Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Katowice  (Przeczytany 7107 razy)
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #15 : Marzec 30, 2010, 09:17:52 »

Iwonka super, mogę prosić Soula i Deepa na mailik techniczny@abrys.pl? Oczywiscie wziełam aparat ale z przepełnioną kartą. Od Morisków po przeprowadce też bym poprosiła, przy okazji uśmiecham się o zaległe z Poznania  Uśmiech.

Sędzina - cóż generalnie zna się na beardie niewątpliwie, żal więc, że miewa pewne hmmm "wyskoki". Moris zdecydowanie wyglądał w tej stawce najlepiej, jako pies nie dość ładny, bo ładnych było kilka, ale przede wszystkim w pełni dojrzały, pięknie prezentujący się samiec.
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #16 : Marzec 30, 2010, 20:29:30 »

Nie było mnie na wystawie, nie miałam okazji zobaczyć zwycięzcy na żywo ale patrząc na drugu koniec ringówki pozostawię to bez komentarza.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #17 : Marzec 30, 2010, 22:34:48 »

widać Juditt Papp ma swoją wizję Beardie, i bywa zaskakująca. Mnie wynik nie zdziwił, dopóki patrzyłam po rodowodach i z wiedzą co lubi Juditt, ale na żywo... zaskoczyła mnie paroma decyzjami, w tym wyborem BOB również, ale cóż, decyzja sędziego nie jest do podważenia, ma prawo sędziować tak jak czuje i widzi.
Zapisane

Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krainawollusa kov black-flag swiatmuzyki wataha-farkas