Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2 x CACIB Poznań 6.11.2010 MWPR i 7.11.2010 MWPR Zw.POLSKI  (Przeczytany 17619 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #15 : Listopad 07, 2010, 18:58:09 »

Jakies wiesci z Poznania?!
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #16 : Listopad 08, 2010, 07:31:22 »

Wieści są  Chichot nie mam katalogu z pierwszego dnia, więc o korekte proszę, w razie potrzeby.

Dzień pierwszy 6.11.2010 - sedzia - Barbara Larska (Hodowla PON - Z Gangu Długich)

Psy:
Klasa Baby
Love Dream Amberose - WO, Best Baby.

Klasa Pośrednia
My Name Is Rustler's Moon - Dosk.1, CWC

Klasa Otwarta
Bassimo z Pierwszej Ligii - (chyba ale pewna nie jestem) - dosk.1, CWC

Klasa Championów
Celtic Pride Of Smartness (Moris) - dosk.1, CWC, NDPwR, CACIB, ZWYCIĘZCA RASY, BOG.2.

Suki

Klasa baby
Double Scotch Black Rosalinda (Sisi) - WO

Klasa Młodzieży
Eden Smartness (Toffifee) - Dosk.1, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior. Na grupach w pierwszej trójce grupy pierwszej, dalej nic - sędzia A.Brabletz)
Empreinte De Chester - dosk.2
Ever Joy Rose - (Joy'a) dosk.3

klasa pośrednia
Ever Black Rose (Beza) - dosk.1, CWC, res.CACIB
Ever Beauty Rose (Rosie) - dosk.2
Farmarens Just Jolly (Joly) - dosk.3

Klasa Championów
Mayflowers Nadine At Dea-Dro (Mia) - dosk.1, CWC, NDSwR, CACIB

« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 08:28:35 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #17 : Listopad 08, 2010, 07:45:21 »

Dzień drugi 07.11.2010 - sedzia - Andrew Brace GB (sędzia BIS)

Psy:
Klasa Baby
Love Dream Amberose - nieobecny

Klasa młodzieży:
Earl Parsons Smartness - (Franek) - dosk1, MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI

Klasa Pośrednia
My Name Is Rustler's Moon - Dosk.1, CWC, res.CACIB

Klasa Otwarta
Mysterpiese Rustler's Moon - Dosk.1, CWC, NDPwR, ZWYCIĘZCA POLSKI, CACIB
Amber Jest Anarinya - dosk 2
Boss Morasiowa Zagroda (Boss) - dosk 3

Klasa Championów
Discovery Smartness (Daffy) - dosk.1
Dream About Deep Z Domu Etny (Deep) - dosk.2
Celtic Pride Of Smartness (Moris) - dosk.3

Now And Then Hole in One - lok.4 ocena ?

Suki:
Klasa baby
Double Scotch Black Rosalinda (Sisi) - WO, Best Baby

Klasa Młodzieży
Eden Smartness (Toffifee) - Dosk.1, MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI, Najlepszy Junior. ZWYCIĘZCA RASY - spełniła tym zwycięstwem wymagania na Młodzieżowego Championa Polski!!! Hurrraaa!!!
serdeczne dzięki Anetko za prezentowanie jej w ringu.
First Lady Smartness (Merci) - dosk.2
Empreinte De Chester - dosk.3
Ever Beauty Rose (Rosie) - dosk.4

klasa pośrednia
Ever Black Rose (Beza) - dosk.1, CWC, NDSwR, ZWYCIĘZCA POLSKI, CACIB
Farmarens Just Jolly (Joly) - dosk.2
Ever Joy Rose (Joy'a) - dosk.3
In Name Of Love Kiaora - lok.4 ocena ?

klasa otwarta
Hau-Beauty Zoya - dosk.1
Angel Face Anarinya - dosk.2


Klasa Championów
Now And Them Marcy's By Bloomingdales - dosk.1, CWC, res.CACIB
Mayflowers Nadine At Dea-Dro (Mia) - dosk.2
Melania Kajopiko (Melania) - dosk.3

klasa Weteranów
Dea-Dro Katherine (Lily) - dosk.1 Najlepszy Weteran

W konkurencjach finałowych i na grupach niestety nie udało nam się poszaleć  Chichot ale dziękuję wszystkim którzy pozostali na wystawie i tak ładnie prezentowali Birdołki na głównym ringu.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2010, 09:20:25 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Gochaa
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 42


« Odpowiedz #18 : Listopad 08, 2010, 08:11:22 »

W niedzielę Mufina w ogóle nie było, więc nie mógł być obiecujący Smutny

W sobotę Moris był drugi w grupie.

Jak siostra przejrzy zdjęcia to coś powrzucam.
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #19 : Listopad 08, 2010, 08:23:01 »

Dokladnie, w niedziele Mufinka nie bylo na wystawie.

Dzieki za wyniki, jak jeszcze beda zdjecia, to juz w ogole super Uśmiech Gratulacje dla zwyciezcow, a zwlaszcza mlodziutkiej Toffifee, ktora zakonczyla ml. championat w wielkim stylu Uśmiech Ale naj, najwieksze gratulacje dla Marty i Mufinka Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #20 : Listopad 08, 2010, 08:28:03 »

dzięki, poprawiam.
Mogłam też pomylić Masterpiese i My Name of Rustler's Moon - pierwszego dnai był tylko jeden, drugiego oboje :-) Są bardzo podobni.

