Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Smartnesiątka na spacerku...  (Przeczytany 4466 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« : Grudzień 26, 2008, 14:44:22 »

Tym razem świątecznym, w towarzystwie Kory, rodzonej siostry mojej nieżyjącej Effie. Kundlom takie spacery się podobają jak zwykle, choć teraz spacerki ciekawsze, bo cioteczka Kora jest bardzo zabawowa  Chichot
Mnie podobał się... bardziej niż zwykle, bo po bieganiu polami niekonieczna była potem kąpiel  Duży uśmiech
zapraszam:
http://picasaweb.google.pl/smartness.beardies/Christmas2008#
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #1 : Grudzień 26, 2008, 14:58:47 »

genialna gromadka Uśmiech pozazdrościć ach pozazdrościć... a fotki 3,4 i 5 gdzie psiaki są do siebie przytulone - absolutna rewelacja! Małgosia, my musimy kiedyś wpaść do Ciebie na te pola żeby młody pobiegał z Twoją wesołą gromadką. oczywiście jeśli Princesska go nie pogoni Mrugnięcie
swoją drogą - skąd Ty ten śnieg wytrzasnęłaś?? u nas [wcale nie aż tak daleko od Ciebie] ani grama  Niezdecydowany
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Grudzień 26, 2008, 15:43:12 »

Bo my mamy specjalną opiekę  Duży uśmiech
i zawsze mile widzimy gości (Plindza chyba nie będzie aż taka byle jaka..)! szczególnie przy takiej pogodzie. Swoją drogą, mamy wakacje przez cały świąteczny czas!
Zapisane

DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 27, 2008, 13:00:02 »

U nas też jest śnieg  Duży uśmiech Agatko, może do nas wpadniecie?
Małgosiu, te psiaki są wszystkie Twoje?  Szok BOSSSSKIE stado! Ja też chcę (na chceniu się kończy Mrugnięcie) Mogę jedynie potakiwać Agatce, bo mnie też najbardziej ujęły te przytulane fotki. Oj muszę pocisnąć te Nasze dziewczyny (Iwonę i Krysię) o spotkanie Ambersoków.
Czochranko dla Berdołków  Buziak
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Grudzień 27, 2008, 22:32:26 »

Kora nie jest moja, to siostra Effie. Przywiozłam je razem, i Kora zamieszkała u Doroty, z którą połączyła nas nie tylko znajomość ale i przyjaźń Uśmiech
W domu są 4 Beardie. Boogie (obcięta), Greg, Bounty i Princess, ale zapewne niedługo stadko się powiększy  Duży uśmiech ale nie za nadto... ze wszystkim należy zachować umiar, nie tylko "chciejstwo" jest ważne  Chichot więc... z czasem i u Ciebie znajdzie się czas i miejsce na kolejnego...  Mrugnięcie
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Luty 21, 2009, 19:44:18 »

i kolejny spacerek... Ania z Almą i synkiem (Grega) Bosmanem znowu nas odwiedzili, pogoda dopisała, psiaki świetnie się bawiły. Olivier zakochał się w Almie... ale ta nie miała ochoty na amory  Duży uśmiech

nie mamy tak wiele śniegu jak południe Polski ale...  cóż, trzeba cieszyć się tym co się ma  Chichot

zapraszam do galerii: http://picasaweb.google.pl/smartness.beardies/Zima_2009_21luty#slideshow
Zapisane

zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #6 : Luty 21, 2009, 19:55:41 »

Faktycznie, śniegu jak u nas po odśnieżeniu, ale za to PIĘKNE stadko  Chichot Chichot Chichot
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 21, 2009, 20:06:25 »

Stadko jak marzenie!
Olivier dostał kosza?  Szok hihi  Duży uśmiech A niech wie, że ma się bardziej starać  Mrugnięcie
Ja już śniegu mam dość i to serdecznie  Z politowaniem Choć może lepsze to niż błoto  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2009, 10:01:03 wysłane przez DorkaWD » Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #8 : Luty 22, 2009, 07:22:26 »

mój ogródek jest dość szczególny. Zima, czyli niska temperatura utrzymuje się tu najdłużej, potem nadchodzi szybciutko wiosna, i właściwie, takich "błotnych" dni mam niewiele.
Niestety, w takim czasie spacerki na polu są ograniczone, bowiem żyzna gleba, wydająca w okolicy jeden z wyższych plonów, dla Birdołków akurat mało się nadaje  Chichot, wtedy muszą zadowolić się rzadszymi spacerkami, ale za to jadą autem na poligon (były), tam jest trawa, trawa, trawa...

na co dzień mają duży ogród do własnej dyspozycji  Duży uśmiech

Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahapierwotnych polski-serwer-rpg konfederacja wolfes underword