Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wystawa Klubowa - Łodz  (Przeczytany 9982 razy)
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« : Wrzesień 19, 2012, 18:51:36 »

Zmiana sędziego na hodowczynię chartów - Wiesława Misterka-Kluska.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 19, 2012, 20:41:47 »

… bywa, ale bardzo, bardzo tego nie lubię  Płacz czyżby Beardie aż tak charty przypominały?…

http://www.polot.topcharty.net/index_pl.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2012, 20:56:15 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 20, 2012, 07:46:33 »

Powinnam zażądać zwrotu pieniędzy  Złość
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 20, 2012, 07:57:15 »

niestety, jak wszedzie w Polsce, w regulaminie i na propozycjach stoi napisane ze to tylko propozycja sędziów i może ulec zmianie… w Łodzi najczęściej chyba są takie zmiany  Złość
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 20, 2012, 17:23:25 »

Od wczoraj się zastanawiam, czy ich nie obowiązuje prawo. Np. jeśli bank zmienia coś w regulaminie konta albo operator komórkowy w umowie to przysyłają pismo i mozesz zrezygnować, ponieważ zmienili warunki umowy. Ciekawe jak ma się do tej sytuacji - Związek zmienia warunki umowy - płatnej w końcu - i czy wg prawa nie mamy mozliwości odstąpienia od umowy ze wzgl. na zmianę jej warunków?
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 21, 2012, 07:41:36 »

Pewnie Daga masz rację ale odnoszę wrażenie, że osiągnięcie czegokolwiek w ZKwP jest jak walka z wiatrakami.
Mam podać ich do sądu ? I co dalej Co? Ciekawe czy można być członkiem związku w innym kraju jeśli nie jest się obywatelem tego kraju?
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 21, 2012, 10:13:13 »

W każdym oddziale związku zamieszczane są informacje o wystawach z propozycją sędziów i informacja, że to tylko propozycja (nie pewnik) i że obsada może ulec zmianie. To akceptujemy zgłaszając swoje psy, i z tego względu, nie mamy na co się uskarżać wg prawa, bo jest ok. to, że wg nas nie, to inna sprawa, i że moim zdaniem to mało etyczne i  napewno nie fer nie bardzo kogo z zkwp obchodzi. Mało ich obchodzi, że do odpowiedniego sędziego przyjedzie więcej osób i zgłosi więcej psów, po co? i tak się zgloszą, łatwiej i lepiej im podwyższać opłaty. Zgłoszą się, bo oni i tak liczą tylko zgłaszających się po to by spełnić warunki na hodowlaność, ew. jesli kto ambitniejszy, to po zbieranie CWC na championat PL, no, czasami na tych co zbierają CWC, do kolekcji, bo poza Polskę nosa nie wystawą, bo koszty, bo nie mają szans, ot, na tych liczy zkwp. A my? a my musimy sobie jakoś znaleźć złoty środek.

Jedynym wydawałoby sie rozwiązaniem, jest nie zgłaszać, jesli owe propozycje obsady sędziowskiej mają się zmieniać, jesli jest w zapisie coś, czego nie chcemy akceptować, tylko… tylko co to tak naprawdę da?

jednak… jednak… jednak kropla drąży skałę.. jaka? nie wiem, niech każdy robi co potrafi najlepiej, hodujmy przez duże H, i pokazujmy psiaki tam, gdzie nam pasuje z różnych względów, a jak zobaczymy światełko w tunelu, to działajmy, małymi kroczkami, czasem słowem, czasami inną formą, może kiedyś, w końcu… będzie to nagrodzone.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2012, 10:17:45 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 22, 2012, 08:53:57 »

no cóż ...... są dwa wyjścia zostać w domu .... albo jechać ......
nie stresujcie się kochane Uśmiech Uśmiech Uśmiech szkoda czasu ......
ja się cieszę że się z Wami spotkam a reszta...... już o tym Gosi mówiłam ......  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 24, 2012, 18:37:54 »

No i już po wystawie  Uśmiech Była ładna, choć bardzo wietrzna pogoda, i bardzo bardzo miło spędziłam ten dzień, mimo, że jak zawsze były i bardziej i mniej radosne momenty.

Podaję wyniki, spisane z tablicy i potwierdzone przy stoliku sędziowskim:

PSY
klasa szczeniąt
WO.1 Najlepsze szczenię CHUKU UNDER Egida Ateny

klasa młodzieży
dosk.1, Klubowy Zwycięzca Młodzieży HEART N SOUL Smartness

bdb.2, PHILBERT Bloom and Bounce

klasa pośrednia
dosk.1 Ramsgrove THE HOBBIT

klasa otwarta
dosk.1 FRIEND FOREVER Marinus

SUKI
klasa szczeniąt
WO.1 CHOCOLATE DREAM UNDER Egida Ateny

klasa młodzieży
dosk.1, Klubowy Zwycięzca Młodzieży HOWKEYE BELLE Smartness
 
klasa otwarta
dosk.1 CWC Farmarens JUST JOLLY
 
klasa championów
dosk.1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w rasie, Zw.Rasy, I BIS ras pasterskich brytyjskich, II BIS W-wy Kl. Ras Past. Niepolskich bez ON. Doble Scotch Black Rosalinda

dosk.2, Fascination Smartness
dosk.3, Smartness BALLADE TO THE MOON
dosk.4, EVER JOY ROSE Z Domu Etny

GRATULACJE ZWYCIĘZCOM!
TYTUŁÓW, MEDALI I WNIOSKÓW NA CWC - bo to tzw. duże wnioski (ranga międzynarodowych).

a z mojej strony dodać tylko mogę, że jestem super szczęśliwa, bo mała moja Bella zaczęła championat młodzieży, a Soul, jej brat właśnie go ukończył! Rodzeństwo tym razem nosi wspaniały tytuł Młodzieżowych Zwycięzców Klubu! WOW!

Najlepsze szczenięta, i suczka i pieseczek wyglądały słodko i ładnie, szczególnie ładnie zaprezentował się Falcor  Chichot, i tytuł Najlepszego szczeniaka był zasłużony! Oboje są dziećmi mojego Grega i Anetkowej, płowej śliczności i urokliwości - Jolly  Chichot


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 21:21:29 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

IwonaK
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



« Odpowiedz #9 : Wrzesień 25, 2012, 17:15:47 »

To kto jest Zwycięzcą rasy? Bo nie wiadomo komu gratulować?? Uśmiech
Zapisane

Szczeniaczki ( Ch. EMPREINTE de Chester & IntCh. Now And Then HOL-IN-ONE ) około 1.06 2012 - Zapraszam na naszą stronę
http://xanaduchic.weebly.com
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 25, 2012, 19:46:22 »

Małe sprostowanie ( Gosi wkradł się chochlik )  Uśmiech Uśmiech
suczka która wygrała to Doble Scotch Black Rosalinda
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 25, 2012, 19:49:04 »

gratulacje dla zwycięzców a w szczególności dla maluchów Anetkowych i Gosiowych :-)))) bo są zjawiskowe i przesłodkie  Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 25, 2012, 21:19:33 »

Dziękuję za uznanie dla moich maluchów, które już nie są małe  Mrugnięcie Pozostałe beardie pięknie przygotowane i było na czym oko zawiesić.
Zwycięzcą rasy była suczka z klasy championów, imię domowe Sisi.
Mieliśmy fotografa więc mam nadzieję, że wkrótce stworzymy małą galerię.
Na początek pochwalę się swoimi "maluchami"

Choco


Falcor
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2012, 14:02:26 wysłane przez Aneta » Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 26, 2012, 13:37:55