Kasia, dawaj przepis na te płucka. Pandzisz ostatnio mi nosem kręci na suchą karmę w roli nagrody  Z politowaniem Albo bestia się wycwaniła, albo przejadała, albo...

Aaaa... co ja widzę  Szok Następny poszukiwacz skarbów ukrytych na stole kuchennym  Chichot Panda w swoich złodziejskich zapędach zaczęła przechodzić samą siebie  Złość Wczoraj do kawy mi się dobrała i nie przewracając kubka wychłeptała połowę jego zawartości - jak to zrobiła? Nie mam pojęcia  Co? Jest wyjątkowo zdolna, szkoda tylko, że przejawia się to w takich niecnych uczynkach  Smutny

Echhh... zazdroszczę spotkań z Wilczarzem. Niesamowicie podobają mi się te psy, choć jeszcze nigdy nie miałam okazji spotkać go "na żywo".
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #52 : Marzec 16, 2009, 12:21:27 »

Aga, nawet nie wiesz jak ja czekam na jakąś okazję, przy której bedę mogła omacać i omiziać na żywo Peanuta Duży uśmiech mam nadzieję, że kiedyś uda się spotkać. Szkoda, że mieszkasz tak daleko Duży uśmiech

Dorcia oto przepis na płucka: wchodzimy na stronę www.karusek.com.pl, następnie w wyszukiwarce wpisujemy 'suszone płuca' a później klikamy kup n sztuk, gdzie n = interesująca nas ilość paczek Chichot Generalnie takie płuca są rozmaite, ale polecam z własnego doświadczenia oglądać uważnie paczki i kupowac takie, które nie mają nigdzie różowego. Różowy kolor oznacza niecałkowite wysuszenie płucek co z kolei oznacza potworny smród przysmaku, który pieskowie wprawdzie kochają, ale dla mnie jest pewna nieprzekraczalna granica poświęcania się dla zwierzaka i wypada ona właśnie w okolicy tego różowego koloru Duży uśmiech Najlepsze płucka są tej firmy, której kupiliśmy ci kiedyś żwacze - akurat nie pamiętam jej nazwy bo wywaliłam ostatnią etykietę. Kiedy ćwiczę ze Skrawkiem, kroję te płucka na malutkie kawałki około 5 x 5 mm i daję mu zamiast np. kulek suchej karmy. Efekty są oszałamiające - za płucko Skrawuś zrobi dla mnie prawie wszystko Mrugnięcie A tu jeszcze więcej fotek ze szkoły: http://picasaweb.google.com/Aneirin.Bard/Axio#

A spotkanie z wilczarzem było o tyle szokujące, że zbiegło się do niego połowa błoniowych psów i ich ludzi i przy okazji rozmawialiśmy z dwiema paniami, z których jedna miała - chyba dla kontrastu - jorka mini. Był mniej więcej wielkości szczura i bałam się go głaskać, żeby nie zepsuć. A ten wilczarz taki huuuuuuge. Masakra Chichot Do tego piesek drugiej rozmawiającej z nami pani zakochał się w Skrawusiu, albo tylko chciał go uwieść i Skrawuś z oszołomioną miną 'coś mi się do d..y przykleiło!!!' biegał wkoło z pieskiem zwisającym mu z tyłka.. Myślałam, że umrę Chichot

Dodatkowo postanowilam wziąć ze sobą smaki skrawkowe w saszetce na wypadek, gdybym musiała wołać go gwizdkiem. No i zostałam najlepszą przyjaciółką wszystkich psów na błoniach, które znalazły się w odległości < 10m. Zwłaszcza zakochała się we mnie niejaka Birma, której pani najwyraźniej daje jakieś ohydne smaki, bo ganiała za mną godzinę i pojawiała się z nienacka co parę chwil, wskakując mi na plecy i celując w saszetkę.. Opluł mnie też zaśliniony po kostki golden, który raczył się otrzepać w momencie, kiedy stał 15 cm ode mnie a z paszczy zwisały mu dwa 10cm gluty. Bleeahhhh. Pan Goldiego [Skrawkowego kolegi z klasy] podsumował ze stoickim spokojem przy właścicielce rzeczonego Biszkopta "Pewnie jest wściekły.. znaczy wściekły, że wszyscy głaskają małe psy, a jego nie".. Chichot