Tofcia jako królowa dnia oczywiście wepchała się centralnie do łóżka i nie chciała nikogo wpuścić, nawet babci Bounty  Duży uśmiech trzeba było ja troszkę sprowadzić do rzeczywistości i przekonać, że dzisiejsza noc, jeśli wspólna będzie razem z siostrą i babcią  Chichot (co do mojej osoby jakoś nie miała sprzeciwu hi hi hi). Princa swojej podtapczanowej pozycji córci nie oddała  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

fotki - jak tylko coś zdobędziemy - wstawimy.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 08:35:17 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

IwonaK
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



« Odpowiedz #21 : Listopad 08, 2010, 10:54:59 »

Gratulacje dla wszystkich! Było super,dla nas trochę nerwowo przez niesforną fryzurę Duży uśmiech
I przy okazji małe sprostowanie - Empreinte (LouLou) była w niedzielę na 3 miejscu.
Zapisane

Szczeniaczki ( Ch. EMPREINTE de Chester & IntCh. Now And Then HOL-IN-ONE ) około 1.06 2012 - Zapraszam na naszą stronę
http://xanaduchic.weebly.com
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #22 : Listopad 08, 2010, 10:57:52 »

sorki największe! już poprawione! mam nadzieję, że będzie mi wybaczone.
Jeśli są jakieś jeszcze wieści o tych co do których info pomyliłam albo nie mam albo nie wiem - bardzo proszę się zgłaszać. Będę uzupełniać i poprawiać.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 11:01:04 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #23 : Listopad 08, 2010, 11:47:02 »

Boss był 3, a Hau-Beauty Zoya 1
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
IwonaK
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 60



« Odpowiedz #24 : Listopad 08, 2010, 12:06:18 »

Kilka zdjęć, niestety niezbyt dobrej jakości ( hala Smutny)
http://picasaweb.google.com/XanaduChicMC/6XI2010CACIBPoznan#
http://picasaweb.google.com/XanaduChicMC/7XI2010CACIBPoznan#
Zapisane

Szczeniaczki ( Ch. EMPREINTE de Chester & IntCh. Now And Then HOL-IN-ONE ) około 1.06 2012 - Zapraszam na naszą stronę
http://xanaduchic.weebly.com
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #25 : Listopad 08, 2010, 18:44:42 »

wielkie gratulacje dla zwycięzców  Chichot Chichot Chichot strasznie nas ten sukces cieszy Chichot w końcu to siostrzyczki Grety  Chichot Chichot Chichot widocznie te trzymanie kciuków przez cały weekend coś dało  Mrugnięcie
Równie serdeczne pozdrowienia dla wszystkich pozostałych uczestników Chichot Pozdrawiamy
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #26 : Listopad 10, 2010, 20:38:41 »

Ja też wszystkim gratuluję! Uśmiech W niedzielę niestety się nie pojawiliśmy, bo Mufinek kiepsko się czuł.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #27 : Listopad 11, 2010, 09:39:48 »

Jeszcze raz poprawiłam dane. "przyznałam" omyłkowo 2 x CACIB na wystawie o Zw.Polski  Duży uśmiech a może być tylko 1 i należał do Bezy (Ever Black Rose). Gratulacje! Rafciowa córeczka szaleje  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

a poza tym... moje serdeczne podziękowania za miła atmosferę, bo w tak doborowym towarzystwie w ringu jest naprawdę miło.

Pawłowi z Morisem w ringu honorowym poszło 1 dnia super - BOG II, to najwspanialsza wizytówka! Jestem naprawdę dumna i szczęśliwa! To wspaniały pies, ładnie prezentowany, i zawsze, zawsze perfekcyjnie przygotowany. Widać codzienną dbałość. Chyba nic nie cieszy mnie bardziej, jak świadomość, że kochany i kochający pies, który może biegać po górach i łąkach, być po prostu szczęśliwy, jest również tak zadbany, że na wystawach "mucha nie siada"  Duży uśmiech Dzięki Moniko! to Twoja zasługa przede wszystkim.

Franuś równie piękny, śliczny, wypielęgnowany, na razie jeszcze dzieciak  Chichot, wymagający troszkę "ryzów"  Duży uśmiech ale udało się Kasi pokazać go całkiem fajnie, no i zdobył Zwycięstwo Plski Młodzieży - super, serduszko mi skakało z radości  Chichot

Basi i Dafciowi - szczególne gratulacje i podziekowania. Każdy, kto zna Daffa, wie, że jest tak energetyczny i radosny, że opanowanie go w ringu graniczy z cudem  Duży uśmiech ale praca na marne nie idzie, i Basieńka tym razem zaprezentowała go zdecydowanie lepiej niż kiedykolwiek! Jeszcze młody, wszystko przed nim, ale mam nadzieję, że będzie szedł śladami starszego brata, i weźmie zeń przykład - bo jest kogo naśladować.
Zapisane

Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj