Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dzieci Bounty i Oliviera czyli SMARTNESIĄTKA ur.26.11.2009 w czasoprzemijaniu :)  (Przeczytany 6123 razy)
Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« : Luty 20, 2010, 12:11:01 »

 Pomyślałam sobie, że dobrze byłoby utworzyć taki wspólny wątek dla dzieci Bounty i Oliviera, taki wątek miotu, który będzie żył naszymi pociechami niezależnie od czasu, gdzie można będzie znaleźć je wszystkie w różnych momentach życia bez przeszukiwania forum i byśmy my siebie -rodzice adaptacyjni- mieli zawsze pod ręką Język. Wątek z dedykacją też dla Małgosi, by mogła widzieć wzrost swoich maluszków w ich nowych domach Chichot
Wszystkich popierających mój pomysł zapraszam do wstawiania się i chwalenia swoim maleństwem.
Edyta ; Ledy & team
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #1 : Luty 20, 2010, 12:29:29 »

Więc ja zacznę mimo, ze trochę powtórzę się z poprzednich wypowiedzi
FALLING IN LOVE czyli nasza LADY
Mała dama,która przed zobaczeniem jej miała imion wiele, które próbowaliśmy jej dobrać, ale gdy ją zobaczyliśmy to od razu wiedzieliśmy, że nie może mieć na imię inaczej aniżeli LADY.
No i rzeczywiście czasem przypomina wielką damę, bo np. na szmatę, na której raz się wysikała drugi raz już tego nie zrobi- wybierze dywan, więc szmata musi być zaobierana za każdym razem, gdy dziewczynka sisiu zrobi.
Tapczan czy łóżko synka- każda okazję wykorzysta, by się na nim rozłożyć. Jest zdawałoby się idealnie grzeczna- jak to pani weterynarz ją określiła "najgrzeczniejsze dziecko gabinetu", ale... godz . 20:00 i 5:30 przemienia się w panią demolkę- w tych godzinach notujemy nasilenie tej przemiany i oczy dookoła głowy, bo jak chwila jest ciszy znaczy, że coś znika w jej zębiskach Język. Szczególnie ważnym jest dla niej obszar pokoju Filipa, chodzi po nim niejako jak pracownik NIK zaglądając w każdy kąt i mając nadzieję, że pozostał niesprzątnięty, puzzel, klocek, resorak, czy cokolwiek co małe jest i czego miękkość zębami można sprawdzić. Filip więc bawi się w ratownika swych zabawek, a gdy cos zostanie potraktowane przez jej ząbki mówi" Lady mi zjadła ... moja wina, nie sprzątałem! " Od wczoraj umie otwierać zasuwane szafy i wyciągac buty,a co będzie umiała za czas jakiś, ono zobaczymy Chichot
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #2 : Luty 20, 2010, 18:45:55 »

Dwa maleństwa Chichot
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #3 : Luty 20, 2010, 18:56:32 »

Nie wiem jak się dodaje tu te zdjęcia, by były duże i ich więcej- ot idiota techniczno informatyczny ze mnie. Więc daje linka, gdzie można Lady podejrzeć. Pozdrowionka dla wszystkich otoczonych kudłatym szczęściem Chichot
http://cudaczkoweatelier.blogspot.com/2010/02/oto-lady.html
Lady & team
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #4 : Luty 21, 2010, 12:31:27 »

Edytko w tym dziale nad grubą kreską jest wątek z instrukcją jak wstawiać zdjęcia na forum.

Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #5 : Luty 23, 2010, 22:48:21 »

Działając według instrukcji Anetki- dzięki za objęcie opieką mego imbecylstwa technicznego Język- i z dedykacją jej, dziękując za pomoc


Lady i obiekt jej pragnień wieczornych- pościel Język



mała dama




śpioch- tylko drinka z palemką brakuje , plaży i morza Język


miłość rozkwita i nowe łóżeczko Lady






a łóżeczko jest superowe z idealnie pasującą matą- polecam wszystkim, naprawdę wszystkie pontony jak dla mnie się chowają, żałuję, że przy Floydzie nie miał nam kto doradzić takiego zakupu- za to doradztwo Małgosiu wielkie dzięki!
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #6 : Luty 24, 2010, 08:43:22 »

Sama słodycz  Chichot Widać , ze Lady uwielbia swojego starszego "braciszka"  Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
loola
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 66



« Odpowiedz #7 : Luty 24, 2010, 11:24:51 »

