Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kwietniowy spacer Ambersoe  (Przeczytany 8331 razy)
DorkaWD
Gość
« : Kwiecień 07, 2009, 15:39:08 »

Kilka fotek ze spacerku --> http://picasaweb.google.com/DorkaWD/IISpacerPsiakowZAmberose#
Cherrka dostała prezenty urodzinowe i wyglądała na zadowoloną, Krysia była mniej zadowolona bo...
to były te "czekoladki"
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 07, 2009, 15:57:26 »

mniam, koszyczek [talerzyk?] wygląda smakowicie  Duży uśmiech

a co do zdjęcia

to chciałam tylko napisać że zazdroszczę że Wasze psiaki na widok rowerzystów nie szaleją, nie szczekają i nie próbują ich gonić.... mój musi być przypięty w takich sytuacjach bo inaczej rowerzysta zostaje przepędzony  Złość
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 07, 2009, 16:05:09 »

Z tą grzecznością to tak rożnie bywa  Mrugnięcie Mamy gwizdki na które nasze kudłacze chcą reagować i przychodzić do nas po coś jadalnego Duży uśmiech Choć... te gwizdki to na sam koniec zawiodły Złość Jacyś "mili" ludzie zapraszali nasze psiaki na wspólny spacer i te za nimi poleciały. Gwizdek nawet ich nie ruszył i trzeba było za psami lecieć  Złość
Zapisane
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #3 : Kwiecień 07, 2009, 16:19:19 »

Zdjęcia super. DORKA ale ta Twoja pannica już duża. Śliczna dziewczynka. Uśmiech Bieganie za rowerem, nie mam pojęcia czemu jedne latają a drugie nie. U mnie jest masa rowerzystów, ale na moich dziewczynach nie robi to wrażenia.Natomiast dla mojej Milki dżwięk nadjeżdżającego motoru, powoduje obłed w oczach. Sprawia wrażenie jakby miała zamiar zeżreć motocykliste razem z jego maszyną. Kiedyś , gdy już się nakręciła po usłyszeniu motoru, a ten nagle zatrzymał się koło nas, pies zgłupiał.Zaczęła z wielką radością witać się z facetem, którego chwilę wcześniej by zjadła.I o co tu chodzi. Pewnie o ten mało przyjazny dla psich uszu dżwięk.
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 07, 2009, 17:48:54 »

A my zalujemy, ze nas nie bylo - pogoda i towarzystwo dopisalo Uśmiech

To zdjecie ujelo mnie najbardziej:
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 08, 2009, 09:09:55 »

Dziękuję Milko  Duży uśmiech
Tak szczerze mówiąc, to moja Pandzisz jest taką bidulką w porównaniu do swojego rodzeństwa  Smutny Wczoraj szarpnęłam się na szczotkę MP i jeśli to wina złej pielęgnacji to już niebawem to się zmieni  Duży uśmiech Ale generalnie Panda ma inną misję w życie, więc aż tak mocno samym wyglądem nie będziemy się przejmować  Mrugnięcie

No Iwonko, powiem Ci, że to też moje ulubione zdjęcie  Duży uśmiech Skrawki zrobili ładniejszą wersję, bardziej hmmm... artystyczną, jak znajdą czas to powklejają linki do albumu.

Agatko, co do rowerów, motorów i innych "potworności"
Do tej pory nie miałam okazji obserwować jak Pandzisz reaguje na rowerzystów, bo nigdy w mieście nie puszczam jej luzem. Do lasu chodzimy i tam się puszczamy (Zdzisiu, bez skojarzeń!  Mrugnięcie) Niestety po naszym lesie jeździ kilka dzieciaków na quadach i Pandzie bardzo nie podobają się te machiny  Z politowaniem Gdy słyszę zbliżającego się quada to zapinam Pandzisza i modlę się by mi ręki nie wyrwała  Duży uśmiech

