Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam ;-)  (Przeczytany 4854 razy)
DorkaWD
Gość
« : Wrzesień 04, 2008, 11:06:26 »

Mam na imię Dorota stąd DorkaWD  Mrugnięcie
Zawędrowałam na to sympatyczne forum w poszukiwaniu informacji o interesującej mnie rasie.
W chwili obecnej jesteśmy rodziną bez psiaka Płacz w lutym tego roku po bardzo ciężkiej chorobie nowotworowej odeszła nasza Viki - bokserka... 
Na dzień dzisiejszy rozpatrujemy z mężem zakup psa rasy Bearded Collie - jest to kolejny typ psa brany przez nas pod uwagę  Mrugnięcie Więc będę ogromnie wdzięczna za wszelką pomoc ze strony posiadaczy i znawców tej pięknej rasy.
A teraz zaczynam wgłębiać się w lekturę forum...
Pozdrawiam!
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 04, 2008, 11:13:10 »

Czesc,

Witamy na forum Uśmiech Jesli szukasz informacji o bearded collie, to trafilas w dobre miejsce. Pytaj, a my bedziemy starali sie pomoc. Przykro mi z powodu Viki Smutny
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 04, 2008, 11:22:14 »

Witam również, zapraszam do lektury forum, pytaj, nie pozostawimy żadnego pytania bez odpowiedzi :-)
Zapisane

AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #3 : Wrzesień 04, 2008, 12:12:46 »

Witaj,
miłej lektury Uśmiech większość osób na tym forum to doświadczeni hodowcy, którzy na pewno pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Ja sama wiele się dzięki nim [dzięki Uśmiech] dowiedziałam i wiem, że w razie problemu mogę zwrócić się z zapytaniem czy prośbą o radę.
A rasa..? rasa świetna. niezmordowany, uwielbiający ruch i naukę stwór z wielkim sercem i zadziornym sprytem, którego spojrzenie roztapia najtwardsze serca.
Współczuję śmierci Bokserki... Smutny niedawno moja rodzina również straciła bokserkę, również z powodu raka..

pozdrawiam,
agata
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
DorkaWD
Gość
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 04, 2008, 13:08:56 »

Bardzo dziękuję za miłe powitanie!
Pozwoliłam sobie założyć wątek (nie mam pojęcia czy w dobrej sekcji, jeszcze słabo orientuję się na tym forum  Zawstydzony )

Zapraszam do TUTAJ
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 05, 2008, 08:08:17 »

moim zdaniem odpowiedni :-) znajdziemy wszystko o co pytasz  Chichot
Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 05, 2008, 10:33:26 »

Witam serdecznie! Zapraszam do wnikliwego studiowania naszego forum, mam nadzieję , ze będziemy pomocni w podjęciu ostatecznej decyzji.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #7 : Wrzesień 06, 2008, 06:34:27 »

Witamy  Uśmiech

Nasz pierwszy pies - Demon- też odszedł przez nowotwór  Smutny

Ale dwa kudłacze, które teraz z nami mieszkają wniosły do domu mnóstwo radości i pozwoliły zagoić rany po stracie Demonka.

Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

czesnorad naszacela pisaczek virginia federacjagarmanii2023forum