Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Połączone Zdarzenia
  • KWPR Gr. I - Łódź - 20.09.: Wrzesień 20, 2008
Strony: [1] 2 3 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Łódź - 20 i 21 wrzesień 2008 - Klubowa i Krajowa  (Przeczytany 30321 razy)
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« : Czerwiec 13, 2008, 16:51:17 »

sędzia Bearded Collie;

Irina Azen - Białoruś

Termin zgłoszenia 31.08.2008
Zapisane
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 13, 2008, 16:56:15 »

XX Jubileuszowa Klubowa Pasterskich - Łódź 21.09.2008

Zivile Povilaitiene - Litwa


Termin zgłoszeń - 31 sierpisń 2008

KAŻDY WYSTAWCA OTRZYMA UPOMINEK !

Już dostaliśmy - sędzia spec. od Cavalier King Charles Spaniel King Charles Spaniel  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2008, 17:05:07 wysłane przez zdzichu » Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 13, 2008, 17:04:37 »

upominek w zamian za obiecanego sędziego z listy sędziów specjalistów rasy  Z politowaniem
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 13, 2008, 17:06:00 »

podobnie jak na klubowej - wschodni sędzia Smutny ... Beardie tam jak na lekarstwo...
Zapisane

zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #4 : Czerwiec 13, 2008, 17:20:37 »

Chyba z nudów pojedziemy do Lipska  Duży uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 13, 2008, 17:24:24 »

na wszystkie wystawy pojechać się nie da, więc trzeba wybierać co ciekawsze...
Zapisane

zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #6 : Czerwiec 13, 2008, 17:29:46 »

My dostaliśmy od organizatorów wymierny prezent - zaoszczędzona kasa za wystawy, paliwo i hotel   Duży uśmiech  Duży uśmiech  Duży uśmiech

Gosiu , zauważyłaś, że zostały podane;
 ZASADY ORGANIZOWANIA KONKURENCJI HODOWLANYCH ...
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 13, 2008, 17:48:10 »

nie, wole robić naleśniki niż analizować wystawę, która chyba średnio mnie interesuje...
Zapisane

Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 13, 2008, 18:07:29 »

Nie moge w to uwierzyc! Po obsadzie sedziowskiej z zeszlego roku taki krok do tylu Smutny Nie pozostaje nic innego jak zasabotowac te wystawy, choc niestety pewnie znajda sie chetni.

Zeby przynajmniej mieli resztki przyzwoitosci i na klubowa zaprosili specjaliste, a tu dwie wystawy i dwoch sedziow ze wschodu Smutny Na Litwie do tej pory byla az 1 bearded - Upsa, a na Bialorusi nadal jest 1 - Wookiee Gang Butterfly, ktora w zeszlym roku byla w Lodzi.

Ale we wrzesniu zawsze mozna pojechac do Chorzowa - o wiele ciekawsza obsada sedziowska Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 13, 2008, 18:19:31 »

No, ale Iwonko - ten upominek Mrugnięcie)))))

Trzeba się będzie poważnie zastanowic...
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 13, 2008, 18:32:39 »

Jestem o tyle zniesmaczona, ze sama Pani Niciewicz powiedziała do mnie, że w kolejnym roku zaproszony będzie na klubową sędzia z listy sędziów na których głosowaliśmy, jeden z tych, który był na pierwszych miejscach, ale zapraszano na tyle późno, że odmówił mając inne plany.
Nie dotrzymała słowa... i to tym bardziej mnie rozczarowuje.

Jeśli mam "grać" o zwycięstwo klubu, to nie chcę aby był to przypadek, jak również jeśli przegrać, to też nie przez przypadek.

Nie podejmuję decyzji teraz, jakkolwiek jakoś mało mnie "kręci" ta wystawa. Jest jesienią kilka innych, z których zdecydowanie trudniej mi zrezygnować... wszędzie być nie można.

Ktoś pojedzie, na pewno i ... niech jadą... choc bojkot wystawy pewnie by się przydał....
Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 13, 2008, 18:36:46 »

"...Gosiu , zauważyłaś, że zostały podane;
 ZASADY ORGANIZOWANIA KONKURENCJI HODOWLANYCH ..."

zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego na klubowej wystawie bardziej ogranicza się ilość psów w takich konkurencjach (3-4) niż jest to zapisane w regulaminie zkwp (grupy hodowlane - do 5). Wiem, to konkurencja najlepsza hodowla (a nie grupa hodowlana, jakkolwiek jest to synonim)... ale i tak wydawałoby się, że na klubowych wystawach powinno pojawiać sie w takich konkurencjach nawet więcej a nie mniej zwierząt... ustalone min 3 szt. jest ok... klubowa w szczególności powinna dbać o  przegląd jak najszerszej stawki psów w rasie i hodowlach...  Co?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2008, 18:46:36 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 13, 2008, 18:53:47 »

Kochani, ja się zastanawiam, i jestem rozczarowana, że obietnica nie została dotrzymana a... tymczasem po marcowych wyborach w Łodzi Pani Niciewicz nie sprawuje tam  żadnej funkcji!
Jak widać nie dane jej było dotrzymać obietnicy .... jakoś nie przyszło mi na myśl, że po latach Pani Niciewicz może nie być członkiem władz w Łodzi.... to niemal nierealne... może coś ze zdrowiem...
Zapisane

zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #13 : Czerwiec 13, 2008, 19:33:29 »

Ze strony O/Łódzkiego;

http://www.fcg.com.pl/zkwp/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=


Kluby Ras
Komisje Zarządu Głównego ZKwP 
 
Nazwa Klubu 
Klub Psów Pasterskich Niepolskich

Przewodniczący
Jadwiga Niciewicz

Siedziba Klubu
Oddział w Łodzi
90-427 Łódź, Al. Kościuszki 48
tel./fax               (0-42) 637-62-62       ,
637-66-00, 657-00-31
 
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 13, 2008, 19:40:38 »

rzeczywiście... przewodniczącą klubu jest... ale nie ma jej w zarządzie w którym jestem pewna że była.... czyli mogę się czuć rozczarowana...

Jesień obfituje w wystawy, tak jak wiosna. Jest Wrocław, Zabrze, dla mnie jest Zielona Góra jako rodzinna moje miasto, kilka wystaw w Niemczech, Danii, no i jest wystawa Europejska.... i tam mam ochotę pojechać.
W tym zestawieniu, niestety Łódź jest mało dla mnie atrakcyjna, nie wdając sie w ocenę sędziów, bo przecież mogłaby być ta ocena krzywdzącą, ale... niestety inne wystawy wydają mi się ciekawsze, za każdą trzeba zapłacić, na każdą psa przygotować i poświęcić weekend... niestety, ale nie mogę i nie chcę poświęcać wystawom każdego weekendu, więc wybierać po prostu muszę.
Przykro mi, bo klubowa pasterskich była tak ciepło przeze mnie zawsze traktowana....
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2008, 04:59:53 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pogromcymitow gadaniec legowiskadlakota travianek wolf-time