Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Amberose Love Dream- Mufin  (Przeczytany 51669 razy)
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #15 : Sierpień 28, 2010, 15:48:57 »

Zmokła kura jest the best  Chichot rewelka !!!
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #16 : Sierpień 29, 2010, 17:58:11 »

sama słodycz!!! ojej... tęsknię za tym miłym małym dotykiem, ufnością i niewinnością...  Chichot  ucałowania przesyła Smartnesowa rodzinka.
Zapisane

Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #17 : Sierpień 29, 2010, 20:14:19 »

Małgosiu zapraszamy do warszawy do miękkiego futerka! Uśmiech Sama jestem przerażona tym jak Mufin szybko rośnie- zaczyna bardzo siwieć i od spodu ma już takie gładkie, jakby dorosłe włosy Mrugnięcie
Dziś odwiedził nas w warszawce Ekler i oczywiście okupowali balkon:


Pochwalę się też, że wczoraj w Białymstoku Ekler ukończył Młodzieżowy Championat  Duży uśmiech
Zapisane
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #18 : Sierpień 29, 2010, 20:41:43 »

Mufinek slicznie wyglada na tych zdjeciach!A te oczka na "kurkowym"zdjeciu no slodziak poprostu:)Gratulacje dla Eklerka!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #19 : Sierpień 30, 2010, 06:47:18 »

Spojrzenie zmoklej kury jest niczym kota ze Shreka Uśmiech Nie mozna sie mu oprzec. Gratualcje dla Eklera, niech sluzy wzorem Mufinowi Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #20 : Sierpień 30, 2010, 13:33:44 »

Dzięki! Iwona, masz rację: bardzo trudno mu się oprzeć!! Uśmiech
Zapisane
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #21 : Wrzesień 04, 2010, 10:50:27 »

Mufin i Ekler dorobili się zapalenia gardła Smutny Ale uwielbiają chodzić do weterynarza: Ekler aż zaczął śpiewać (tak jak do nas na powitanie) jak zobaczył lekarza, a Mufin podczas zastrzyku machał ogonem jak szalony Mrugnięcie

Poza tym u nas wszystko gra, Mufin jest coraz słodszy i uwielbiam go! Śpi w dziwnych pozach, z głową na podwyższeniu: na poziomych częściach nóg od krzeseł albo na zabawce Mrugnięcie Poza tym śpi też pod wieszakiem z ubraniami, chyba czuje się tam bezpieczny.



Pozdrawiamy wszystkich!
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 04, 2010, 17:41:06 »

Moja slodzizna Uśmiech A to machanie ogonem podczaszas zastrzyku to ma chyba po wujku Basiem - ona sie cieszy nawet jak ma krew z zyly pobierana. Mam nadzieje, ze chlopaki szybko wyzdrowieja!
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #23 : Wrzesień 06, 2010, 20:22:24 »

A odnośnie zmokłej kury to jedną z ulubionych zabaw Mufina (ja niestety jej nie lubię Język) jest wychlapywanie wody z miski. Dziś tak niefortunnie pacnął łapą, że cała zawartość miski znalazła się na psie- jego mina wtedy była bezcenna( żałuję, że nie miałam aparatu w pogotowiu), taka w stylu "mamuuusiu ktoś mnie oblał" Mrugnięcie No słodziak Uśmiech I jestem z niego coraz bardziej zadowolona. Mufin kocha wszystkich ludzi i jak tylko jakiegoś zobaczy to szaleje z radości i chce do niego biec, a dziś w windzie było 5 osób poza nami a Mufin...siedział cały czas wpatrzony we mnie i nie zaczepiał ludzi. Nie powiem, miło mi się zrobiło, bo normalnie nie może przejść obojętnie obok nikogo Uśmiech
I jest bardzo całuśnym chłopcem, uwielbiam go Uśmiech
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 08, 2010, 20:06:35 »

Spanie z głową na podwyższeniu jest dość typowe u beardie Uśmiech.
Zapisane
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 09, 2010, 09:10:14 »

Bardzo sie ciesze Marta i milo mi slyszec ze jestes taka zadowolona z Mufinka!On jest faktycznie slodkim chlopaczkiem:)Pozdrawiam
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #26 : Wrzesień 09, 2010, 13:56:00 »

Dzięki Krysiu Uśmiech Korzystając z resztek wakacji i ładnej pogody wybraliśmy się nad morze, Mufinek był nim dość zdziwiony, ale mógł do woli kopać w piachu,czym był zachwycony! Uśmiech
I oczywiście robił furorę, wszyscy pytali co to za rasa i po usłyszeniu odpowiedzi dziwili się: "to collie tak wygląda? Przecież Lassie była inna" Mrugnięcie








Mam nadzieję, że Was nie zanudzam..

Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 09, 2010, 15:33:56 »

Jakie miłe to zanudzanie;)
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 09, 2010, 16:07:13 »

Nie wiem jak inni, ale ja mam juz dosc tych ciaglych zdjec Mufinka - ilez mozna ogladac malego, rozkosznego szczeniaczka Chichot Marta, no cos Ty, mozesz nas smialo zanudzac! A Mufinek ma kupe szczescia, ze juz zdazyl poznac, co to morze Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 09, 2010, 20:08:17 »

fajne takie maluszki  Chichot  słodko tak patrzeć jak rosną  Chichot szkoda tylko że tak szybko. Gretusia ma 10 miesięcy i już nie jest taka szczeniakowata zwłaszcza z wyglądu bo w głowie dalej hula wiatr hihihi
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Strony: 1 [2] 3 4 ... 12 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

piraci ironknights gadaniec watachawilkow fifa07pl