Podczas wspólnego spacerku ukazało się nowe oblicze Pandy  Duży uśmiech
Okazało się, że ta sympatyczne, mała, kudłata istotka to prawdziwy obrońca  Mrugnięcie Gdy Pandzisz i Skrawcio pobiegli razem do rodziny z wózkiem i dziećmi i nie chciały do nas wrócić, to trzeba było po nich iść. Pierwsza została przyprowadzona Panda a następnie Skrawiasty. Gdy Michał prowadził Skrawka za obrożę to Panda go oszczekała (prawie groźnie Mrugnięcie). W końcu rodzinę trzeba bronić  Duży uśmiech Potem jeszcze Panda obszczekała jakiegoś pieska... chyba tylko za to, że ośmielił się w naszą stronę spojrzeć  Duży uśmiech Łobuz mi rośnie  Duży uśmiech (być może nauczyła się tego od psów mieszkających po sąsiedzku)

To teraz wypadałoby się umówić na jakiś spacerek w Krakowie  Chichot

Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 08, 2009, 09:29:41 »

To teraz wypadałoby się umówić na jakiś spacerek w Krakowie  Chichot

O wlasnie, bardzo dobry pomysl. Ola pierwszy spacer w chuscie na skalkach ma juz zaliczony, wiec sa spore szanse, ze sie uda Mrugnięcie Moze wybierzemy taki termin, zeby i Milka mogla do nas dolaczyc? Pogoda cudna poki co, moze po Swietach?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 08, 2009, 09:49:06 »

Po świętach Skrawki mają egzamin z PT, potem razem jedziemy na weekend Pastelowy z psiakami, a jeszcze potem Krysia i Orzeł lecą do Egiptu... No chyba, że Skrawki wyrobią się z egzaminem i dadzą radę? hmm... Tylko czy Kasia/Fru ma wolną niedzielę 19? Milko, jak u Ciebie z terminami?
U nas z sobotami krucho, mamy zawsze dużo pracy w domu i ogrodzie  Smutny
Zapisane
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #8 : Kwiecień 08, 2009, 12:20:17 »

19 jesteśmy w Lublinie, w następną jestem w Rumuni. A może 18, prace w ogrodzie zostaw na inny termin.Czekam co zdecydujecie i oczywiście postaram się dopasować. Uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 08, 2009, 12:45:41 »

18 Skrawki mają egzamin
Zasadniczo możemy sobie odpuścić jedną sobotę  Mrugnięcie Jeśli by to był 18 to cały kwiecień będziemy mieć pod znakiem Beardi spotkań  Duży uśmiech (nawet święta takie mamy  Mrugnięcie)
Skrawki jak tam u Was z czasem i chęciami? Wytrzymacie nas w każdy weekend?
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 08, 2009, 14:17:35 »

Nam 18 baardzo pasuje. Fru, o ktorej macie ten egz? A moze Zdzisiowi sie uda jeszcze dolaczyc?
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #11 : Kwiecień 08, 2009, 17:29:20 »

Egzamin o 12.00, ale bladego pojecia nei mam, ile to potrwa Uśmiech Do przeegzaminowania jest 5 psów, ale nei wiem ile czasu wypada na jeden. Mozemy sie umowic, o ile zdamy to po prostu w trójkę do was dołączymy po egzaminie. A jak nie zdamy to pójdziemy złożyć ofiarę z ofiary-Skrawusia i możemy z Wami pospacerować Duży uśmiech
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 08, 2009, 17:41:16 »

Jestem po rozmowie z "M" i niestety 18 już jesteśmy umówieni (znajomym się dziecko urodziło i pępkówką). Pewnie w maju się pojawimy  Mrugnięcie
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #13 : Kwiecień 08, 2009, 18:39:32 »

A i jeszcze link do ostatnich zdjęć ze spacerku Mrugnięcie

http://picasaweb.google.com/Aneirin.Bard/WiosennySpacerAmberose#

Dorynkowie, a wasze fotki gdzie?!  Złość
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #14 : Kwiecień 08, 2009, 19:02:05 »

Świetne zdjęcia, szkoda że nas nie było, może następnym razem?. Czy obok Skrawka i Pandy to Brock?, całkiem jak mój Dizel.
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

konfederacja world-of-dogs wiedzminlandrp legendarylions underword