Niedziela pełna wrażeń Chichot
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 12:29:35 wysłane przez Fru » Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #53 : Marzec 16, 2009, 13:06:11 »

Aga, nawet nie wiesz jak ja czekam na jakąś okazję, przy której bedę mogła omacać i omiziać na żywo Peanuta Duży uśmiech mam nadzieję, że kiedyś uda się spotkać. Szkoda, że mieszkasz tak daleko Duży uśmiech

Kasia, a nie skusicie się na majówkę organizowaną przez Anetkę? ja wiem, że daleko..ale moooże?  Duży uśmiech


co do śmierdzących płucek: co prawda jeszcze nie kupowałam młodemu płucek ale mówisz, że śmierdzą gorzej niż suszone żwacze??  Szok ja żwacze mam zapakowane w podwójną siatkę bo tak cuchną, że głupio mi przed gośćmi, którzy pewnie myślą sobie, że mamy zasyfiony dom hehe  Język ja nie wiem jak pies może wcinać coś tak ŚMIERDZĄCEGO! no ale ważne że mu smakuje i przynosi pozytywne efekty  Z politowaniem
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #54 : Marzec 16, 2009, 14:37:21 »

Kasia, a nie skusicie się na majówkę organizowaną przez Anetkę? ja wiem, że daleko..ale moooże?  Duży uśmiech

Do maja jeszcze maleńki kawałek, ale ja już czuję, że prawdopodobnie weekend majowy wypadnie mi w pracy Niezdecydowany 18 kwietnia biorę wolne na egzamin, 24-25 kwietnia wyjezdzamy z dorkami do Pilicy na pastelowy weekend a w końcu jakiś weekend muszę przepracować.. nie ma to jak robić w turystyce Niezdecydowany Tak że prawdopodobnie majówka u Anetki odpada Smutny
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #55 : Marzec 16, 2009, 14:40:02 »

to jest 28-31 maja, więc koniec miesiąca.
fajnie by było gdyby się udało, ale jak nie to może następnym razem, gdzieś kiedyś jakoś...  Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #56 : Marzec 17, 2009, 15:50:44 »

Moja skrawkowa miłość wyrosła na super młodzieńca. Wygląda tak słodko ale zarazem męsko. Najfajniejsze w nim jest teraz to, ze jest jeszcze taki dziecięcy.

Buziaki dla mojego ulubieńca Buziak
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #57 : Marzec 17, 2009, 16:59:31 »

Oj, Skrawuś, niech ta Ola rosnie, cobysmy na spacer mogli sie wybrac Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #58 : Marzec 17, 2009, 17:58:21 »

Oooo... co ja widzę  Szok Fanklub Skrawka powstał  Duży uśmiech

Co do płucek...
U mnie w zoologicznym są nieosiągalne  Złość Babcia jedzie jutro na wieś po swojskie wyroby i przywiezie mi płucka. Może Panda zadowoli się takim gotowanym płuckiem i coś ruszymy z miejsca  Mrugnięcie
Jeśli chodzi o zapach żwaczy wołowych, to muszę przyznać, że ta paczuszka którą mi ostatnio kupiliście wcale nie śmierdziała! Wręcz była bezzapachowa albo ja mam coś nie tego z nosem  Chichot Natomiast jak kupiłam kiedyś suszone przełyki i "fifolki" (chyba tak Agatka nazwała męski atrybut  Mrugnięcie) świńskie to w co bym tego nie zapakowała i gdzie nie wyniosła to i tak czułam smród (głównie od Pandzisza)
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #59 : Marzec 18, 2009, 16:32:06 »

uwaga na płucka gotowane! małe ilości i z dużym dodatkiem węglowodanowych rzeczy! płucka są fajne i mają dużo białka ale... to białko jest bardzo złej jakości (najgorszej, niska wartość biologiczna, ciężko strawne), jeśli tylko się nie zbilansują, biegunka gotowa.
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahapierwotnych polski-serwer-rpg wolfes ospzychlin wiedzminlandrp