Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Amberose Make Me Smile zwana Pandą  (Przeczytany 32095 razy)
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #15 : Grudzień 11, 2008, 20:32:50 »

Do stycznia bo ten.. A bo ja wiem? Tak mi się jakoś grudzień kończy w głowie już Mrugnięcie od soboty mam tydzień pracy ciągłej a później już święta. A po świetach jedziemy w góry świętokrzyskie. I styczeń Mrugnięcie

Fotki brewek zrobie jak tylko zyskam chwile oddechu od przeklętego zlecenia. Zobaczymy czy mały drań umie pozować Uśmiech

ściski i drapki Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
daisy
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 203



« Odpowiedz #16 : Grudzień 11, 2008, 21:16:22 »

Ale Ci się szybko Pandzia wybarwia, moja Vega w 3-4 niesięcy nie miała jeszcze takich znaczeń.
Głaski dla ślicznotki.
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #17 : Grudzień 11, 2008, 22:22:26 »

Iwonko, a gdzieś Ty oczy tam wypatrzyła? 

Na moim monitorze zdjecie jest na tyle jasne, ze widze doskonale jej sliczne, brazowe oczko Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #18 : Grudzień 14, 2008, 10:52:06 »

Panda jednak nie jest tłuściutka  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 16:44:25 wysłane przez DorkaWD » Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #19 : Grudzień 14, 2008, 14:57:29 »

przypomina łaciatego... szczurka  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #20 : Grudzień 14, 2008, 18:10:30 »

OMG jaki pie-ękny scur!

Dorka, coś ty zrobiła ślicznej siostrzyczce?!?!

Chichot
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #21 : Grudzień 14, 2008, 18:25:38 »

Wykąpałam bestię  Duży uśmiech Piękna Scuzyca  Chichot hihi
Nawet jej kłaki z uszu wyrwałam (nie poczuła)
Nie wiem czy to woda twarda ale ten szampon wcale nie chciał się pienić  Złość Fru, mamy ten sam, ciekawa jestem jak u Was będzie.
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudzień 14, 2008, 19:44:08 »

Czy ten uśmieszek nie przypomina Wam kogoś?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2009, 16:44:38 wysłane przez DorkaWD » Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #23 : Grudzień 14, 2008, 20:01:56 »

och jaka piękna puchowa kulka  Duży uśmiech przypomina mi mojego małego łobuziaka po pierwszym praniu. tym razem bez uśmiechu bo za ładnie pachniał Mrugnięcie


a Pandzia ładnie umie się zachować przy Malwie - widzę że daje jej fory w wyścigu do linijki[?] Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 14, 2008, 20:43:44 »

Agatko, bliźniaki mamy  Duży uśmiech Nie tylko z wyglądu Pandziasta jest podobna do Peanuta ale i z charakterku  Mrugnięcie
Niestety obie moje dziewczyny (Malwa i Panda) sprzysięgły się ostatnio przeciwko mnie  Z politowaniem Malwa daje Pandzie swoje zabawki, rozlewa wodę z miski Pandy a nawet próbuje suchą karmę  Złość Ostatnio prawie straciłam uzębienie bo poślizgnęłam się na czymś mokrym w przedpokoju. Podejrzenie padło na Łaciatą, ale potem okazało się, że to tylko woda... a po jakimś czasie przyłapałam Malwę jak majstruje przy tej misce  Szok
Panda jest niesamowita!!! Na wiele pozwala Malwie w kontaktach, zabawie... jest bardzo czuła! Gdy Malwa klapła na pupę i się poryczała to Łaciata z miejsca podbiegła i buziaka wylizała. Tak jakby chciała uspokoić, pocieszyć.

Wyścig do linijki? W zasadzie to jest to metka z ubrania  Z politowaniem
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #25 : Grudzień 14, 2008, 21:16:11 »

Nie wiem czy to woda twarda ale ten szampon wcale nie chciał się pienić  Złość Fru, mamy ten sam, ciekawa jestem jak u Was będzie.

