Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Beardie Weekend czyli czas Beardeta, Beartetowicza :-)  (Przeczytany 4368 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« : Kwiecień 05, 2012, 19:17:10 »

Jak co  roku, tak i w tym, organizuję Beardecie spotkanie. Termin 8-10.06.2012 r. czyli weekend zaraz po święcie Bożego Ciała.

Być może uda się zorganizować jak zwykle w Kaliskiej, koło Międzychodu, jeśli nie, a będzie to wiadome na dniach, mam już 2 inne opcje, myślę również atrakcyjne.

Koszt na ten rok plasował się będzie w granicach 70-100 pln/osobo-dzień (nocleg, wyżywienie, ognisko) plus ewentualne opłaty dodatkowych atrakcji, ale to już każdy wg własnego uznania.

Tak więc, już dziś, zaplanujcie sobie wszyscy którzy chcecie się spotkać rekreacyjnie i Beardecio wolne na ten czas, i zgłaszajcie swoją chęć uczestnictwa. Dobrze by było, abym jak najwcześniej wiedziała ilu osób i psów będę mogła się spodziewać.

podaję maila: malgorzata.figas@gmail.com , w tytule napiszcie "Beardie Weekend"

« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 17:14:32 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Maj 28, 2012, 21:11:55 »

Z uwagi być może na Euro 2012, być może z innych względów, chętnych było zdecydowania za mało aby rezerwować cokolwiek w tym terminie.

Jeśli się uda, Beardie weekend w tym roku odbędzie się z końcem lata, jeśli nie, trzeba będzie poczekać do następnego roku.

… cóż, euro 2012 jest tylko raz….  Mrugnięcie Płacz
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #2 : Maj 29, 2012, 10:15:41 »

Gosiu, a może by pomyśleć o spotkaniu przy okazji wystawy klubowej w Łodzi? Wtedy łatwiej byłoby sie zmobilizować, by pokonać większą odległość Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Maj 29, 2012, 17:14:14 »

Iwonko, jak na razie, komitet organizacyjny jest jednoosobowy, i stąd miejsce i czas muszę pasować tej jednej jedynej osobie.

Poza tym, beardie weekend nie specjalnie ma być weekendem "wystawowym", no i musi być swobodny o czym przy okazji wystawy nie bardzo można myśleć, szczególnie w terminie Łodzi. Często pada, a w nocy jest mokro, i wielokrotnie mieliśmy my jako wystawcy spore zadanie jak dowieźć i doprowadzić czystego beardeta na ring.

My na wystawach się spotkać możemy i spotykamy. Beardie weekend ma gromadzić w założeniach wszystkich, a więc i tych nie-wystawowych również, a może nawet szczególnie.

Kwestia terenu, znalezienia takiego dla nas swobodnego, niedrogiego, dla psów bezpiecznego - nie jest łatwe. Bez wizyty osobistej, bez osobistego rozeznania warunków, personelu, wymogów - nie da się. A ja jestem jedna, nie tylko do organizacji, ale też w domu, do wszystkiego. Po prostu nie da się wszystkiego, i nie da się określić, ocenić itd oglądając obrazki w necie.

Nie mówię nie, ale też nie obiecuję, bo nie znalazłam, nie znam tam żadnego terenu podobnego do Kaliskiej w okolicy Łodzi. No i wspomniany termin, koniec września wydaje mi się mało ciekawy, wyklucza nawet namioty (za zimno), a to może być dla wielu rozwiązanie.

Poza tym, co może i ważniejsze, spodziewam się szczeniąt z początkiem października (teoretycznie może być koniec września), więc wykluczałoby to jakiekolwiek moje zaangażowanie w tym terminie. Dwa tygodnie przed porodem nie zostawiam suczek ciężarnych bez mojej opieki.

Każda propozycja oczywiście bardzo mile widziana, szczególnie - organizacyjna  Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 17:17:34 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #4 : Czerwiec 05, 2012, 11:32:25 »

Jeśli w innym terminie niż ten czerwcowy (czerwiec to u mnie czas zaliczeń i sesji), to my też chętnie dołączymy  Uśmiech
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 05, 2012, 14:51:10 »

Ale dlaczego nie piszecie wcześniej, że termin Wam nie pasuje. Jak każdy by napisał cokolwiek na temat przyjazdu lub nie przyjazdu to łatwiej by było spotkanie zorganizować.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 05, 2012, 16:02:39 »

Ale dlaczego nie piszecie wcześniej, że termin Wam nie pasuje. Jak każdy by napisał cokolwiek na temat przyjazdu lub nie przyjazdu to łatwiej by było spotkanie zorganizować.

ano właśnie… piszcie, kiedy komu pasuje, kiedy dla kogo nie ma możliwości, wtedy łatwiej cokolwiek robić.
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

anime colorfulworld hkcz interceptor darmowefora