Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Amberose Make Me Happy - Luna, czyli pozdrowienia z Finlandii  (Przeczytany 18938 razy)
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #15 : Luty 22, 2009, 17:23:36 »

ojezu, wiem że się powtarzam, ale cholernie zazdroszczę tak fajnej gromadki!

Bradzo dobrze to rozumiem, patrzenie na stadko beardie (przynajmniej dwa) to poprostu poezja.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #16 : Luty 23, 2009, 16:02:55 »

a jeśli zazdrość będzie pozytywna i kreatywna to....  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #17 : Luty 23, 2009, 16:38:16 »

a jeśli zazdrość będzie pozytywna i kreatywna to....  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

zazdrość jak najbardziej pozytywna, ale gorzej z kreatywnością.... nie z winy mojej skromnej osoby, raczej z "winy" realnie/racjonalnie podchodzącego do życia męża mego...ech... zero romantyzmu Mrugnięcie hyhy
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 23, 2009, 17:52:39 »

Agatko, proszę mi tu nie narzekać na SKORPIONY!!! Owszem, trzeba nad nami w pewnych sprawach popracować, ale zapewniam, że mniej niż przy BARANIE (mój "M" jest taką strasznie racjonalną rogacizną  Chichot ).
Chcesz mieć drugiego Beardusia? Energia podąża za uwagą... Oczywiście jeśli faktycznie chcesz  Mrugnięcie
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #19 : Luty 23, 2009, 19:11:59 »

ohoho  Duży uśmiech skorpiony mają cięęęęężkie charakterki  Z politowaniem oczywiście są wyjątki, ale one na ogół potwierdzają regułę. znam kilka skorpionków wszystkie kocham i z wszystkimi się mocno przyjaźnię, ale nie zmienia to faktu że są ciężkie i czasami trzeba z nimi postępować jak z jajkiem  Mrugnięcie skorpionik albo kocha albo nienawidzi, a jak nienawidzi to lepiej się trzymać z daleka  Uśmiech
"energia podąża za uwagą"? nie rozumiem..?
chcę, bardzo chcę, ale podobnie jak Piotrek jestem racjonalistką czasami bujającą w obłokach [takie dziwadło  Mrugnięcie] i wiem że na dzień dzisiejszy [mimo marzeń o wesołym stadku] 2 psiaki są nierealne, z wielu względów. ale może kiedyś  Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #20 : Luty 23, 2009, 19:23:13 »

Hej, hej co wy chcecie od BARANA że jest uparty, ale  potrafi popracować nad Skorpionem i już drugi bearded jest, Agata jak chcesz to pożyczę Mrugnięcie Tobie mojego Bosmana on opanował do perfekcji urabianie skorpionów  Duży uśmiech, ja do 20 paru lat stosuję, jedną zasadę skorpion musi myśleć że każdy dobry pomysł pochodzi od niego Chichot.
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #21 : Luty 23, 2009, 19:31:54 »

ja do 20 paru lat stosuję, jedną zasadę skorpion musi myśleć że każdy dobry pomysł pochodzi od niego Chichot.

dokładnie!  Duży uśmiech ja jeszcze nie do końca opanowałam tę sztukę, ze względu mój [równie ciężki] charakterek Panny, ale planuję ją kiedyś perfekcyjnie opanować  Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 23, 2009, 19:39:36 »

jedną zasadę skorpion musi myśleć że każdy dobry pomysł pochodzi od niego Chichot.
Coś to podejrzane  Co? Bo ja dokładnie tą samą zasadę stosuję do urabiania mojego Baraniątka  Duży uśmiech
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #23 : Luty 23, 2009, 20:01:12 »

Wychodzi na to, ze skorpion i baran to idealnie dobrana para  Duży uśmiech.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #24 : Luty 24, 2009, 09:28:42 »

ohoho  Duży uśmiech skorpiony mają cięęęęężkie charakterki  Z politowaniem oczywiście są wyjątki, ale one na ogół potwierdzają regułę. znam kilka skorpionków wszystkie kocham i z wszystkimi się mocno przyjaźnię, ale nie zmienia to faktu że są ciężkie i czasami trzeba z nimi postępować jak z jajkiem  Mrugnięcie skorpionik albo kocha albo nienawidzi, a jak nienawidzi to lepiej się trzymać z daleka  Uśmiech
"energia podąża za uwagą"? nie rozumiem..?
chcę, bardzo chcę, ale podobnie jak Piotrek jestem racjonalistką czasami bujającą w obłokach [takie dziwadło  Mrugnięcie] i wiem że na dzień dzisiejszy [mimo marzeń o wesołym stadku] 2 psiaki są nierealne, z wielu względów. ale może kiedyś  Uśmiech

Obrażam się - gadać mi tu na skorpiony!!!
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #25 : Luty 24, 2009, 10:19:09 »

Obrażam się - gadać mi tu na skorpiony!!!

hihihihi taki wpływ gwiazd, księżyca i innych milky way'owych bzdurek, nooooo  Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #26 : Luty 24, 2009, 15:19:02 »

uderz w stół a nożyce się same odezwą  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #27 : Luty 25, 2009, 11:07:09 »

Szczęściem nie wierzę w te bajki, bo jak inaczej wytłumaczyć 16 lat szczęśliwego życia skorpiona z lwem? Mrugnięcie
Zapisane
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #28 : Luty 25, 2009, 11:36:42 »

u nas 24 lata barana z skorpionem, i dlatego wiem że skorpion to skomplikowany osobnik Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #29 : Luty 26, 2009, 17:55:10 »

podziw dla Barana i Lwa ?  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech oj, oj, oj...
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-of-dogs legendarylions polski-serwer-rpg ospzychlin underword