Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: spacer birdołów w wielkopolsce 28.02.2009  (Przeczytany 4387 razy)
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« : Marzec 03, 2009, 02:19:05 »

ufff trochę to trwało ale udało się zrzucić fotki na kompa. zatem wrzucam je tu. enjoy  Uśmiech

trochę nas było [Dagmara naliczyła 12 psiaków. ja się pogubiłam licząc]. przemiłe towarzystwo włochaczy połączone z przesympatycznym towarzystwem ich ludziów. czego chcieć więcej? tylko więcej takich spotkań  Uśmiech dzięki za mile spędzony czas!
a kto był? Gosia, Aneta, Dagmara, Zdzisiu, Maciej, Arek, ja i Piotrek. psiaki: ojej..spróbuję, proszę śmiało korygować - Boogie, Plindza, Bounty [moja miłość  Buziak], Greg, Oli, Beauty, Ballu [charakterna babeczka, a właściwie mamuśka  Duży uśmiech], Rafi, Deep, Daisy[??], Lily, Peanut. Jeśli o kimś zapomniałam lub przekręciłam to serdecznie przepraszam  Z politowaniem Peanut znowu najmłodszy w towarzystwie, czuł respekt przed gromadką. cud! hahaha  Duży uśmiech

zaczniemy od końca - moja ulubiona fotka - TIME TO SAY GOODBYE by ekipa Gosi i Zdzisia


no i swawola








Peanut najbardziej upodobał sobie babcię Boogie, a właściwie jej....pupę


o, kupa. daj powąchać co było na śniadanie



chodź go podnieś i zobacz jak przytył  Duży uśmiech


ej mała, zasłaniasz widok!


Ty idź w prawo a my w lewo








coś wyniuchały  Mrugnięcie


zagadka: kto to?


moja podnosząca_nóżkę_przy_sikaniu duma  Duży uśmiech











Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 03, 2009, 10:14:21 »

 Szok 12 psów? To Wielkopolska przetrwała taki najazd kudłaczy?  Mrugnięcie
Przyznam, że prawie oniemiałam widząc tyle ślicznych, owłosionych pyszczków. Każdy z osobna jest piękny, ale w grupie... BOSSSSSSKIE!

M&M's BRAWO!!! Nóżka w górze podczas sikania wygląda bardzo męsko  Duży uśmiech Czyżbyś miał ochotę Olivierowi konkurencję robić?  Chichot
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 03, 2009, 10:19:51 »

Niewatpliwie  Duży uśmiech Penaut pewnie by chciał.. ale wiek na razie nie pozwala  Chichot

Dzięki wszystkim za spacerek, Wielkopolska przetrwała, mój skromny domek też  Duży uśmiech w najlepszym porządku, szkoda tylko że Aga i Piotrek musieli się zmyć zaraz po spacerku, bo my balowaliśmy trochę dłużej...
Nic jednak dla nikogo straconego, zapraszam ja i my (jako Wielkopolska) na kolejne spotkanko  Chichot
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #3 : Marzec 03, 2009, 11:10:08 »

decyzja o spacerku była spontaniczna, bo na 18 byliśmy umówieni ze znajomymi w mieście i baliśmy się że nie zdążymy. ale stwierdziłam że musimy wpaść chociaż na godzinkę zobaczyć się z Wami i wypasać młodego  Mrugnięcie jeszcze raz dzięki i polecamy się na przyszłość!  Duży uśmiech

Dorka, młody miał przerąbane w tym stadku bo był najmłodszy! tak jak normalnie bryluje w towarzystwie tak tutaj musiał ustąpić starszakom  Mrugnięcie bawił się mega dobrze ale widać było że jest trochę onieśmielony. ale wiedział gdzie uderzać: upodobał sobie seniorkę stada, chciał się jej...podlizać i uzyskać przez to większy posłuch u innych, niestety Boogie była nieugięta i pozwalała dziaciakowi na amory tylko do pewnego stopnia  Mrugnięcie

a odnośnie pierwszej foty to dodam tylko, że samochód prowadziła Plindza  Duży uśmiech ona jest nieoceniona!! od razu siup na fotel kierowcy i wio! przewodzić stadem! nawet w aucie  Chichot kochany pieszczoch.

w ogóle to chciałam powiedzieć, że zazdroszczę Wam dziewczyn przytulasków... prawie wszystkie mnie wycałowały i chciały się miziać. chopaki mniej...jak to chopaki, noooo  Zawstydzony hyhyhyhy
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #4 : Marzec 03, 2009, 11:28:38 »

Super zdjecia i tylko pozazdroscic tak licznego grona na spacerku Uśmiech To musial byc widok!
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #5 : Marzec 03, 2009, 11:29:28 »

Spotkanko i spacerek SUPER udane :-)



Zapraszam do Gnieźnieńskiej galerii TUZINA beardie.  Duży uśmiech



http://www.beardie.pl/galerie/gniezno2009/index.html

« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 11:32:49 wysłane przez zdzichu » Zapisane
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #6 : Marzec 03, 2009, 12:15:52 »

Wielka szkoda że na spacerek do Was , to trochę za daleko mamy. Psiaki super !!! A jakie szczęśliwe w swoim towarzystwie. Duży uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Marzec 03, 2009, 13:37:52 »

właściwie... to mogliście dzień wcześniej na wystawę się wybrać  Chichot zapraszam na kolejny.

Poza "jublem" jaki od czasu do czasu robił Rafi, Lily czy Plindza z Beauty, było dość spokojnie i naprawdę, niemal cały czas, widać było te kudłate uśmiechnięte i zadowolone gębuchy  Duży uśmiech

Dzięki Zdzisiu, miło wracać do tych chwil, tym bardziej, że pogoda naprawdę była jak na zamówienie. Kudłacze czyste wróciły do domu i nie było po mega spacerku - mega kąpania :-)
Zapisane

Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #8 : Marzec 03, 2009, 17:14:49 »

Małgosiu dziękujemy. Kto wie... Może przy okazji odwiedzin naszego psiaka, umówimy się na birdecie spotkanie. Na szczęście już będzie coraz cieplej to i wyjazdów więcej.
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #9 : Marzec 03, 2009, 19:54:15 »

Szok 12 psów? To Wielkopolska przetrwała taki najazd kudłaczy?  Mrugnięcie
Przyznam, że prawie oniemiałam widząc tyle ślicznych, owłosionych pyszczków. Każdy z osobna jest piękny, ale w grupie... BOSSSSSSKIE!

M&M's BRAWO!!! Nóżka w górze podczas sikania wygląda bardzo męsko  Duży uśmiech Czyżbyś miał ochotę Olivierowi konkurencję robić?  Chichot

No przy Gregusiu i Rafim to mały Olivier dostawał raczej po nosie, więc by nie śmiał. Tata i synek pilnowali porządku.  Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

legendarylions underword watahapierwotnych wiedzminlandrp ospzychlin