Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczenięta w hodowli Amberose  (Przeczytany 56001 razy)
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #75 : Październik 30, 2008, 18:25:00 »

Kobietom tak latwo jest zawrocic w glowie  i tacy przystojniacy, jak Feel, tylko to wykorzystuja Mrugnięcie

Mnie tak zawrócił, że zapisałam go do przedszkola.. Będziemy chodzić na razie bez niego Duży uśmiech bo się okazało, że następny kurs dopiero jak ten się skończy, czyli za 2,5 miesiąca. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale mam czas do poniedziałku, żeby to odwołać  Mrugnięcie Jakkolwiek bardzo zależy mi na przedszkolu, bo mamy absolutnie zerową praktykę, jeśli chodzi o pracę z psem.

W dodatku nawet nie wiem czy piszę w odpowiednim temacie Mrugnięcie

ściskam
Fru
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #76 : Październik 31, 2008, 19:55:25 »

Fru to świetny pomysł z tym chodzeniem do przedszkola bez psa (narazie), bo tak na prawdę to właściciel musi nauczyć sie najwięcej  Mrugnięcie.
Na pewno wiele skorzystacie, jesli wykładowcy są dobrzy to świetny start.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #77 : Listopad 04, 2008, 07:23:06 »

Pora na nowe zdjęcia - mamy już 5 tygodni Uśmiech

Proud:


Strong:


Feel:


Wonder:
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #78 : Listopad 04, 2008, 07:27:55 »

Free:


Happy:


Smile


Troszke więcej na naszej stronie: www.amberose.pl
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #79 : Listopad 04, 2008, 22:28:21 »

Nie wierzę w to, co piszę, ale tym razem Proud i Stronguś prezentują się lepiej od Feela.. Nosiaczki moje kochane! Chyba się nie doczekam Duży uśmiech

A Pandziszon wyrasta na cudowną damę Chichot Aż chce się ściskać, całować i nazwać ją Johnny  Chichot
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopad 05, 2008, 10:04:19 »

Zdjęcia w niczym nie oddają uroku tych maluchów  Smutny
Byłam w niedzielę, widziałam, głaskałam, wąchałam  Mrugnięcie (ten zapach powinien być sprzedawany w aerozolu  Duży uśmiech hihi) i pewnie gdyby nie mój "rozdartek" (czyt. Malwa) to musieliby mnie wyrzucić za drzwi, a skoro zbliżała się godzina kąpieli naszego "rozdartka" to grzecznie zwinęliśmy się o przyzwoitej porze  Duży uśmiech
Fakt, faktem - rozpoznaję tylko trzy szczeniaczki. Panda jest najbardziej charakterystyczna, Feel niczym Panda w ciemnej ulicy bym go poznała, pewnie nawet po latach, no i oczywiście Wonder. Byłam rozczarowana postawą Pandy... Urwis nawet na nas nie spojrzał  Język Trafiliśmy na spacer, więc młoda miała ważniejsze sprawy na głowie niż swoich przyszłych współlokatorów  Z politowaniem Zielona trawka jest znacznie bardziej interesująca  Mrugnięcie Wonder natomiast okazał się dżentelmenem w każdym calu! Przyszedł się przywitać, obwąchać... Pewnie gdyby nie to, że już od początku nakręciliśmy się na Pandę to Wonder byłby naszym wybrankiem  Chichot
Okazało się, że Panda bardziej reaguje na "Urwisa"  Szok Czyżby pod tą anielską powłoką Panda ukrywała Pandemonium?  Z politowaniem
Mój "M" zakochał się w ... Cherry  Chichot Do tej pory wysłuchuję jaki to wspaniały psiak z niej  Mrugnięcie No tak po naszej Viki taki zrównoważony psiak jak Cherry jest dla nas niesamowitym zjawiskiem  Duży uśmiech Mamy nadzieję, że Panda dużo po mamie odziedziczy w kwestii charakteru, a resztę wypracujemy na szkoleniu  Duży uśmiech
Oczekiwanie na odbiór Pandy jest torturą! Czas nieubłaganie się wlecze  Płacz
No i w taki sposób z nowinek hodowlanych powstaje wątek - "już nie mogę się doczekać"  Duży uśmiech




Zdjęcia kiepskie Smutny
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2008, 12:08:12 wysłane przez DorkaWD » Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #81 : Listopad 06, 2008, 10:20:05 »

taaa...k, chyba to wspania ły pomysł, aby zapach Birdecich szczeniąt sprzedawać w areozolu! jaki bomba pomysł... to zapach który działa jak... narkotyk  Duży uśmiech

a tak nawiasem.., to "Pandemonium" jest daleko... ale w Waszych/naszych rodowodach :-) pewien znaczący Bearded Colie tak się nazywał  Duży uśmiech

a czekanie... no cóż, jak oczekiwanie prezentów pod choinką... jest torturą ale... zazwyczaj nagradzaną stokrotnie :-)
Zapisane

DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #82 : Listopad 07, 2008, 11:13:59 »

Jak już ktoś uruchomi produkcję zapachu szczeniąt to proszę pamiętać, że to był mój pomysł i podzielić się zyskami   Duży uśmiech

Ooo  Szok Mamy przodka o imieniu Pandemonium  Duży uśmiech Ciekawa jestem co to był za numerek skoro na takie imię zasłużył  Mrugnięcie

Nie wytrzymam za chwilkę  Niezdecydowany Panda niesamowicie mi się podoba, ale świadomość, że Wonder jest do wzięcia sprawia, że jestem rozdarta  Smutny Śni mi się po nocach ten facet... Gdyby on nie był taki przymilny echhh... Z jednej strony słodka Panda a drugiej przymilny Wonder  Co? Idealnym rozwiązaniem byłby dwa szczeniaki, ale to odpada  Złość
Zapisane
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #83 : Listopad 11, 2008, 14:11:21 »

Oto krótka fotorelacja z wczorajszej wizyty u Krysi Duży uśmiech
http://picasaweb.google.com/Aneirin.Bard/Birdusie#
Ze szczególną dedykacją dla Dorki Duży uśmiech

bard
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #84 : Listopad 12, 2008, 12:29:13 »

Dziękuję za sesję zdjęciową!  Buziak
Nawet nie wiecie jak mnie ucieszył widok tych małych biało-czarnych pyszczków  Duży uśmiech
Jeszcze tylko 10 dni i jedziemy po Skrawka i Pandę  Duży uśmiech

A gdzie przyszli właściciele pozostałych maluszków i dlaczego ich tu jeszcze z Nami nie ma?
Zapisane
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #85 : Listopad 13, 2008, 17:58:43 »

W sumie to ciekawe pytania. Chętnie poznałabym odpowiedź na oba Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #86 : Listopad 13, 2008, 22:07:59 »

Jeszcze tylko 10 dni i jedziemy po Skrawka i Pandę  Duży uśmiech

Skrawka?? Szok "i Pandę"? coś mnie ominęło? Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneirin
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 26


WWW
« Odpowiedz #87 : Listopad 14, 2008, 09:18:01 »

Skrawka?? Szok "i Pandę"? coś mnie ominęło? Mrugnięcie

W sobotę Dorka i my odbieramy maluchy... [to już za 8dni] Duży uśmiech napięcie rośnie
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #88 : Listopad 18, 2008, 16:16:10 »

Kilka nowych zdjęć naszych "maluchów":

Proud


Strong


Feel


Wonder

Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #89 : Listopad 18, 2008, 16:18:04 »

Free


Happy


Smile
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

konfederacja world-of-dogs wiedzminlandrp legendarylions polski-serwer-rpg