Słodziaczek Chichot
A co to za łóżeczko( jeśli można zapytać)?? Wygląda na prawdę fajnie Mrugnięcie
Przymierzam się do zakupu jakiegoś legowiska dla Gajki bo swój ponton już rozpruła Język
Zapisane
Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #8 : Luty 24, 2010, 12:21:23 »

Anetko, z wzajemnością, z wzajemnością ...Chichot nie wiem kto kogo bardziej kocha: Filip Lady, czy Lady Filipa...
Tylko jeszcze żeby Babcia Filipa potrafiła zrozumieć tę miłość i raczyła zaakceptować Lady... w końcu od czasu do czasu będę się spotykać .. ech Smutny

Co do łóżeczka. Kupiliśmy je w zooplus
prawda jest taka, że była to rada Gosi i od niej wyszedł pomysł tego zakupu-ale trafione w 100% dla uzupełnienia zakupiliśmy też matę, jest super, bo po pierwsze legowisko mięciutkie dla naszej damy, podpina się ją gumkami pod leżakiem więc się nie ściąga. Leżak na nóżkach więc spokojnie można odkurzyć pod i jest stała wentylacja. Naprawdę jestem bardzo zadowolnoa z tego zakupu i komu mogę będę polecać Chichot
http://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/prostokatne/60695
http://www.zooplus.pl/shop/psy/legowisko_dla_psa/maty/137043
Dodam, że mata się zwija i lóżko się składa -zwija po odkręceniu śrubek, także łatwo nawet jedno czy drugie wrzucić do samochodu na dłuższy wyjazd. Warte swojej ceny. Dla nowoadopcyjnych rodziców beardecich mogę jeszcze odać info, że kupiłam tą miskę do wody,której niemiecką wersję Gosia przesyłała w linkach, ta chyba niewiele się różni i też zdaje egzamin, wg mnie- co prawda nie widziałam tamtej, jest też solidna. To tyle relacji z zakupów naszych Ladowskich :d
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #9 : Luty 25, 2010, 10:42:28 »

Dziękuję Edyto, to bardzo miłe. Pewnie wielu spraw będzie trzeba szukać na forum, ale kto chce ten znajdzie, a tu, dzieciaki razem dorastające.. pouczające i miłe za razem :-)
Za niedługo, za chwilę wstawię co nieco o siostrach...
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #10 : Marzec 06, 2010, 22:09:12 »

Maluchy Smartness - czas socjalizacji, nauki, przyzwyczajania i.. co ważne - poznawania świata :-)
My dziś w gościach u koleżanki Joli i jej dwóch chłopaków Welsh Corgi, przyjechała też Agata, ze swoją Heidi - jamnikiem szorstkowłosym. Baraszkowanie w ogrodzie i spacerek skutecznie zmęczyły Toffifee i Merci :-) w drodze do domu, lekko naokoło  Chichot wizyta u kolejnej koleżanki, tym razem spotkanie z kotkiem, baardzo się podobał Merci, Toffifee po sprawdzeniu kominka z żywym ogniem, ku mojemu zaskoczeniu, bardzo ostrożnie, z daleka oceniając sytuację jako niebezpieczną (właściwie!) padła pod stołem  Duży uśmiech
Może nie najlepsze, ale pamiątkowe, miałam tylko telefon, aparat został w domu :-)




i kilka więcej w galerii picassa: http://picasaweb.google.pl/smartness.beardies/ToffifeeMerci032010#

a co tam u braci i siostrzyczek?
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, 22:14:49 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #11 : Marzec 07, 2010, 06:36:28 »

No i mała galeria z przysłanych mi fotek, pewnie będzie się rozrastała, w mmiarę jak będę otrzymywała foteczki,
zapraszam:
http://picasaweb.google.pl/smartness.beardies/SzczenietaSmartnessEFWNowychDomach#
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #12 : Marzec 07, 2010, 07:46:48 »

Strasznie milo sie oglada takie zdjecia. Urocze szczeniaki i zakochani wlasciciele Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #13 : Marzec 07, 2010, 10:45:29 »

Super galeria! dzięki Gosiu za mozliwość oglądania tego rodzinnego albumu!!!!
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #14 : Marzec 08, 2010, 20:24:42 »

Super Uśmiech wszystkie maluszki razem czyż nie są przesłodkie. I nawet my jesteśmy Duży uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polski-serwer-rpg legendarylions wiedzminlandrp wolfes world-of-dogs