Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Połączone Zdarzenia
  • 1 Urodzinki miotu E Smartness: Listopad 23, 2010
  • 1 urodzinki miotu F Smartness: Listopad 26, 2010
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczenięta w domu Smartness!  (Przeczytany 41692 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #45 : Styczeń 02, 2010, 14:43:12 »

Dziękuję slicznie w imieniu swoim i mich podopiecznych :-)
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #46 : Styczeń 05, 2010, 08:04:58 »

Czas i tu (poza moją stroną www.bearded.pl) dla porzadku, przedstawić Plindusiowe maluchy. mają już 6 tygodni, czas tak szybko leci...
http://picasaweb.google.com/smartness.beardies/SzczenietaPrincess6Tygodni#
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 08:08:02 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #47 : Styczeń 29, 2010, 12:44:16 »

Maluszkowo pustoszeje... dziś kolejna dziewczynka odjeżdża, pozostałe w ciągu kolejnych dni. Na szczęście 2 słodkie dziewuszki pozostaną w domu a 1 chłopiec czeka na swoją podróż do końca lutego... jedzie aż do Brazylii... och jak daleko...
Tym razem "syndrom pustego gniazda" wprawiłby mnie w depresję. czas z nimi spędzony, z taką ich dużą ilością, gdzie siadając pośród nich, można było odnieść wrażenie "beardeciej kąpieli"  Duży uśmiech był cudowny, wspaniały, pełen buziaków, szczenięcej beztroski...

Wszystkie trafiają w naprawdę fajne, obiecujące ręce i do gorących serc. Na pożegnanie... mała galeria już "ostatków" smartnesowego maluszkowa:
http://picasaweb.google.pl/smartness.beardies/Szczenieta2009ZabawaNaSnieguStyczen2010#
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #48 : Luty 05, 2010, 11:08:05 »

Gosiu, a moze przedstawisz nam swoje dwie nowe kruszynki? Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #49 : Luty 05, 2010, 11:33:29 »

musicie chwilke zaczekac, wyprawienie z domu "ostatkow" troche mnie zajmuje, ale przedstawie dziewuszki juz niebawem :-)
to sunia nr 6 po Princess i 1 po Bounty.
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #50 : Luty 22, 2010, 17:57:23 »

No to przedstawiamy się  Duży uśmiech Oto Toffifee, dziewuszka duża (waży 9,9 kg!), troszkę nieśmiała, skromna, ale wie czego chce i zawsze jest gotowa aby wdrapać się na ręce by być całowaną   Buziak
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #51 : Luty 22, 2010, 18:00:31 »

A to Merci, mniejsza, ale bystrzejsza, wszystko robi szybciej, choć jest o 3 dni młodsza  Chichot Toffifee jeszcze ze schodów nie schodzi a Marci właśnie pokonała cały dystans  Chichot (nadmienię, że moje schodzy nie są łatwe, mają łuk, i w pewnym miejscu jest koszmarna stromizna).
Do wszystkiego pierwsza, buziaki też kradnie w mig, ale jak się przytuli - to wygląda na pluszową zabawkę  Chichot
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #52 : Luty 22, 2010, 18:01:51 »

a teraz obie razem  Duży uśmiech z lewej Marci, z prawej - Toffifee
Zapisane

Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #53 : Luty 22, 2010, 19:36:41 »

Prześliczne dziewczynki  Uśmiech  Prawie tak ładne jak Gretusia  Mrugnięcie Duży uśmiech  I jakie mają czyste łapusie. Greta to teraz w tych roztopach to łapy ma dosłownie czarne jak węgielki i musimy je myć zaraz po przyjściu - tata Paweł nas strasznie z tym pilnuje. Ale  czasem go nie ma to wtedy nie po każdym spacerkowaniu myjemy.
Fajniutkie te Smartnesiaki i takie słodkie do schrupania zwłaszcza jak tak słodko i spokojnie śpią. Uśmiech Mój smartnesiak właśnie przyczłapał i mnie podgryza łobuzica mała.
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #54 : Luty 22, 2010, 22:46:01 »

Co do czystych łapek, to musze przyznac, ze jestem pewna podziwu dla Gosi, ze w warunkach jakich mieszka czyli na wsi jej psy prawie zawsze są czyściuteńkie Buziak.
Moja Balluśka wiecznie wygląda jakby w błocie się tarzała, nawet teraz kiedy jest dorosła. Na szczęście Jolly mimo, ze jest bardzo jasna jest zawsze czysta.  Duży uśmiech I ta bialutka kufa jest faktycznie zawsze biała i czysta.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #55 : Luty 23, 2010, 11:57:14 »

Slicznosci Buziak A Ty bedziesz musiala sie sporo nakombinowac, zeby obie pokazywac na wystawach, przynajmniej zanim nie skoncza 15 m-cy.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #56 : Luty 24, 2010, 11:52:18 »

Kochami maly Okeechobee (Okiczobi) doleciał szczęśliwie!!!! jest już w Sao-Paulo, w drodze do domu.
Tam na razie będzie korzystał z klimatyzacji, musi się przestawić na upały (ok.27 stopni). Na szczęście teraz pogoda mu sprzyja, mają ok. 22 i tak ma być przez kilka najbliższych dni. Ufff... szczerze powiem, to było dla niego ale i dla mnie emocjonalnie trudne. Alessandra i Patricia pomogły mi bardzo, informując na bieżąco co i jak (Lufthansa strajkowała, lot nie był pewien..ech..). Ale już po wszystkim co najmniej przyjemne. Pierwsze koty za płoty  Chichot

w weekend dostanę jego foteczki z rodziną. Pochwalę się oczywiście  Chichot

(co do czystych łapek... mam śniegu masę na podwórku, ew. wodę, więc botka jeszcze nie bardzo widać :-) )

Wystawy, no cóż, będę dzieliła coś jednej coś drugiej :-) "pod ręką" mam też Izę, więc jakoś damy radę :-) no i zobaczymy jak się będą rozwijały. Wszystko przed nimi, a dla mnie teraz okres jeszcze pieluszkowy i beztroski, czyli tak jak pisze Carol Gold - zamknąć oczy i kochać bez względu na wszystko :-)
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 11:55:57 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #57 : Luty 18, 2011, 11:29:32 »

Dzisiaj weterynarz opiekujący się moją gromadą potwierdził ciążę u Bounty, mnogą... ile? nie liczyliśmy dokładnie.

To zdecydowanie ostatni miot Bountusi, planowany od wielu lat, że ujesli będzie w super kondycji, jesli wszytsko będzie dobrze, to powtórzę połaczenie jej i Grega.

Moim marzeniem jest zostawić sobie kolejną Plindzę :-) to połączenie za każdym razem było bardzo udane, chcę zatrzymać tę szansę na dłużej, aby Bounty i Greg były ze mną tak dłygo jak tylko się da, w najbliższy możliwy sposób, zarówno jako moje ukochane kudłacze, ale też jako hodowlana przyszłość bo i w tej roli sprawdzają się bardzo dobrze poprzednie dzieci tej pary. .

Teraz tylko odliczam  Chichot poród 25/26.03.2011  Chichot
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 21:05:55 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Malgoska
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 40



« Odpowiedz #58 : Luty 18, 2011, 12:57:36 »

Gratulacje Chichot
Zapisane
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #59 : Luty 18, 2011, 18:50:12 »

Alez ten czas leci :oGratulacje !moze urodza sie 25.03 jak miot C:)
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

for-the-win smoczywladcy uslugiminecraft icecraft swinkowerpg