U nas ten szampon się troche pieni, ale na razie kąpalismy tylko łapy i pupę paredziesiąt razy. Takie skrawki Skrawka Mrugnięcie Całego na razie nie próbowaliśmy [czarny pies wolniej się brudzi niż biały, wiadomo, nie? Duży uśmiech], ale jakby co - damy znać. Myślę jednak, że ten szampon nie może się pienić zbyt mocno, bo ma napisane na ulotce, że jest łatwo spłukiwalny, a to wyklucza obfitą pianę. Myje jednak bardzo dobrze - nie takie błoto się zmywało Mrugnięcie I Skrawek po praniu pachnie jak kfiatuszek Mrugnięcie Aż do następnego spaceru Duży uśmiech

A w ogóle dziewczyny to macie przepiękne łobuziaki Duży uśmiech Bliźniacze.. Jak dorosną oba to hoho.. Chichot
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2008, 21:18:51 wysłane przez Fru » Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #26 : Grudzień 14, 2008, 22:08:41 »

Witajcie dziewczyny Chichot
Jaki szampon macie?

ale jakikolwiek. Zasada jest zazwyczaj prosta, szamponem myjemy ZAWSZE  2 razy. Pierwsze mycie jest po to aby zmyć brud. Im brudniejszy jest pies, tym mniej się szampon pieni. Czy czarne brudzi się mniej... chyba tak samo  Duży uśmiech tyle że mniej widać, ale jak już raz się psa wykąpie, to czuć różnicę nie tylko nosem, ale i dotykiem.
Drugie mycie jest pielęgnacyjne, zmywa resztę brudu i nadaje tego o czym szampon pisze. Jak pies jest już czysty, wtedy szampon się pieni i ta piana ma działanie takie jak opisane na opakowaniu. Jeśli pies jest baardzo brudny czasami trzeba mycie powtórzyć 3-ci raz.

ja dla oszczędności szamponu i dlatego, żeby za dużo go nie nakładać na psa, rozcieńczam dla przykładu Iv Saint Bernard 1-2 łyżki stołowe w wiaderku 5 litrowym (zależnie od zabrudzenia psa). Psa myję gąbką. Takie mycie jest super skuteczne i oszczędne.
Potem odżywka, niezależnie od tego czy to szczenię czy dorosły. Niewiele rozpuszczam w wodzie (w tym samym opłukanym wiaderku) i polewam psa tak, aby rozczyn dotarł wszędzie. Potem małe masowanie aby odżywka się wchłonęła gdzie ma i spłukanie.

pozdrawiamy, ja i jeszcze przed świętami nie wykąpane Birdołki Smartness Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2008, 22:10:39 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 15, 2008, 09:39:13 »

Mamy ten polecony przez Iwonkę z BIO-GROOM dla szczeniąt.
No to teraz mamy instrukcję podaną "na tacy"  Duży uśmiech Następne mycie (pewnie za miesiąc) zrobimy bardziej profesjonalnie  Mrugnięcie

Fru, zapewne będziesz kupować odżywkę do tego szamponu... Czy można się do Ciebie uśmiechać i prosić o zakup tegoż specyfiku i dla nas? W styczniu się widzimy, więc odbiór osobisty Mrugnięcie Odwdzięczę się w naturze  Duży uśmiech
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #28 : Grudzień 15, 2008, 09:57:53 »

Szczurek jest boski! Gdybym nie wiedziala na jakim forum jestesmy, dalabym sie nabrac Mrugnięcie

Jesli chodzi o kapiel to ja stosuje ta sama metode co Gosia (nie ukrywam, ze podpatrzona wlasnie u niej Uśmiech) - i uwazam, ze jest rewelacyjna. Zreszta chyba Wam o tym juz mowilam, ale pewnie w natloku informacji, gdzies umknelo Z politowaniem Te lepsze szampony na ogol zle sie pienia, ale gdy wlejecie odrobine do wiekszej ilosci wody (ja to robie na oko) i wymieszacie - zrobi sie ladna pianka. Ja nakladam taka wode z pianka gabka kapielowa i rozprowadzam po calej siersci - oszczednosc szamponu jest ogromna - w porownaniu z nakladaniem go bezposrednio na siersc, a i efekt czystosci lepszy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2008, 10:00:29 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #29 : Grudzień 16, 2008, 22:31:22 »

Fru, zapewne będziesz kupować odżywkę do tego szamponu... Czy można się do Ciebie uśmiechać i prosić o zakup tegoż specyfiku i dla nas? W styczniu się widzimy, więc odbiór osobisty Mrugnięcie Odwdzięczę się w naturze  Duży uśmiech

sure, no problem Uśmiech tylko trzeba jakąś odżywkę wybrać. jakieś polecenia? Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolfes watahapierwotnych underword wiedzminlandrp konfederacja