Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowla Smartness - nowinki  (Przeczytany 82964 razy)
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #15 : Marzec 25, 2009, 20:03:59 »

Najlepsze zyczenia dla rodzenstwa! Wielu sukcesow wystawowych,hodowlanych, radosci na codzien! Wielkie podziekowania dla Gosi za to ze Cherry trafila do mnie do dzis pamietam dzien porodu kiedy czekalam w napieciu az urodza sie cztery suczki bo wlasnie bylam 4 w kolejnosci osoba czekajaca na suczke! To suczka ktora w 200% spelnila moje oczekiwania.Dzieki Gosiu! Podziekowania dla wszystkich za mile zyczenia!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #16 : Marzec 25, 2009, 21:22:16 »

Jak już tak sobie wspominamy, to moje Słoneczko w ogóle nie było w planach, ale jak pojechałam robic fotki na 4-tygodnie, wzięłam małego na ręce, a on obtoczył ja łapkami - do dzisiaj tak ma, tylko ja już unieść nie mogę Uśmiech, to wiedziałam, że to miłość od pierwszego wejrzenia  Buziak Słowem nie ma to jak przypadki, tym bardziej, że to jedyny "mój" beardie, resztę mi Maciej bezczelnie "podkupił" Mrugnięcie

Jeszcze raz dziękujemy za życzenia i 100 lat!
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #17 : Marzec 26, 2009, 07:03:58 »

No i życie toczy się dalej  Chichot. "Maluchy" już całkiem duże, i nagrodą za to, że już nie mogę wołać na nie "Maluchy.. do domu!", jest Wasze zadowolenie i radość. Beardie są cudowne, fajnie mieć ich kilka, ale... nie można mieć zbyt wielu, bo każdy z nich, chce otrzymać porcję pieszczot i uwagi. I nie ma nic milszego, jak wiedzieć, że z pietyzmem odchowane maluchy, które na świat przychodząc wpadały w moje ręce, które otrzymywały ode mnie pierwszego buziaka, zanim nawet Bounty zdążyła go polizać, trafiają do domów, gdzie tę miłość i uwagę otrzymują w takiej ilości, w jakiej u mnie zostając, nie mogłyby otrzymać.

No więc, jeszcze raz moje słoneczka, wszystkiego dobrego, niechaj zdrowie wam dopisuje, humorki też, a wasi kochani Pańciowie niech o was dbają tak jak do tej pory, bo bardziej to już chyba nie mogą Duży uśmiech

Ucałowania dla wszystkich kudłatych,
Małgorzata, mamo-babcia  Duży uśmiech
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #18 : Lipiec 05, 2009, 17:45:15 »

Kochani, z przyjemnością informuję że działa już nowy image mojej strony www.bearded.pl!  zapraszam. Jest tam jeszcze część do uzupełnienia m.in. strona wejściowa  Chichot, wszytsko będzie się kolejno pokazywało (stąd link do starej wersji), ale wszelkie sugestie i uwagi są mile widziane.
Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #19 : Lipiec 05, 2009, 19:37:51 »

Jestem pod wielkim wrażeniem nowej stronki.  Szok Jest SUPER !!!!!!!!!!!
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #20 : Lipiec 05, 2009, 22:14:13 »

Jest dziełem Michała, mojegp syna, i co ważne, choć we flash'u, to zrobiona tak, abym sama mogła wstawiać informacje tam gdzie to potrzebne!  Duży uśmiech
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #21 : Lipiec 06, 2009, 18:05:59 »

Stronka zapowiada sie calkiem fajnie, z niecierpliwoscia czekam na efekt koncowy Uśmiech Jesli chodzi o sugestie, to brakuje mi troche ksiegi gosci, gdzie mozna byloby napisac od czasu do czasu mile slowo Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #22 : Lipiec 06, 2009, 20:38:21 »

jest w planie i ksiega gosci :-) bedzie w dziele "Kontakt" (tak jak napisalam w mapie strony). Piszcie co sie nie podoba i sie podoba, bo teraz jest czas na zmienianie i korekty. No i bledy lub cos co niezrozumiale... po latach ukladam wszystko na nowo, to nie latwe. Na szczecie, tym razem to prezent dla mnie od syna, i wyrecza mnie niemal we wszystkim. Musze tylko nazorowac :-)
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #23 : Lipiec 07, 2009, 04:19:33 »

Dodano stronę wejściową....  Duży uśmiech

i Księgę Gości, na życzenie  Chichot zapraszam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 05:51:27 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #24 : Lipiec 07, 2009, 05:58:51 »

Strona bardzo ładna. Gratulacje dla Michała
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #25 : Sierpień 19, 2009, 08:40:21 »

No i mam znowu się czym pochwalić  Chichot Russin - Córeczka Grega i Kiwi (Alistair's Watch Out)  15 sierpnia 2009 została championem Szwecji!!! Youpiie!

oczywiście ta informacja na mojej stronie www.bearded.pl w newsach już jest. Poza tym oczywście na stronie właścicielki www.svassas.com

Z uwagi na ciągłe problemy z wirusami na serwerze, pomimo prośby o pomoc do wł. serwera - nic na razie nie mogę zrobić. Wirus wraca jak bunmerang! a ja mam kompa czystego  Złość
w razie problemów stronka moja dostepna jest też pod adresem www.smartness.bearded.pl

albo się sprawa wyjaśni i republika zacznie chronić serwer albo zmienię republikę na coś innego...
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #26 : Sierpień 19, 2009, 10:50:02 »

Gratulacje dla dumnego taty! Tym bardziej, ze Championat Szwecji nie tak latwo zdobyc Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #27 : Sierpień 22, 2009, 13:02:34 »

Mamy nowego domownika :-) Princess nie może się doczekać, kiedy ją będzie mogła polizać  Duży uśmiech

a mała kicia... urzekła mojego syna i jest już u nas. Zachowuje się tak, jakby wiedziała że to jej dom, bez stresu, bawi się, je, tuli do rąk, przychodzi na zawołanie. Jest superkowa  Chichot
http://picasaweb.google.pl/smartness.beardies/NowyDomownikSmartnessRodzinki#slideshow/5372761731426290706
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 13:12:22 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #28 : Sierpień 22, 2009, 13:49:23 »

Ad naszej rozmowy o kolorkach - jest to kotka szylkretowa, a wg powiedzenia - szczęśliwy dom, gdzie szylkretki są Uśmiech.
Ciekawe, co to za mieszanka - uszy godne kota orientalnego Mrugnięcie

Gratulacje i niech się zdrowo chowa!
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #29 : Sierpień 22, 2009, 15:06:50 »

Pewnie dlatego tak się Michałowi spodobała  Duży uśmiech (orient)

dzięki za podpowiedź kolorową, bo ja w tym kocio-kolorowym temacie nie jestem ekspert  Chichot jedną łapkę ma jaśniejszą, mały ognnik na czole.. jest zwykłym kotem, z jakiej mieszanki... pewnie się nie dowiemy  Duży uśmiech
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 ... 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watachawilkow gadaniec cs-glador shakesifidget piraci