Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wiosenne spotkanko w Wielkopolsce  (Przeczytany 18941 razy)
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #45 : Maj 17, 2008, 15:06:25 »

imprezka będzie trwała zapewne do wieczora.... wiec zapraszamy na oddech :-) po zatłoczonej Malcie i szkoleniu na smyczy :-)
Zapisane

Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #46 : Maj 17, 2008, 18:05:17 »

No to widzę, że nie ma chętnych na zlocik  Złość taki był szał na początku a teraz cisza - szkoda
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #47 : Maj 17, 2008, 18:28:08 »

Prawdopodobnie przyjedziemy z Beautą.  Chichot
Zapisane
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #48 : Maj 17, 2008, 21:40:01 »

My też będziemy
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #49 : Maj 18, 2008, 08:21:33 »

Ci co działają na forum potwierdzili, no poza Dagusią, która będzie, ale widać nie miała ostatnio czasu wtrącać swoich 3 groszy :-), a zapowiada się również Kasia  której na razie nie znacie...wraz z 3 Bearded Collie :-) : Grafi (Persa x Fats), Conti i Duszi. Liczę na Basię i małego Discavery (w domu dziś Dove), planowany jest Brill i mały Duc (de Constantine) z Elą i Andrzejem i coś ze starszej gwardii. jak tylko sie uda... czyli ok 2-4 Beardie ponad to co wymieniłam.

Wiedząc jak liczna jest stawka Beardie w Poznaniu i okolicy ... to będzie jakieś 70 % co najmniej :-)

więc... mimo wszystko liczę na Ciebie Agato z mężem i małym Penautem... po godzinach spędzonych w miejskim gwarze, na pewno ucieszyłby się na swawolne brykanie z kolesiami.... 
Zapisane

Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #50 : Maj 18, 2008, 09:34:40 »

Ale super - to policz Małgosiu ile będzie razem piesków?
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #51 : Maj 24, 2008, 21:51:26 »

Małgosia to o której ten zlot i czy robimy jakąś zrzutkę na grila czy każdy przywozi dla siebie?
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #52 : Maj 26, 2008, 11:35:11 »

Ha nie zagladąłam do wątku, a tu wtopka - jesteśmy z dogami w Lesznie. Mam szczerą nadzieję, ze szybko skończą i będę się czuła na siłach dojechać po wystawieniu dwóch dożynek.
Jeśli sie uda to od nas bedzie silna reprezentacha 4 kudłaczy.
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #53 : Maj 26, 2008, 11:45:51 »

Sędziowanie zaczynają od łaciatych, jest ich niecałe 30 - ja kończę stawke z Mufi w championach, wiec myślę, ze do ok 12 sie wyrobią, czyli moze na 16 udałoby sie doczłapać do Gosi.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #54 : Maj 26, 2008, 18:28:02 »

No to kochani, żeby nie było że ktoś nie zdążył, i żeby nie było, że dzieci nie zdążyły dostać buziaka i cukierka, to zapraszam tak na ok. 14-15? pasuje? Kto ma ochote być wcześniej - nie ma problemu.

Zrobimy ew. ściepę na kiełbasę, kaszaneczka wiejska, swojska już gotowa :-) ale to na miejscu.
Ja mam 1 grilla, nie za dużego, jak kto ma przenośny - to też się przyda. Poza tym zawsze można jakie ognisko zrobić :-) liczę na pomysłowość panów....
Napoje mile widziane zabrane ze sobą, wtedy będzie to co kto lubi i w ilościach każdy mniej więcej dla siebie - to też będzie akurat.
Kawa i herbata na miejscu - do woli. Filtrowana woda - też bez ograniczeń  Duży uśmiech alkohole... sliwowica, bitter horka, jakiś koniak, wino i miód swojski też mam... ale jak nas znam, to alkohole nie będą trunkami schodzącymi w pierwszej kolejności.
Piwa nie mam, nie pijam - więc i nie wiem jakie lubicie... proszę w tym względzie o pomoc :-)
Zapisane

Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #55 : Maj 27, 2008, 17:48:04 »

My jedziemy na 12 na ostatnie szkolenie z Baflusiem także w tych godzinach co podałaś będziemy.
Grila możemy przywieść takiego małego.
Zrzuta na kiełbaskę lub kto co woli na miejscu bardzo dobrym pomysłem.
Pogoda ma dopisać także wszyscy w niedzielę do Małgosi :-)

Pozdrawiam i do zobaczenia.
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #56 : Maj 29, 2008, 20:58:30 »

do zobaczenia :-)
Zapisane

Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #57 : Czerwiec 01, 2008, 19:26:19 »

No i po zlocie.
Z tego miejsca chciałbym podziękować Małgosi za miłe przyjęcie.
Oby więcej takich spotkań w liczniejszym gronie.
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #58 : Czerwiec 02, 2008, 05:10:19 »

Niestety nie dotarła Kasia i Ela z rodzinami, Beauty z uwagi na upał i pracę Zdzisia i Grazynki musieli wyjechać już rankiem, ale.. ale do mnie nie jest aż tak daleko wiec.. pewnie jeszcze nie raz sie spotkamy :-)

Pozostało sporo ciastek i wino... zaczekają na Was  Duży uśmiech

Zapraszam każdorazowo na chwile, jak tylko będę w domu - .. małe wstawowe szkolonko.

Ogólnobeardecie spotkanie zapewne odbędzie się 31.08... mamy przecież sympozjum Bearded Collie.

Wszystkim dziękuję ślicznie za miłe towarzystwo, tak fajnie jest poznać sie wzajemnie. Do zobaczenia.
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #59 : Czerwiec 02, 2008, 11:20:38 »

szkoda, że nam nie udało się dotrzeć, ale Peanut po wyczerpującym spacerze na Malcie legł na resztę dnia i spał Uśmiech upał jednak dał mu się we znaki, no i te nowe wrażenia związane z tłumami ludzi.
ależ ja go kocham!  Duży uśmiech
jako OT dodam, że znajomi którzy brali udział w konkursie RedBulla zajęli 2 miejsce Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

yourlifetoday regteam krainawollusa black-flag polskiegpsts