Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dom Etny  (Przeczytany 2810 razy)
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« : Styczeń 23, 2008, 19:24:32 »

Z radoscią przedstawiam oficjalnie nowego domownika - Dream about Dżamila z Domu Etny - ksywka Daisy.
Dżamila znaczy piękna - jak widać skromność bedzie dominująca cechą jej charakteru Mrugnięcie
Pierwszy człon imionem jest mój drugi Macieja.

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2008, 19:26:52 wysłane przez Dagmara » Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 25, 2008, 10:27:32 »

Cieszę się , że w końcu przedstawiłaś pierwszą brązowa DAMĘ z Domu Etny  Duży uśmiech Podpowiedz mi jeszcze , który to numerek w pierwotnym oznaczeniu. Do tej pory miałam okazje poznac Twoje maluszki tylko po numerkach  Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 25, 2008, 13:30:32 »

Daisy to 1. Ma szanse być nawet pierwszą beardie-damą w naszym domu, bo Lily to raczej kobieta pracująca Mrugnięcie

W kazdym razie Daisy chyba cos czuje, bo myje Vadima - kota, jest zapatrzona w Rafiego, a on sie z nia chetnie bawi - widać sobie "pasują". Nie macie pojecia jaka jestem szczęśliwa, ze mam w końcu maludę po Lily... Maciek juz nad nia pracuje i nauczył ja siad i daj łapkę Uśmiech

Wczoraj odjechał pierwszy chłopczyk - Dżahir (czyli jedyneczka), co przypłaciłam migreną. Czy człowiek sie kiedyś przyzwyczai do tego, ze muszą sie rozchodzic do nowych domów? Dotarli do W-wy szcześliwie i miałam juz doniesienie, ze merdajac ogonkiem zwiedza nowe mieszkanie Uśmiech. Słowem wyglada, ze przeżył to lepiej niż ja.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 25, 2008, 17:52:48 »

i  jak tu nie cieszyć się z takich dzieciaków Gregusia.... dziwne, ale każdy miot jest do siebie podobny... szczególnie w charakterach.... kochane, bezstresowe, przyjmują wszystko bez strachu, tak "easy"... a przy tym miłe... no i czasami zbyt inteligentne :-) bo tylko taka forma reklamacji do mnie dotarła  Duży uśmiech

a głowa... migrena... no cóż Dagusiu, za przyjemność posiadania przez kilka tygodni takich Słodziaków czymś zapłacić trzeba  Buziak
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nazgul tunake zmiany-2tia etavlon volkoria