Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chyba zanizamy ceny szczeniat ;-)  (Przeczytany 7557 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« : Styczeń 13, 2010, 12:57:37 »

http://www.psiaki.pl/rasy/rasa_info.php?ID=103
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #1 : Styczeń 13, 2010, 13:14:06 »

Tam są same bzdury - stopień posłuszeństwa, dlaczego warunkowo z dziećmi, cena - daj nam Boże taką itd. NApisałam im czułego maila Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2010, 13:21:55 wysłane przez Dagmara » Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 13, 2010, 21:31:12 »

Włosy dęba mi stanęły jak czytałam te bzdury Szok. Ja również pokusiłam się o napisanie "czułego" meila.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #3 : Styczeń 13, 2010, 22:12:55 »

Przeciez tam chodzi tylko o to aby zrobic wrazenie, ze znaja sie na wszystkich rasach. Wysylanie maili nic nie pomoze. Chyba, ze chca sprowokowac poprawki w ich informacjach. Uzupelnimy ich mierna wiedze za darmo Duży uśmiech
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #4 : Styczeń 14, 2010, 07:45:16 »

Oj chcę sprowokować poprawki!
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #5 : Styczeń 14, 2010, 07:54:16 »

Tez wydaje mi sie, ze nie powinnismy pozwalac na szerzenie tak nieprawdziwych informacji o naszej rasie. Pal licho cene, ale chodzi o sam opis beardie. "Pies tej rasy powinien być czesany 3 razy w tygodniu, po 25 minut." - tez jest dobre.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Tyta
Gość
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 253


« Odpowiedz #6 : Styczeń 14, 2010, 20:17:07 »

Gdy chciałam kupić szczeniaka trafilam na tę stronkę, i wierzcie mi że zamieszczone informacje o rasie potraktowałam całkiem serio, cenę także.  Teraz wiem że to co napisali to bzdury- zwłaszcza to " warunowo z dziećmi" mam berdie i mam dzieci więc wiem co mówię. Zamieszczanie takich informacji o rasie z pewnością może zniechęcić zainteresowanych. A czy Bearded Collie ma niski stopień posłuszeństwa?!- ja nie bardzo rozumiem?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 20:21:56 wysłane przez Tyta » Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #7 : Styczeń 15, 2010, 07:38:52 »

A czy Bearded Collie ma niski stopień posłuszeństwa?!- ja nie bardzo rozumiem?
Moim zdaniem to kolejna nieprawdziwa informacja, niski stopien posluszenstwa ma np. beagle, ale nie bearded. Oczywiscie, ze trzeba go tego posluszenstwa nauczyc, ale beardie wspolpracuje chetnie.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #8 : Styczeń 16, 2010, 19:59:49 »

A czy Bearded Collie ma niski stopień posłuszeństwa?!- ja nie bardzo rozumiem?

To jedna z najbardziej nieprawdziwych informacji , o zgrozo, wkurzyłam się jak to wszytko tam przeczytałam. A czy slusznie czy nie to sama Tyta mi odpowiedziała, mówiąc że w to uwierzyła  Złość
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #9 : Styczeń 17, 2010, 18:22:01 »

Jak ludzie nie znaja rasy to we wszystko uwierza niestety Smutny Ja mialam tez telefon w sprawie pielegnacji siersci pani na internecie znalazla info ze wlos nie wymaga specjalnej pielegnacji i sie mnie zapytala czy faktycznie nie trzeba takiego pieska czesac...Takze niektore strony naprawde pisza bzdury i ludzi wprowadzaja w blad.Warunkowo do dzieci to co powiedzieli by np o owczarku niemieckim calkowity zakaz zblizania sie do dzieci a amstafy do szafy :Dsorki usmialam sie ale takie pisanie faktycznie odstrasza ludzi od naszej rasy!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #10 : Styczeń 21, 2010, 09:47:46 »

a powinno odstraszac od takich stron... na szczecie wielu trafia na nasze strony - ludzi ktorzy te psy maja..  bo jak wstawi się "Bearded Collie" a googlach czy onecie czy wp i innych wyszukiwarkach, wspomniana strona nie jest jako pierwsza ani jedna z pierwszych na szczęście. dociekliwi - znajdą, powierzchowni...
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #11 : Styczeń 21, 2010, 10:58:16 »

przeciętny [powierzchowny] Kowalski który trafi na taką stronę [psiaki.pl], przeczyta zawarte tam informacje i przyjmie je do wiadomości. no bo dlaczego nie? skąd on ma wiedzieć czy informacja zawarta na tej www jest rzetelna? następnie trafi na stronę hodowli i przeczyta peany na temat rasy. "wiadomo, chwali bo hoduje i chce sprzedać". bardzo dobrze że wysyłacie maile do autorów bzdurnych stron o rasach. oni muszą zmieniać te opisy, żeby nie było sytuacji że laik jest zmuszony porównywać dane ze strony A z danymi ze strony B. wejście na "właściwą" stronę wcale nie ułatwi wyboru jeśli za chwilę trafi na bzdury.
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #12 : Styczeń 21, 2010, 12:49:09 »

niestety nie sądzę aby zmieniono cokolwiek na tej stronie... ale może...

a powierzchowny nie zawsze znaczy przecietny obywatel/człowiek.
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #13 : Styczeń 21, 2010, 13:07:46 »

"przeciętny" nie w sensie "średnio inteligentny" ale "typowy". "powierzchowny" dodałam w nawiasie jako dodatkową cechę  Uśmiech wystarczy ktoś kto się na psach, a tymbardziej konkretnych rasach, nie zna. człowiek często bierze to co mu podają na tacy, nie dociekając innych rozwiązań. oczywiście nie każdemu należy psa sprzedać, to jasne, ale nie zmienia to faktu że jakiekolwiek błędne info na stronach pseudo psiarskich jest szkodliwe i krzywdzące.
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shakesifidget fifa07pl watachawilkow piraci ironknights