Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2 nowe książki dla hodowców i nie tylko  (Przeczytany 7318 razy)
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« : Styczeń 16, 2008, 11:27:27 »

Dzisiaj dostałam biuletyn Karuska. Ukazały się dwie wg mnie interesujace ksiażki - szersze opisy np. na stronie KAruska.


KYNOLOGIA. WIEDZA O PSIE - Jerzy Monkiewicz, Jolanta Wajdzik, Wyd.UWP, wydanie II
- Książka jest w zasadzie podręcznikiem akademickim przeznaczonym dla studentów medycyny weterynaryjnej i nauk pokrewnych, jednak przystępność ujęcia materiału oraz bo­gac­two treści ogólnych dotyczących psa i Związku Kyno­logicznego w Polsce sprawiają, że powinna ona trafić także do rąk kyno­logów, hodowców i po prostu właścicieli psów. Działy to m.in. genetyka, behawioryzm, rozród, w sumie prawie 600 stron.

"Rozród Psów" - Praca zbiorowa pod redakcją Andrzeja Dubiela - Drugie, poprawione wydanie podręcznika pt. "Rozród psów" pod redakcją prof. Andrzeja Dubiela. Książka przeznaczona jest głównie dla hodowców, studentów medycyny weterynaryjnej, biologi i hodowli zwierząt, zootechniki, nauki o zwierzętach a także dla wszystkich pasjonatów i właścicieli psów.
Mam wydanie pierwsze, to pomocna książka, wiele sie z niej dowiedziałam i ciągle do niej wracam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2008, 12:03:30 wysłane przez Admin » Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 17, 2008, 09:23:27 »

Wyniuchałam, że mozna je kupić - o wiele taniej niż w sklepach internetowych!, na samej uczelni - mają e-księgarnię -

http://wydawnictwo.ar.wroc.pl/index.php?menu=DzialalnoscWydawnicza&lang=pl

Ceny - odpowiednio 44 i 35 zł.
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 22, 2008, 11:43:44 »

Co prawda nie mogę ocenić obu pozycji ale na pewno mogę Was uprzedzic abyście nie zamawiali ksiązki Rozród Psów bezpośrednio z Wydawnictwa , ponieważ ja czekam na ich realizację od listopada , czyli 3-ci miesiąc. Zamawiajcie z innych sklepów internetowych, chyba że nie zależy Wam na czasie. Moze uda mi się otrzymac przesyłkę jeszcze przed porodem Ballu  Złość Ale to wydawnictwo organizacyjnie to porażka. Wykonałam do nich z 10 telefonów. Teraz żałuję, bo pewnie jabym podliczyła koszty to cena wyjdzie duzo wyższa.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Styczeń 22, 2008, 12:04:49 »

to kwestia ceny... w wydawnictwie jest 2 razy taniej... mnie sie nie spieszy i mam nadzieje... ze dojda...
Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 22, 2008, 12:14:34 »

Na potwierdzenie moich słów. Właśnie przyszła przesyłka. A godz. wcześniej w trakcie romowy telefonicznej Pani poniformowała mnie, że jutro będzie wysłane. Są "rewelacyjni" , działają wstecz jak prawo w tym kraju Smutny A koszt przesyłki zwykłym listem za pobranie 20 zł to przegięcie.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Styczeń 22, 2008, 12:29:55 »

zgadzam sie ze to chamstwo! ale... już są zamówione.. pozostaje tylko dzwonić tam... i domagać się... zobaczymy jak nam pójdzie... oby lepiej...
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #6 : Styczeń 28, 2008, 12:38:27 »

A do mnie przyszły w niecały tydzień.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Sierpień 28, 2008, 06:50:48 »

KYNOLOGIA. WIEDZA O PSIE - Jerzy Monkiewicz, Jolanta Wajdzik, Wyd.UWP, wydanie II

- mam tę książkę, i stwierdzam, że spodziewałam się czegoś lepszego. Kwiatek, dla nas, właścicieli beardie to... że Bearded Collie przybyły na kontynent europejski w ... 1984 roku... czyżby Polska bła całym kontynentem?!  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pack-of-black-and-white projektperwersja female-vs-male rpk brodria