Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczenięta w hodowli Amberose  (Przeczytany 56037 razy)
Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #90 : Listopad 18, 2008, 16:31:53 »

O, proszę, jakie mam wyczucie. Jak nie przymierzając - mama ;> Tknęło mnie, żeby sprawdzić czy nie ma nowych zdjęć 5 minut po tym, jak zostały tu wstawione. Chichot

Maluchy rosną cudownie Uśmiech Za każdym razem inne wychodzą lepiej na zdjęciach. Ale już ja wiem, kto jest najfajniejszym birdusiem Mrugnięcie

A jeszcze chciałam powiedzieć, że wśród ostatnich dzieci Basiego jeden chłopiec wygląda cokolwiek scary Mrugnięcie Jak na helołin Mrugnięcie

ściski
Fru
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
loola
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 66



« Odpowiedz #91 : Listopad 18, 2008, 17:22:01 »

śliczne szczeniaczki Chichot
aż by się chciało już mieć takiego maluszka w domu Duży uśmiech
Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #92 : Listopad 18, 2008, 17:28:25 »

piękne są te psiaki misiaki!
ja w przeciwieństwie do Anetki wolę chłopców Mrugnięcie więc wszyscy mężczyźni Amberose mi się strrrrrrasznie podobają, ale muszę przyznać że Panda równie cudna. ja też bym chciała kolejnego malucha....  Niezdecydowany cudownie mi z jednym birdołem, z dwoma cudowności by było podwójnie... ech, kusi... niestety mąż zapowiedział, że kolejny maluch w naszej rodzinie będzie miał dwie ręce i nogi oraz mniej sierści  Chichot
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #93 : Listopad 18, 2008, 17:35:22 »

A jeszcze chciałam powiedzieć, że wśród ostatnich dzieci Basiego jeden chłopiec wygląda cokolwiek scary Mrugnięcie Jak na helołin Mrugnięcie

Oj, nieladnie tak sie z dzieci Basiego nasmiewac Mrugnięcie Wiodocznie, Fru, masz cos na sumieniu, skoro maly, sliczny szczeniaczek Cie przestraszyl  Duży uśmiech

cudownie mi z jednym birdołem, z dwoma cudowności by było podwójnie... ech, kusi... niestety mąż zapowiedział, że kolejny maluch w naszej rodzinie będzie miał dwie ręce i nogi oraz mniej sierści  Chichot

Agata, jest tylko jedno rozwiazanie - im szybciej postaracie sie o dwunoznego i niekudlatego malucha, tym szybciej bedziesz mogla powiekszyc kudlata czesc stada Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #94 : Listopad 18, 2008, 17:41:46 »

Agata, jest tylko jedno rozwiazanie - im szybciej postaracie sie o dwunoznego i niekudlatego malucha, tym szybciej bedziesz mogla powiekszyc kudlata czesc stada Mrugnięcie

nooo, to jest jakiś sposób!  Spoko podstępny i sprytny ale zawsze sposób  Spoko
ale tak "prywatnie" Ci powiem, że nie wiem czy jestem już gotowa na takie "podstępy"... chwilowo jestem na etapie kudłaczy  Język
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #95 : Listopad 19, 2008, 10:37:57 »

Dobrze, ze mój nie stawia takich warunków i najbardziej lubi czterołape i kudłate (gorzej z czterołapym i łaciastym niestety) Uśmiech

Szczeniaczki - słodziaki
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #96 : Listopad 25, 2008, 16:54:42 »

Nasze dzieci zamieszkaly juz u nowych rodzin. Troche dluzej, bo do stycznia bedziemy cieszyc sie z obecnosci Luny (Make Me Happy). Również Jack (Make Me Strong) zostanie z nami do czasu, kiedy znajdzie równie wspaniały dom, jak pozostałe maluchy. Ponizej najnowsze zdjecia zrobione jeszcze u Krysi:

Amberose Make Me Proud "Dizel"


Sesja zdjęciowa - co za nuda...


Amberose Make Me Strong "Jack"


Amberose Make Me Feel "Skrawek"


Amberose Make Me Wonder "Brock"
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2008, 09:43:19 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #97 : Listopad 25, 2008, 16:57:44 »

Amberose Make Me Free "Lena"


Amberose Make Me Happy "Luna"


Amberose Make Me Smile "Panda"

Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #98 : Styczeń 25, 2009, 21:01:06 »

Dzis ostatni z Amberoskow opuscil rodzinne gniazdo - Jack znalazl nowy domek w Opolu, a Lunka wlasnie zaczela nauke Finskiego. Bedzie nam brakowalo naszych dzieci (zwlaszcza Krysi, ktora spedzala z nimi najwiecej czasu), ale na szczescie swiat jest maly, liczymy wiec na czeste spotkania!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2009, 21:06:07 wysłane przez Iwona » Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #99 : Styczeń 25, 2009, 21:15:21 »

Opole? Daleko  Płacz
Cieszę się, że maluszki w domkach, ale... oj będzie mi ich brakowało.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #100 : Styczeń 26, 2009, 17:10:11 »

Opole nie tak daleko, jest tam mały Dove Smartness  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech postaramy się aby.... mieli okazję się poznać, w końcu to rodzinka (Dove to wujek  Chichot)
Zapisane

Fru
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 199



« Odpowiedz #101 : Styczeń 26, 2009, 18:23:24 »

Już tęsknię za Jackiem  Płacz Taki był kochany i słodki wariat na ostatnim spacerze.. Po kim teraz Skrawuś będzie poprawiał pozycje na Pandzie Mrugnięcie

Ale cieszmy się, że tak dużo nas jest w okolicy Uśmiech Skrawuś i Panda to już prawie zakochana para Mrugnięcie A do tego jeszcze Dizel i Brock, jak tylko się ujawnią. A jak się zbierzemy całą bandą, to i Lenę wyśledzimy Mrugnięcie
Zapisane

"- O, widzę, że rzeczywiście ma dwa..
- Został mi jeden zapasowy - wyjaśnił Igor, a Skrawek podskakiwał przy nim. - Pomyslałem, że jesli taki jest zadowolony z jednym, to ile będzie miał radości z dwoma.."
T. Pratchett, Carpe Jugullum
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #102 : Styczeń 28, 2009, 15:03:50 »

Straszna pustka w domu... tak chciałm zeby Jack szybko znalazl nowy dom a teraz mi smutno...Pociesza mnie tylko fakt ze wszystkie moje szczeniaki trafily na fajnych ludzi i maja teraz bardzo do bre domy! Mysle i mam nadzieje ze nigdy mnie nie zawiedziecie i bedziecie dbac o MOJE maluchy tak jak do tej pory! Zycze wszystkim oby jak najdluzej mogli sie nimi cieszyc! A z innej beczki Free czyli Lena tez wybiera sie na spacer w Krakowie! U niej wszystko oki rosnie jak na drozdzach! Juz sie nie moge doczekac tego spaceru! Pozdrawiam
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #103 : Marzec 10, 2010, 21:25:07 »

Wlasnie dotarly do nas wspaniale wiesci z Finlandii: Amberose Make Me Happy "Luna" jest wolna od dysplazji! HD: A, ED: 0 Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #104 : Wrzesień 30, 2010, 16:39:49 »

Chciałam przypomnieć że, dziś  drugie urodzinki obchodzą Amberoski miot-M. Dla wszyskich braciszków i siostrzyczek i oczywiście dla mojego Dizelka  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

ospzychlin legendarylions polski-serwer-rpg underword wolfes