Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Beardecie wiosenno-letnie spotkanie - Wielkopolska 2010  (Przeczytany 25113 razy)
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #75 : Maj 30, 2010, 21:18:35 »

No i o nas zapomnieli  Duży uśmiech  Po ciężkich przeprawach  Chichot dodajemy kolejną serię zdjęć. Nam się strasznie podobało i na pewno za rok też będziemy z Wami.
Wielkie uznanie dla Dreama- odświeżającego się w oczku wodnym i Ballady która woli chyba bardziej fruwać niż biegać z innymi.
Oto link do galerii:
http://picasaweb.google.pl/116759552148492636087/Kaliska2010#
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #76 : Maj 30, 2010, 21:26:27 »

Aguś, nikt o Was nie zapomniał! czekaliśmy na Wasz powrót z wakacji :-)

super zdjęcia! 85 fota Baluu to po prostu mistrzostwo! powinno trafić na konkurs!

Poza tym super, super, super - dzięki za całe ich mnóstwo, bo choć w części oddaje to vco tam było. Nawet Dream z freesbee :-)
Zapisane

my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #77 : Maj 30, 2010, 21:50:25 »

Dla zdjęcia 85 trzebaby ogłosić oddzielny konkurs Mrugnięcie
Nie przesądzam ale trudno będzie dorównać.
Jest przynajmniej doping.
Proszę o decyzję czy wstawić.
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #78 : Maj 31, 2010, 06:48:57 »

To zaledwie część zdjęć bo pstryknęło nam się prawie 400 sztuk  Mrugnięcie Te spotkanie to fantastyczna sprawa i potwierdza że birdoły to w 100% narkotyk. A z tym konkursowym zdjęciem to dlaczego nie Duży uśmiech tylko ja nie wstawiam bo nie opanowałam jeszcze dodawania zdjęć na forum Chichot
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #79 : Maj 31, 2010, 07:30:06 »

Aga super zdjęcia !! Duży uśmiech
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #80 : Maj 31, 2010, 09:49:56 »

Aga wielkie dzięki za piękne zdjęcia !!!  Buziak

Co do konkursowego zdjęcia to nasuwa mi się pytanko czy nagroda bedzie dla wykonawcy zdjęcia czy dla modelu  Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie, optuję za jednym i drugim  Duży uśmiech

A i jeszcze dzięki wnikliwemu oku Agi lub męża Agnieszki mam okazję zobaczyć jak to moje psy spędzały wolny czas na mokro  Złość (szkoda że nie ma buźki z piorunem ).

I jeszcze mam mały apel to pozostałych fotografów, wiem że moja blondynka Jolly jest prawie nie widoczna i ze względu na wygląd i brak temperamentu ale nikt jej nigdzie nie uchwycił, tak z bliska  ??  Smutny

I jeszcze prośba poza tematem. Teraz kiedy poznałam całą gromadę Agnieszek to ciężko mi się rozeznac z którą rozmawiam na forum czy można zmienić login np dodając imię psa  Uśmiech   Bo po psach jak najbradziej się rozeznam. Jak narazie na forum wiem która to Aga Dream.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2010, 09:53:40 wysłane przez Aneta » Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #81 : Maj 31, 2010, 10:36:57 »

Co do konkursowego zdjęcia to nasuwa mi się pytanko czy nagroda bedzie dla wykonawcy zdjęcia czy dla modelu  Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie, optuję za jednym i drugim  Duży uśmiech


Główną nagrodą ma być pastelowy lub akwarelowy portret ulubieńca - niekoniecznie tego ze zdjęcia.
Model mógłby niedocenić wartości nagrody, chyba żeby namalować ją na wieprzowym uchu Duży uśmiech

Pojawia się coraz więcej zdjęć więc trzeba będzie sięgnąć do kieszeni w poszukiwaniu nastepnych nagród Mrugnięcie
Zapisane
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #82 : Maj 31, 2010, 10:43:02 »

Właścicielka obiektu-modelki jak najbardziej doceni nagrodę  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #83 : Maj 31, 2010, 10:45:13 »

A z tym konkursowym zdjęciem to dlaczego nie Duży uśmiech tylko ja nie wstawiam bo nie opanowałam jeszcze dodawania zdjęć na forum Chichot

Aby umieścić w picasie można wysłać na adres my.bearded@com.pl najlepiej z krótkim komentarzem
Tym razem wyjde trochę przed orkiestre i załaduję tam zdjęcie 85 bez pytania o zgodę (zawsze można je wycofać)


Proszę wskazać numery innych zdjęć do konkursu to mogę je ściągnąć i załadować do konkursowego albumu picasy
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #84 : Maj 31, 2010, 12:43:14 »

Anetko specjalnie dla Ciebie zmieniłam właśnie nawę profilu na Aga - Greta teraz już będziesz wiedziała że ja to ja Duży uśmiech
A co do nagród konkursowych to dla Ciebie i dla mnie powinna być nagroda  Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie i to taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka wielka Chichot
Mam gdzieś na fotkach twoją słodką Jolly. I specjalnie dla Ciebie kochana ją dodam Duży uśmiech I obiecuję dodam kolejną galerię z Kaliskiej tylko muszę popracować nad zawartością fotek  Duży uśmiech Bo w sumie dużo psich zdjęć dużo zdjęć dzieci. Oczywiście mojej córki Sylwki no i sporo też mam fotek Bartka od Agnieszki. Bawili się razem więc się mojej drugiej połowie napstrykało.

Wyrażam zgodę na umieszczenie zdjęcia 85 do konkursu Duży uśmiech
Czekamy z Anetką na nagrody  Duży uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #85 : Maj 31, 2010, 13:12:11 »

O , dziękuję Agusia za szybką reakcję co do loginu , od razu rozjaśniło mi się  Chichot
Na foteczki Jolly czekam z niecierpliwością.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #86 : Czerwiec 01, 2010, 05:33:56 »

Kochani, w Kaliskiej znaleziono termos, kto się doń przyznaje?
Zapisane

Aga_Dream
GMBC
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 132



« Odpowiedz #87 : Czerwiec 01, 2010, 08:25:49 »

Ja  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #88 : Czerwiec 01, 2010, 09:21:09 »

no, nareszcie znalazłam właściciela :-) wyslę go poczta.
Zapisane

Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #89 : Czerwiec 01, 2010, 18:50:07 »

http://picasaweb.google.pl/116759552148492636087/Kaliska20102#
i jeszcze kilka  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech więcej już nie mam Płacz
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watachawilkow eneaekstraliga2014 wataha-farkas yourlifetoday black-flag