Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowla Smartness - nowinki  (Przeczytany 83123 razy)
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #30 : Sierpień 22, 2009, 16:14:51 »

Po prostu jest "niesamowita"  Chichot
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #31 : Sierpień 22, 2009, 20:24:52 »

wazy całe 1,47 kg :-) Byliśmy u doktora Kaczora oczywiście, zbadana, oglądnięta. Ma jakąś infekcję, pobrany wymaz, oddany do labo :-) w poniedziałęk wyniki a tymczasem male "gik" igiełką, bo infekcję trzeba zacząć leczyć, potem najwyżej korekta leku, jesli nie trafiony.

Ale kicia odważna, grzeczna jak żaden inny kot, slicznie dała się oglądać niemal po sam żołądek, na wadze siedziała bez ruchu, po prostu jest super.

Lubi mleczko i... puszeczki Kittena Specific oczywiście  Duży uśmiech (bo ten króluje w moim domu obecnie), więc dowiemy się jak to jest z małymi kociakami. Mała ma ok. 12 tygodni.
Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #32 : Sierpień 24, 2009, 08:08:09 »

Widze, że trodzinka Smarness powiększa  się, powiększa  Mrugnięcie Miziaczki dla uroczej koteczki ale ja narazie jestem fanką WAszego synusia czarnego.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 01, 2009, 19:17:39 »

No to i właśnie dziś są... 13-te urodziny Boogie!

Właśnie 1 września, 1996 roku urodziła się w Szwecji Boogie. Moje marzenie o suce hodowlanej. I choć dziś wiemy, że w hodowli nie zaznaczyła się, nie dała szczenięcia które mogłoby być jej następcą, to dla Bearded Collie i dla mnie zrobiła bardzo wiele.
To ona właśnie jako pierwszy Bearded Collie w Polsce zaczęła królować na ringach głównych wygrywając rasy i grupy i plasując się na pudłach BIS, to ona pokazała ludziom, że jest coś takiego jak Beardie, bo wreszcie było widać tę rasę na wystawach. To za jej przyczyną przyjechał Orsay, i za jej przyczyną trafiła na Słowację mama Lily, a później i Lily do Polski... trudno wymienić na poczekaniu wszystko, co miało miejsce i co później owocowało tak wspaniale.

Dziś jest na zasłużonej emeryturze, i czuje się na razie dobrze, nawet lepiej niż przed pół roku :-)
Coroczny wystawny obiadek i spacerek ukoronował ten dzień, a miły przypadek sprawił, ze byliśmy dzis calutki dzień razem!

100 lat Boogie, od Ciebie wszysto się tak naprawdę zaczęło... miłych snów na kanapie, pysznego jadła i jeszcze długo miłych spacerków.
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 01, 2009, 19:21:15 »

Buniu wielkie 100 lat od całego Domu Etny!!!
Zapisane
Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #35 : Wrzesień 02, 2009, 13:56:46 »

Wszystkiego najlepszego Boogie! Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 02, 2009, 14:16:59 »

Sto lat Boogie! Wszystkiego najlepszego i mnostwo milosci Pańci Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 02, 2009, 19:17:29 »

Dziękuję w imieniu Boogie. Na tem moment okupuje kanapę  Duży uśmiech i zdaje się być zadowolona  Chichot
Zapisane

zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #38 : Wrzesień 04, 2009, 10:36:08 »

Boogie musi wybaczyc nam spóźnienie, ale "banda czterech" zaczęła ostatnio mocno brykać  Chichot Chichot Chichot

Życzymy, aby ta 13 była tą szczęśliwą trzynastką i rozpoczęła kolejną 13-tkę  Chichot Chichot Chichot
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 09, 2009, 18:52:19 »

No i jakby los tak chciał, w tym magicznym dniu, kiedy Krycia i Tomek ślubowali... Bounty dostała wyczekiwaną cieczkę  Duży uśmiech

... no więc zaczęło się... teraz zaczynamy działać, wakacje dobiegły końca  Duży uśmiech
Zapisane

Ania i Angus
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



WWW
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 09, 2009, 19:14:25 »

Gosia napisała
No i jakby los tak chciał, w tym magicznym dniu, kiedy Krycia i Tomek ślubowali... Bounty dostała wyczekiwaną cieczkę   
 proszę zwrócić uwagę jak slicznie napisła imię panny młodej - KRYCIA -i już wiadomo czym Gosia teraz  żyje  Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane

pozdrawiamy
Ania i ANGUS
"w życiu tylko to się liczy ,by iść  razem na 6 nogach i jednej smyczy"
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 09, 2009, 21:39:03 »

ojejku  Płacz sorry... mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone...
Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 11, 2009, 19:13:58 »

100 lat dla mojej ulubienicy Boogiśki . Mnóstwo buziaków.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 19, 2009, 23:07:32 »

No i stało się, domena przekierowana na adres serwera www.republika.pl/smartness została zablokowana bowiem ciagle wirusy wkradały się na serwer REPUBLIKI!!!!

nie pomogły maile do republiki, zmiana haseł, itp, nie nadążam z wymianą indeksu... zmianiłam serwer, i jak na razie wydaje się, że tu mam koniec problemów  Uśmiech

ponieważ domena jest zablokowana, zapraszam do odwiedzin mojej strony na www.smartness.pl
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 21, 2009, 08:15:37 »

Obie domena www.bearded.pl jest bezpieczna, przekierowana na nowy, bezpieczny serwer. 

Nie ma obaw wizyt u mnie :-) zapraszam.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2009, 19:59:41 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahapierwotnych konfederacja wiedzminlandrp wolfes polski-serwer-rpg