Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 3 ... 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowla Smartness - nowinki  (Przeczytany 82961 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« : Marzec 24, 2009, 18:21:38 »

25/03/2009 szczeniaczki z miotu na literkę "C" mają swoje urodzinki!
WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Aby wam niczego, i nigdy nie brakowało, i abyście dalej cieszyły się nami tak jak my wami jeszcze wiele, wiele kolejnych lat!

3 latka, to już krok w dorosłość, te, które zawitały na wystawach są championami, niektóre już międzynarodowymi, inne w drodze do tego tytułu. Jeden dogoterapeuta, inne cieszą swoich kochanych Państwa i ich dzieciaki w domowych pieleszach, co nie znaczy że gorzej... może lepiej  Duży uśmiech bo bez zbytniego przejmowania się futerkiem  Chichot

Tak czy owak, to mój szczególny miot "C" ma swoje 3-cie urodzinki. To była iskierka nadziei, po stracie Effie, chyba ten miot właśnie pomógł mi żyć i funkcjonować. Byłam wykończona, w ciężkiej depresji, o krok o decyzji aby nie hodować...i wtedy właśnie Bounty dostała cieczkę, i wtedy poczułam, że mam przyjaciół wielkich, w szczególności Anię Gibułę i Kaczora, mojego weta, którzy powiedzieli "kryj, to potrzebne tobie i Bounty, będziemy z tobą i pomożemy Ci".  Trudna decyzja, podjęta jakby poza mną... i jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, maluchy się urodziły łatwo, książkowo, wszystkie równe, zdrowe, ich odchów pomimo zmęczenia był pasmem radości i szczęścia. I trwa to nadal... Nie potrafię wyrazić tego co czuję w chwili, kiedy wspominam te właśnie narodziny... jakby nagroda za oddanie Effie.
Smartness miało się zacząć od Boogie, zaczęła Effie, skromnie, cichutko, ale to Bounty nadała tempa i blasku.

Dziękuję wszystkim ich właścicielom, za cudowne domy, kochające serca i trud włożony w odchowanie i utrzymanie tych moich kochanych dzieciaków Duży uśmiech

i mała zagadka  Chichot czy ktos rozpozna każdego z osobna?



[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2009, 18:30:55 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 24, 2009, 20:16:48 »

Rafi dziękuje za życzenia Uśmiech. I przesyła ich moc swojemu rodzeństwu, żeby żyło dłuuugo i zdrowo w kochających rodzinach.

A co do fotki, to albo on jest w samym środku (nie jestem pewna, bo nie widać łapek), albo z lewej w tym samym rzędzie.  Co?
Zdradź czy trafione, uczciwie nie patrzyłam na stronkę Uśmiech
Zapisane
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 24, 2009, 20:43:10 »

Mama Pandziszy - Cherrka jest pierwsza od lewej na samej górze  Duży uśmiech (mam nadzieje, że trafiłam)
Córa już się szykuje na urodzinową imprezę do mamuśki.

WSZYSTKIEGO NAJ, NAJLEPSZEGO dla wujostwa od Pandziszy 
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Marzec 25, 2009, 06:05:59 »

Bountula i Geguś dziękują serdecznie.

Brawo Daga, Brawo Dorka! zgadłyście :-)

i wierszyk, który zawsze brzmi mi w głowie, niewiedzieć czemu... troszkę poprawiony na psi uzytek  Mrugnięcie to dla Was urodzinkowe szczeniaki i dla Baluu i Beauty, bo one mają właśnie 3.5  Chichot


"Mam trzy latka"

Mam trzy latka, trzy i pół,
sięgam głową ponad stół,
mam kubraczek uszyty z zapasem,
i na wystawy chodzę czasem.

Umiem pantofelki zmieniać,
łapki myję po spacerach,
ładnie żegnam się i witam,
tańczę kiedy gra muzyka.

Wiem co nieco o koteczku,
o tchórzliwym maminsyneczku
i o pieskach, co były na polu
bo spotkałem je w przedszkolu.

Teraz jestem dużym psem, i już prawie wszystko wiem  Duży uśmiech

zgadywanka trwa.. kto znajdzie resztę?

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 06:18:51 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Marzec 25, 2009, 07:05:51 »

Kochani, miałam chwilkę czasu i policzyłam... dech zapiera.. i pozostaje mi tylko gratulowac i dziękować serdecznie wszystkim..

CHERRY - Młodziezowy Champion Polski, Champion Polski, na ukończeniu interchampionat, zaczete championaty Słowacji i Czech, 3 x Zwycięstwo Młodzieży, 1 x BOB, 3 x BOS, 3 x CACIB, 1 x res.CACIB, 7 x CWC/CAC, 1 x res.CAC, HD - A
PRINCESS - Młodziezowy Champion Polski, Champion Polski, zaczęty interchampionat i championat Czech; III BIS Baby, 3 x Zwycięstwo młodzieży, 2 x Najlepszy Junior, 8 x CWC, 1 x CACIB, 4 x res.CACIB, 2 x BOB, 5 x NDSwR, CAC/RC; HD - A
RAFI - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Interchampion, rozpoczęte championaty Austrii i Czech; Best Baby; BIS PUPPy/dog, 4 x Zwycięzca młodzieży, 3 x najlepszy junior w rasie, Młodzieżowy Zwycięzca berlina (JCAC/VDH), 5 x CWC, 2 x CACIB, 5 x res.CACIB, 3 x NDPwR, 1 x BOB, 2 x res.CACA/A, 1 x CACA/A, 1 x res.VDH, HD - A
SMART - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, zaczęty interchampionat DOGOTERAPEUTA!
MORIS - Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Zwycięzca Klubu Polski, Interchampion, rozpoczęte championaty Austrii i Węgier, 3 x Zw.MŁ, 2 x Best Junior, 26 x CWC, 3 x CAC, 6x Res.CAC, 16 x NDPwR, 5 x CACIB, 7x Res.CACIB, 7 x BOB, III BOG -Kielce 2007, III  Najładniejszy Pies o/Zabrze, Champion of Champion's Winner, HD - A

