Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WDS 24-27.06.2010  (Przeczytany 11487 razy)
loola
Gość
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 66



« Odpowiedz #15 : Czerwiec 25, 2010, 14:03:17 »

Gratulacje dla Polskiej reprezentacji Mrugnięcie
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 26, 2010, 10:34:03 »

Część polskiej reprezentacji już wróciła, bo idzie na wesele, więc jak odeśpimy będzie relacja, póki co dziękujemy za gratulacje. Nie jestem w stanie napisać co czułam, gdy Daisy wygrała w tak ogromnej stawce u Janet Lewis (Potterdale), ogrywając kilkadziesiąt pięknych, uznanych suczek, oraz zdobywając ten jedyny CAC, który jest przyznawany w Danii na płeć, z Deepciem na światowej. Pokonał w porównaniu o niego Junior WW i pieska z pośredniej z Firstprizebears. Uczucie doprawdy szczególne, gdy przed tobą stoją takie sławy jak Jean Paul i Connie Hartman, i wygrywasz.
Podsumowaniem mojego szoku, który nadal mnie nie opuszcza, było jak Janet Lewis podeszła do mnie na światówce, pogratulowała i powiedziała, ze "both are amazing" Uśmiech.
Słowem opijamy już od środy, a na ciąg dalszy zapraszamy na najbliższej duzej wystawie. To były piękne dni, super też, ze mój ukochany Gregus podsumował swoją piękną karierę!
Zapisane
Aga - Greta
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 504



WWW
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 27, 2010, 15:06:29 »

wielkie wielkie gratulacje  Uśmiech
Zapisane

"Pies jest jedyną istotą na tej ziemi, która kocha cię bardziej niż ty kochasz siebie"
www.beardedcollie.com.pl
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 27, 2010, 20:33:28 »

Daisy na specjalnej BC Herning



Deep na światowej Herning

Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 28, 2010, 10:00:29 »

Jesli dobrze doczytałam to Deep i Daisy zostały w ten spoób championami Danii - dostały CAC bedąc championami w Polsce - dobrze rozumiem? Przeczytajcie proszę.


http://www.dansk-kennel-klub.dk/files/pdf/Champion.pdf
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 28, 2010, 12:58:35 »

Wróciłam z moją bandą kudłaczy  Duży uśmiech i sedrecznie dziękuję za gratulacje. Na klubowej przy światówce (23.06.2010) Greg ustąpił pierwszeństwa psu, który był na światowej drugi. Pozostałe psy z klasy weteranów - naprawdę, super przygotowane, super jakości, piękne i z doskonałym dorobkiem. Tym milej było wygrać tę kasę i otrzymać tytuł Zwycięzcy Świata Weteranów. To coś, na co w mym sercu zasługiwał Greguś.

Ale nie tylko w mym sercu zasłużył sobie. Na obu wystawach jego potomstwo było super oceniane, zawsze doskonałe. Janet Lewis "zakochała" się Daisy i Deepie, a o Gregu, gdyby był tylko bliżej, powiedziała, że użyłaby go (Deepa pewnie też) w hodowli aby uzyskać to co daje, bo to w rasie (w Anglii) zanika. Zwyciężczyni rasy to wnuczka Grega a córka Gregusiowego synka z hodowli Svassas (Mama to Alistairs Watch out) - Szwecja.

Nie przeżyłam bardziej udanej wystawy, to takie uznanie dla mnie, i tego co mam  Duży uśmiech

Serdeczne gratulacje dla Dagi, naprawdę bardzo się postarała. Sercem dziekuje wszystkim, którzy zgłosili Gregusiowe dziaciaczki.

Szczególne podziękowania dla Anety i Arka - bo to dzieki nim dojechałam na te wystawy! (silnik się zepsuł w drodze na wystawę  Płacz). Jedno podziękowanie już mają  Duży uśmiech choć może to raczej nagroda dla Grega, jaką przyobiecała mu Anecia  Duży uśmiech bo Ballada w dzień zwycięstwa miała randkę z Gregiem, potem poprawili i... teraz czekamy na kolejne super pokolenie Gregusiowych pociech  Duży uśmiech

Teraz śpią w ogrodzie, wszystkie zmęczone po podróży.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2010, 06:28:27 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 28, 2010, 13:01:12 »

Jesli dobrze doczytałam to Deep i Daisy zostały w ten spoób championami Danii - dostały CAC bedąc championami w Polsce - dobrze rozumiem? Przeczytajcie proszę.


http://www.dansk-kennel-klub.dk/files/pdf/Champion.pdf


TAK!!! zmieniono przepisy i teraz tak!!! super!!!
a. Dogs owned and registered in all countries can become a Danish beauty champion by obtaining 3 certificates
(3 CACs) under 3 different judges.
b. Dogs owned and registered in a country where the kennel club is recognised by the FCI can moreover
become a Danish beauty champion by obtaining 1 certificate (CAC) after 1 January 2008, if the dog has
already obtained a national beauty champion title in an FCI member country.
In both cases, the last certificate (CAC) must have been obtained after the dog has attained the age of 18
months, if it is a small breed. For large breeds, the last certificate (CAC) must have been obtained after the dog
has attained the age of 24 months. The breed/age division appears from the DKK show regulations.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2010, 13:04:39 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Marta
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 380



« Odpowiedz #22 : Czerwiec 28, 2010, 13:46:39 »

WOW! Gratulacje! To jest dopiero sukces!
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #23 : Czerwiec 28, 2010, 14:12:23 »

Daga dokłada się do pomnika dla Grega  Duży uśmiech ja zaczynam już zbierać, bo musi być piękny  Chichot
Zapisane

Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #24 : Czerwiec 28, 2010, 16:26:25 »

Uśmiech piszę się!

Ale nie zapominajmy też o Lily - też miała w tym mały udział Mrugnięcie
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #25 : Czerwiec 28, 2010, 18:12:13 »

nie zapominam  Chichot
Zapisane

Edyta
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 21



« Odpowiedz #26 : Czerwiec 28, 2010, 21:37:39 »

GRATULACJE ZWYCIĘZCOM! A od Grega to chyba przy najbliższej okazji jakiś autograf wezmę, bo to nie lada GWIAZDA patrząc przez pryzmat nie tylko jego samego ale i potomnych! Gosiu gratulacje!
Zapisane

On jest twoim przyjacielem, twoim partnerem,twoim obrońcą,twoim psem. Ty jesteś jego życiem,jego miłością, jego panem.On będzie twój, wierny i posłuszny, do ostatniego bicia jego serca. Ty jesteś mu winien zasłużyć na takie oddanie.
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #27 : Czerwiec 28, 2010, 23:20:45 »

Edyto, Twój podpis, tekst - jest tym, co mówi o Gregu :-) to najwspanialszy facet świata! bez obrazy dla innych, ale... nawet najlepszy dwunożny chyba go nie doścignie  Duży uśmiech
Zapisane

Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #28 : Czerwiec 29, 2010, 05:29:21 »

To zdjęcie jest dla Babci i Tatusia, wielkie gratulacje

http://picasaweb.google.pl/ppaallaa/DlaBabuniITatusia
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #29 : Czerwiec 29, 2010, 08:49:09 »

Dzięki  Duży uśmiech
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskiegpsts wataha-farkas kov eneaekstraliga2014 regteam