Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Orsey de Chester  (Przeczytany 4588 razy)
Monika
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 101



« : Październik 10, 2009, 19:03:13 »

Chciałam powiadomić o smutnym fakcie odejścia dnia 09.10.2009 r. Orseya de Chester.
Rysiu łączymy się z Tobą w ogromnym smutku jaki cię spotkal wczoraj wczesnym rankiem.
Zawsze będziemy mieli w pamięci Was na ringach, wiemy ile On dla Ciebie znaczył.
Wyrazy serdecznego współczucia  Smutny
Monika i Paweł
Zapisane

"czasami najbardziej bezlitosnym zwierzęciem bywa człowiek"
www.bearded.pl.tl
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Październik 11, 2009, 05:44:33 »

Bardzo smutna wiadomosc Smutny Jedno jest jednak pewne, ze kazdy z nas bedzie pamietal tego wspanialego psa, bo nie sposob o nim zapomniec - wystarczylo choc raz spotkac Chestera na wystawie.

Rysiu, jestesmy z Toba w tych trudnych chwilach...
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Październik 11, 2009, 10:27:31 »

Pamietam, kiedy kupując ode mnie, wtedy hodowla "Cud Nad Wartą" Fan-Fana Tulipana, zarzekali się oboje, że nie chcą uczestniczyć w wystawach, ale zgodzili się wystawić go raz, w Poznaniu... no i zaczęło się... potem, już nakręceni oboje Ewa i Rysiu, bardziej świadomi, kiedy przyjechała Boogie, zaczęli marzyć o psie wystawowym, takim super, takim który będzie miał szanse nie tylko na ChPl ale na coś więcej...

Wróciłam z Helsinek z dobrą dla nich wiadomością, jest we Francji takie obiecujące szczenię....
Pamiętam, jakby to było niedawno... kiedy jechaliśmy z Ewą i Rysiem wybierać Chestera, jaki dylemat mieli kiedy do wyboru zostały dwa piękne psiaki, ale Chesterek swoją słodyczą i większą ilością białego zaskarbił sobie serce Ewy.
Pamietam pierwsze treningi, pierwsze kroki Orsay De Chester'a na wystawach, często wspólne podróże, pamietam pośpiech Ewy, aby jeszcze tu, jeszcze tam, choć jej serce nie było silne, a jej życie niestety było policzone.
Pamietam jej łzy radości i głupiejący aparat, który odezwał się alarmem (Ewa była w szpitalu) kiedy wróciliśmy z wystawy Orsay'a młodzieżowym BISem, i dumę Rysia...

Orsay De Chester to spełnienie marzeń Ewy i Rysia, choć okupione ogromnym wysiłkiem, chwilami zwątpienia, ale i okraszonym niezliczoną ilością chwil radości.
Rysiu, po śmierci Ewy nauczył się przygotowywać i dbać o Chestera jako psa wystawowego, jeszcze przez kolejne lata wygrywał na ringach, jako champion i później weteran... godnie trzymał berło zwycięzcy.

Każdy jednak ma swój czas, jedne Beardie choć niedomagają w wieku właśnie 11-12 lat, dochodzą do siebie i cieszą nas swoją obecnością jeszcze kilka kolejnych, inne.. odchodzą. Tak niestety stało się w przypadku Chestera.

Dziś odchodzący Orsay De Chester to dla Rysia bardzo trudny moment, wiem, jak w obliczu tego wszystkiego musi mu być trudno. Śmierć Chetera to koniec pewnego etapu, określonej historii.

Ale tak czy owak, jakbyśmy tego nie chcieli, na zawsze pozostanie w naszej pamięci, i jego wkład w ponowne odrodzenie się rasy nie będzie zapomniane.

Rysiu, wyrazy współczucia, najserdeczniejsze, zapeniam o mojej pamięci.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 10:33:32 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 11, 2009, 11:03:01 »

Przykro mi z całego serca, łączę się w bólu. Wielki smutek, wielki żal, wielka strata... Płacz Płacz
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Ania i Angus
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



WWW
« Odpowiedz #4 : Październik 11, 2009, 11:06:28 »

Wyrazy najgłębszego współczucia...
To najgorsze co nas ,zakochanych w swoich pupilkach może spotkac.
Łączymy się w żalu
Zapisane

pozdrawiamy
Ania i ANGUS
"w życiu tylko to się liczy ,by iść  razem na 6 nogach i jednej smyczy"
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Październik 11, 2009, 12:28:26 »

i klilka obrazów - wspomnienia z Chesterem...
http://picasaweb.google.pl/smartness.beardies/OrsayDeChesterWspomnienie#slideshow/5391301785311071618
Zapisane

Milka
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 420



« Odpowiedz #6 : Październik 11, 2009, 12:56:27 »

Wielce smutna wiadomość dla nas wszystkich..Ogromnie Rysiu Ci współczujemy.
Mieliśmy nadzieję na spotkanie z Tobą i z tym cudnym psem na wystawie w Poznaniu....
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 13:01:04 wysłane przez Milka » Zapisane

_________________________________

Pozdrawiam


http://www.beardedyork.pl
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #7 : Październik 11, 2009, 18:48:59 »

Łączymy sie w żalu .
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #8 : Październik 11, 2009, 20:13:03 »

Nie mogłam uwierzyć, gdy otrzymałam od Rysia sms ze smutna wieścią. Jeszcze 2 tygodnie temu Maciek widział go bawiącego się w ogrodzie, jeszcze pobawił się z Deepem...
Szkoda wielka, że ten rozdział w życiu Rysia oraz historii polskich beardie już się zamknął. Myslę, ze tę Parę każdy z nas zachowa w pamięci.
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #9 : Październik 12, 2009, 07:54:24 »

To bardzo smutne wieści. Łączę się w żalu i na pewno nigdy nie zapomnę słodkiego Chesterka ale również , parę Rysia z Chesterkiem, oni byli i są wyjątkowi , bo przeciez pozostają w naszej pamięci.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolodyjowskiego wiedzminlandrp konfederacja wolfes legendarylions