i te, co w domach na kanapach się wylegują  Chichot:
CONTI - sunia nie wystawiana, kocha ogród i bycie osobowością w domu Kasi w Sadach k.Poznania, gdzie również jest Grafcia (Persy i Fatsa córka) i Duchi, czyli młodsza siostra miotu C.
MASZA - sunia mieszka pod Warszawą. Kocha wolnośc i rodzinę, w tym najmniejszą swoją opiekunkę, dziś 3,5 letnią dziewczynkę.
CARLOS - kochany pieseczek, mieszka w Danii, i choć kupowany z myslą o wystawach... pokazany był tylko 1 czy 2 razy. Szkoda, ale najważniejsze, że  ma kochającą rodzinę i jest szczęśliwy.
CRIMSON - domowy pluszak, mieszka w Katowicach. Dziś pięknie wygląda, ale właścicielki zrażone do wystaw, na razie o nich nie myślą.
................
5 x Najlepsza grupa hodowlana z udziałem większości z nich plus oczywiście ballady i Beautki, które też są championami... oj maja tytuły też...

« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 07:17:18 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #5 : Marzec 25, 2009, 07:38:35 »

No trochę sie rodzeństwo C postarało. Chyba zasłużyły na wielki tort od mamci  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #6 : Marzec 25, 2009, 08:01:08 »

zasłużyły...oj zasłużyły  Duży uśmiech trzeba by tylko obmyślić jak zebrać je wszystkie razem...?  oj... czemu odjechały tak daleko...

jak tak spoglądam na wszystkie to... kolejny miot D i poprzedni B tez sobie zasłużyły... ani mniej ani więcej...

tymczasem... chociaż wirtualnie...

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 08:09:17 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #7 : Marzec 25, 2009, 08:28:20 »

Wraz z Balusią i HUnterkiem przesyłamy moc życzeń dla miotu "C" Chichot Lizuski, łaskotki i przytulanki. Moc zyczeń i gratulacji dla Babci Gosi. Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #8 : Marzec 25, 2009, 08:46:52 »

I my przesyłamy moc życzeń i dalszych sukcesów wystawowych

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #9 : Marzec 25, 2009, 10:30:15 »

najlepsze życzenia dla "dzieciaków" i dla mojej idolki - mamusi - Bounty  Buziak
dużo zdrówka! a dla babci Gosi życzenia kolejnych cudownych miotów  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #10 : Marzec 25, 2009, 11:09:55 »

Wszystkiego najlepszego dla dużych "szczeniątek". Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #11 : Marzec 25, 2009, 11:28:17 »

Dziękujemy ślicznie za życzenia,
Bountula, Greguś, i ja  Chichot

podam rozwiązanie zagadki,
licząc od lewej górnego rzędu:
 - Cherry, Conti, Princess,
kolejnyrząd od lewej:
 - Smart, Rafi, Masza,
i kolejny:
 - Carlos, Crimson i Moris  Chichot
Zapisane

zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #12 : Marzec 25, 2009, 11:32:21 »

Gosiu, skopiuj to osiągniecia to na przyszły rok oszczędzisz rękę  Duży uśmiech

Ten miocik nie zasypuje gruszek w popiele.


Wszystkiego naj, naj, naj dla C-ciaków ze Smartness  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Ania i Angus
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



WWW
« Odpowiedz #13 : Marzec 25, 2009, 13:29:52 »

Dziś dzień szczególny dla tej rodziny
Smartness "C" miocik ma urodziny
Zdrowia ,sukcesów i wielu radości ,
W walce na ringach wytrwałosci
Miłości ,beztroski i na pysiach uśmiechu,
Zawsze do przodu w pięknym biegu
Z głową do góry podniesioną
Kroczcie dumnie w świat ,
Bo wasze urodziny to w historii wyjątkowy wątek
a dla Smartness hodowli nowy  początek
Zapisane

pozdrawiamy
Ania i ANGUS
"w życiu tylko to się liczy ,by iść  razem na 6 nogach i jednej smyczy"
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #14 : Marzec 25, 2009, 14:54:45 »

Ojejku, jak ślicznie Aniu  Duży uśmiech Dzięki!

Zdzisiu, mam zapisane wszystko, a na przyszły rok, zapewne będę musiał poszerzyć listę  Chichot Dzięki za życzenia :-)

a dla tych Beardie co lubią oglądać i... gonić koty cos specjalnego  Duży uśmiech
http://www.jacquielawson.com/viewcard.asp?code=1560479383964&source=jl999
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 15:01:22 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cs-glador boombeachpolska ironknights fifa07pl watachawilkow