Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hodowla Milk@coffee czyli co nowego u Miśki i Kofiego  (Przeczytany 13639 razy)
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #15 : Luty 04, 2011, 18:49:00 »

A ja nie rozumieć co Wam to przeszkadza?
A zapotrzebowanie na wyszkolone psy do dogoterapii jest duzo większe niż na championy Duży uśmiech
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #16 : Luty 04, 2011, 19:16:50 »

Ja Waszą decyzję odbieram trochę jak kaprys, więc dlatego dopytuję się aby zrozumieć.

Na wyszkolone psy w dogoterapi to moze i jest zapotrzebowanie ale te szczenieta to nie wyszkoleni dogoterapeuci.

Można by sądzić, że kierowaliście się predyspozycjami rodziców ale to byłoby jeszcze dziwniejsze. Niezbyt dobra sława mamy i baci Miśki (pod względem charakterów) i Kofie który nie zaliczył testu na dogoterapeutę to chyba niezbyt dobry materiał genetyczny na przyszłe psy pracujące w dogoterapi?

A przecież nawet po rodzicach ze świetnymi charakterami z pokolenia na pokolenie, pracujących w dogoterapi nie rodzi się 100% dogoterapeutów.

Nie wspominaliście, że palnujecie kryć Misię, poprostu pochwaliliście się , ze przyszło na świat kolejne pokolenie beradołków, więc nie dziwcie się, że jesteśmy zaskoczeni i dociekamy DLACZEGO?
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Admin
Administrator
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 36



« Odpowiedz #17 : Luty 09, 2011, 19:53:46 »

Z uwagi na naruszenie pkt. 1 regulaminu forum przez uczestnika my-bearded:

"Zgadzasz się, poprzez korzystanie z tego forum, że nie będziesz publikować żadnych materiałów, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe..."

część dialogu została usunieta, bowiem naruszała dobre imię innych uczestników, była nieprawdziwa, i nie jasna.
Zapisane
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #18 : Luty 15, 2011, 20:41:19 »

Przepraszam Wszystkich, że tak późno ale złozyły się na to różne przyczyny.
Długa i burzliwa dyskusja z Panem Maćkiem oraz dokładna analiza tego co napisałem o naszym pierwszym spotkaniu u Dagmary spowodowała, ze uznaje za konieczne zamieszczenie niniejszych przeprosin,
Uroczyście przepraszam Dagmarę i jej ukochane włochacze, że moje nieszczęsliwe sformułowania o zębacch Lili i stadku atakujących beardetów mogły sugerować, że jej psiaki są agresywne.
Nigdy nie miały miejsca wydarzenia, które świadczyłyby o takim charakterze Lili.
Mój post jako odpowiedź na bezpodstawne zarzuty wobec naszej Miśki byl niewyważony i uderzał niechcący w niewłasciwą osobę.
Jeśli ktoś tak go odebrał to jest to w znacznym stopniu moja wina.
Wizyta  u Dagmary była bardzo miła tylko strasznie sie tam dużo działo.
Filmik, którego poszukiwałem miał to właśnie pokazać. Na pewno nie było w nim nic agresji żadnego psiaka. Zarejestrowaliśmy tylko straszną ruchliwość rozbawionego i zaciekawionego goścmi towarzystwa co mogło spowodować- ale nie spowodowało, że Miśka poczułaby sie nieswojo.
Mam nadzieję, że te słowa wystarczą.
Z Pozdrowieniami dla Wszyskich Forowiczów
Wojtek G.
Zapisane
Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #19 : Luty 16, 2011, 22:56:04 »

Ja ciesze sie ze watek zostal wznowiony i mam nadzieje ze szczeniatka i ich mama zdrowo sie chowaja:)Co do precyzyjnosci pana slow to faktycznie zgadzam sie ze mozna bylo niektore sformuowania bez wnikliwych analiz zrozumiec inaczej.Jezeli zas chodzi o krycie psiakow to powinno sie takie rzeczy zawsze przemyslec aby dobierac pary nie tylko dlatego ze razem ze soba mieszkaja i sie lubia ale takze dlatego aby ich potomstwo mialo jak najwiecej pozytywnych cech zarowno w wygladzie jak i w charakterze.I nie chodzi tu o to aby psy wygrywaly na wystawach ale zeby cieszyly swoich nowych wlascicieli swym pieknem,zrownowazonym i wlasciwym dla beardie charakterem i temperamentem.I zgodze sie ze czasem mimo naszych staran nie wszystko idzie po naszej mysli i nie wszystko da sie  zaplanowac ale najwazniejsze jak czlowiek chociaz probuje i wierzy w to ze robi dobrze..I mysle ze cala dyskusja zaczela sie po to aby dowiedziec sie czym pan sie kierowal w doborze tej pary hodowlanej a nie po to aby pana urazic czy zdenerwowac.Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i wlasnych decyzji i nikt tego prawa panu nie odbiera ale jak sie tak ludzi zaskakuje to trzeba sie liczyc ze pytania beda bo to normalna rzecz przeciez:0Ps.czekamy z niecierpliwoscia na kolejne zdjecia maluszkow!
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #20 : Luty 16, 2011, 23:12:13 »

Dziekuje za miłe słowa.
Wyjasnień nie udało sie juz zamieścić.
Maluchy rosna jak na drożdżach, otworzyły oczy, próbuja chodzic na czterech, drapią sie za uchem a nawet czasem szczekają.
A ze zdjeciami poczekamy. Po co draznic Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 06:47:40 wysłane przez my-bearded » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gadaniec ironknights shakesifidget boombeachpolska watachawilkow