Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Woroclaw Miedzynarodowa 25.09  (Przeczytany 5750 razy)
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« : Wrzesień 17, 2010, 07:48:34 »

Domniemana stawka:

PSY

kl. posrednia:
?

kl. otwarta:
Bassimo Z Pierwszej Ligi
Breaksea Mar Di Gras

kl. championow:
Discovery Smartness

SUKI

kl. mlodziezy
Eden Smartness
Fascination Smartness

kl. posrednia:
Farmarens Just Jolly
In Name of Love Kiaora

kl. otwarta:
Andelka Ze Srdce Sumavy

kl. championow:
Melania Kajopiko
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 26, 2010, 20:07:37 »

Oto niepełne wyniki:

PSY

kl. posrednia:
?

kl. otwarta:
Bassimo Z Pierwszej Ligi 
Breaksea Mar Di Gras

kl. championow:
Discovery Smartness CWC, CACIB, BOB

SUKI

kl. mlodziezy
Eden Smartness Zw. młodzieży , Naj.Junior
Fascination Smartness Ex.2

kl. posrednia:
Farmarens Just Jolly  CWC, res.CACIB
In Name of Love Kiaora  ?2

kl. otwarta:
Andelka Ze Srdce Sumavy  CWC

kl. championow:
Melania Kajopiko CWC, CACIB

Niestety pozostałych wyników nie znam i nie wiam jak poszło Dafiemu na BIS-ach
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
my-bearded
Gość
Aktywny użytkownik
***
Offline

Wiadomości: 211


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 26, 2010, 21:16:47 »

Ja człowiek ciemny jak tabaka w rogu zupełnie nie wiem kto jest kto i jak mam składać gratulacje.
Przydałaby sie jakaś ściągawka z nazwami hodowli, właścicielami, imionami psów oficjalnymi i używanymi.
Wiem, że zrobienie czegoś takiego wymaga pracy ale może stworzyć taki dział albo nowy wątek, gdzie każdy mógłby uzupełniać swoje dane -niekoniecznie osobowe.
Dołączają nowi członkowie klubu i oni pewnie też chętnie by się dowiedzieli who is who?
Zapisane
Dagmara
Moderator
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1390



WWW
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 27, 2010, 06:31:42 »

Myślę, że to dobry pomysł, sama się musze pilnować czy pisać imię rodowodowe czy "pet" imię.
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 27, 2010, 09:33:00 »

Chwila czasu i niosę pomoc "mniej wtajemniczonym' :-) bo... mam nadzieję będzie nam wybaczone, że każdego z przychodzących na forum traktujemy jak niemal starego znajomego, nam, faktycznie jest łatwiej, znamy prawie całe drzewo genealogiczne polskich beardie  Duży uśmiech
PSY
kl. posrednia:Masterpeace Rustler's Moon - czyli domowo Master chyba res.CACIB.

kl. otwarta: psy nie pojawiły się na wystawie :-(
Bassimo Z Pierwszej Ligi - chyba nie ma go wśród nas, więc nie wiem jak na niego w domu wołają. Synek Bassiego (Iwonki)
Breaksea Mar Di Gras - pies z Czech, imp. z GB, hodowla Breaksea.

kl. championow:
Discovery Smartness CWC, CACIB, BOB - domowo Daffi moja współwłasność. Mieszka z Basią, która o niego dba na co dzień i pokazuje na wystawach.

SUKI
kl. mlodziezy
Eden Smartness Zw. młodzieży , Naj.Junior - domowo Toffifee (lub czasami krócej Tofi - moja prawie najmłodsza pociecha czyli czekoladki, smaczne i często reklamowane  Chichot - bardzo mnie cieszy ten. Zw.Młodzieży, bo to z wystawy międzynarodowej, a taki jest wymagany do Mł.Ch.Pl. Krajówek jest wiele, a międzynarodowych i to w rozsądnej odległości jest mało. Wzrasta szansa na championat!
Fascination Smartness Ex.2 - domowo Greta - wł. Aga Greta, siostra mojej First Lady Smartness <b>Merci</b>, najmłodsza "czekoladka" w domu. Tym razem ograłyśmy ją (ja i Tofi), ale.. ona już jest młodzieżowym championem a my nie  Chichot, więc chyba będzie nam to wybaczone, że i siostry Grety mają zwiększone szanse bycia championami  Duży uśmiech

kl. posrednia:
Farmarens Just Jolly  CWC, res.CACIB - Joly - domowo, sunia Anetki, właścicielki również Ballu (Smartness Ballade to the Moon), kochanej suni-agilitowca, córcia mojej nieżyjącej już Effie (półsiostra mojej Bounty, Basiego, Macho - czyli miotu z hodowli Slavic Charm - poprzez ojca, a pokolenia Smartness z literek od C - pochodzą od Bountusi właśnie)
In Name of Love Kiaora  ?2 - suczka z Czech, hodowla Kiaora, wł. hodowli Lenka Klimova jest jej współwłaścicielką.

kl. otwarta:
Andelka Ze Srdce Sumavy  CWC - suczka z Czech

kl. championow:
Melania Kajopiko CWC, CACIB - Czyli sunia polska, własność forumowej Milki, nazywana po prostu Melanią

Na bisach mnie z Toffifee (Tofi) nie poszło, choć zachowała się ślicznie, musiał wejść na podium PON  Duży uśmiech z Grzegorzem Robakiem (wygrał). Basiia z Daffim do półfinału weszła, ale potem już nic.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2010, 09:39:29 wysłane przez Małgorzata » Zapisane

Krysia
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 297



WWW
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 27, 2010, 12:14:39 »

Gratulacje dla Tofi,Joly,Dafiego i Melani zreszta dla wszystkich obecnych:)
Zapisane

Pozdrawiam,
Krysia

www.amberose.pl
Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 27, 2010, 15:01:51 »

Gratulacje dla wszystkich Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 27, 2010, 18:26:22 »

Gratulacje Uśmiech Szkoda, ze Bassimo nie dojechal, moze zaczalby dorosly championat.
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

mixblackcity kl7 psychologia lionoftiger zwiazek-ludowy