Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dom Etny  (Przeczytany 20043 razy)
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #45 : Listopad 12, 2010, 09:20:55 »

Dobrze, że nie słychać z tylnego siedzenia "DALEKO JESZCZE?" Uśmiech Uśmiech
Kofi przestaje szczekać po 20 - 30-u km więc zatyczki w uszy i jakoś jedziemy. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 20:13:40 wysłane przez my-bearded » Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #46 : Listopad 12, 2010, 10:45:51 »

Jak jedziemy do parku na super bieganie to Greta siedzi między siedzeniami i się dokładnie rozgląda, mam wrażenie że ona bardzo dokładnie wie gdzie jedzie. Ja powiem jedziemy to wychodząc na dwór to od razu do samochodu zasuwa biegiem  Chichot i czeka aż księżniczce drzwi otworzą. Jak jedziemy dalej to chwilę patrzy przez okno a później jakby znudzona kładzie się na siedzeniu i śpi nawet całą drogę, przybierając dziwne pozycje. Najgorzej to było jak była młodsza ślinienie, wymioty dosłownie masakra. Teraz można powiedzieć że podróż to przyjemność.  Chichot Chichot Chichot Chichot
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #47 : Listopad 12, 2010, 11:47:25 »

można tu spędzić nie tylko weekend. Dla chętnych można przecież zarezerwować pobyt na dłużej :-)
Zapisane

my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #48 : Listopad 12, 2010, 14:48:28 »

Jak jedziemy do parku na super bieganie to Greta siedzi między siedzeniami i się dokładnie rozgląda, mam wrażenie że ona bardzo dokładnie wie gdzie jedzie.
I tu moja wątpliwośc:
Pies (szczególnie beardeciej postury) pomiędzy siedzeniami jest bardzo niebezpieczny. Nie wiem czy gorzej jest stracic psa albo życie czy troszkę zmierzwić sierśc championa szelkami. Nasze jeżdżą zawsze w bagazniku a na dłuższych trasach w szelkach. Wiem, że nie mają takiego wyglądu jak inne wystawowe, ale czasem warto się zastanowić co wybrać. Zawsze pozostaje klatka, w której pies jest najbezpieczniej ulokowany i nikomu nie zagraża. Troche morałow z mojej strony, ale słucham innych opinii Mrugnięcie
Zapisane
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #49 : Listopad 12, 2010, 16:10:21 »

Mufin jak tylko wsiadamy do samochodu od razu zasypia i przesypia całą drogę Uśmiech Przez kilka pierwszych podróży wymiotował, ale całe szczęście bardzo szybko mu to minęło Uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #50 : Listopad 12, 2010, 18:56:19 »

co do podróżowania - zgadzam się z my-bearded. 100% racji.
Zapisane

Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #51 : Listopad 12, 2010, 19:29:31 »

a czy ja napisałam że Gretka jeździ bez szelek?Co???  Kobiety  Chichot uwierzcie że mierzwię championa  Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot i zapinam ją w te szelki. Ale już niedługo laska przesiądzie się do bagażnika bo jak jadą razem z moją córką z tyłu to afera na całego  Chichot Chichot  jedna drugiej dokucza.
Wiem co ma na myśli  my-bearded miałam takie zdarzenie z naszą 2 kg yoreczką kiedy podczas gwałtownego hamowania ( a siedziała mi na kolanach ) omal nie złamała sobie karku o deskę rozdzielczą. Od tej pory się szelkujemy Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #52 : Listopad 12, 2010, 22:20:49 »

Cieszę się, że taka zgodność w poglądach i postępowaniu Uśmiech
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #53 : Listopad 13, 2010, 08:15:52 »

Niestety widzę też czasem jak co nie którzy przewożą psiaki. Najgorsze że czasem widuję małe dzieciaczki bez fotelików gdzie mama zapięta, tata zapięty a maluszek stoi przy szybie albo właśnie między siedzeniami. To dopiero widok Szok Szok Szok
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #54 : Listopad 13, 2010, 18:05:59 »

Bo to jest bezstresowe wychowanie Duży uśmiech Wszak dziecku niczego nie można zabronić. Na szczęście pies ma się słuchać i już.
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #55 : Listopad 14, 2010, 18:39:43 »

Kofi sam jest jak kawałek jesieni. Pięknie!
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polski-serwer-rpg ospzychlin konfederacja wolodyjowskiego world-of-dogs