Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Luna i Jack, czyli Amberoski (polską) zimą  (Przeczytany 2689 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« : Grudzień 19, 2008, 19:56:26 »

Kilka zdjec z dzisiejszego spacerku, nie najlepszej jakosci, ale warunki byly iscie bojowe Mrugnięcie













Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 20, 2008, 14:11:31 »

No i znowu Ambersoki były na spacerze  Duży uśmiech
Podziwiam, z trzeba psami na spacer, w tym dwa to jeszcze szczeniaki... a ja sobie z jednym już nie radzę  Z politowaniem Nocne spacery są O.K. za to w dzień gdy jest dużo ludzi i różnych dziwolągów (np. autobusy czy ciężarówki) to Panda świruje  Szok

Jakbym nie znała swojej Pandy to pomyślałabym, że te dwa maleństwa to Aniołki, ale już nie dam się nabrać na te piękne oczy  Duży uśmiech

Luna w styczniu leci/ jedzie do nowego domu, a co z Jackiem?
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #2 : Grudzień 20, 2008, 14:22:49 »

Śliczniuchy maluchy Chichot Oczka im się wybarwiają wszystkim równo Chichot I widzę, że zajączkują też jak całe rodzeństwo Chichot My się dziś wybieramy po południu, ale coś śnieg nie dopisuje w Krakowie :/ Fotki jakieś raczej będą, ale samotny spacer to nie to samo, co bawić się z innym pieskiem.. Zazdrościmy wam bardzo Uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #3 : Grudzień 21, 2008, 12:54:40 »

Piekne maluchy i super śnieg. Echh tęsknię już za jednym i za drugim, Bliżniaki juz prawie dorosłe...
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ospzychlin watahapierwotnych wolfes legendarylions world-of-dogs