Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam :)  (Przeczytany 9117 razy)
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« : Marzec 02, 2008, 14:07:25 »

Oderwałam się na chwilę od czytania forum [super sprawa!] i chciałabym się z Wami przywitać.
Swojego beardetka odbieram od p.Anety w kwietniu [pozdrawiam serdecznie Uśmiech], na chwilę obecną nazywam go Łupkiem z racji intrygującego mnie koloru sierści [no po prostu nie wiem co to za kolor - łupkowy Chichot]. Łupek łupkiem długo nie będzie, nie chcę żeby ktoś przez przypadek [albo złośliwie] wołał na niego Głupek  Z politowaniem
Mieszkamy wraz z mężem w Komornikach [p.Dagmaro, bardzo liczę na spotkanie i wspólną zabawę Uśmiech Psiaków oczywiście Mrugnięcie] koło Poznania. Jestem zwiarzakomaniakiem, z akcentem na PSY. Myślę, że czasami drażni to osoby, które oglądają ze mną filmy ponieważ płaczę przede wszystkich na scenach związanych z krzywdzeniem tych kochanych stworzeń. Ale, uwaga, jest wyjątek: nie lubię jamników ;p
Beardety pokochałam szczególnie mocno; trochę to dziwne biorąc pod uwagę fakt, że "osobiście" znam tylko [albo i AŻ] wesołą gromadkę Małgosi. A może wcale nie dziwne, prawda drodzy WspółMiłośnicy Bearded Collie? Uśmiech To jest psiak, który każdego  człowieka, z choćby odrobiną wrażliwości, przyprawia o drżenie nóg i szeroki uśmiech na twarzy.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do zobaczenia... na forum, na zdjęciach, na żywo?
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #1 : Marzec 02, 2008, 19:30:23 »

Witam Agato :-) fajnie że dołączyłaś do nas, a jeszcze fajniej, że tak jak coponiektórzy, zanim ten wspaniały psiak dołączy do Twojej rodziny. Pytaj, czytaj, szukaj - od tego jest to forum, abyście znaleźli na nim wszystko czego potrzebujecie :-)

Pozdrawiam Cieplutko :-) wraz z rodzinką kudłatych, i Bounty na czele, która zaczarowała Cię swoimi oczyma :-)
Zapisane

Alma
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 388



WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 02, 2008, 19:42:26 »

Witam jeszcze raz i bardzo sie ciesze ze do nas dołączyłaś
Zapisane

Pozdrawiam
Anna
Biedruszczak
GMBC
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 67



« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2008, 19:54:01 »

I my witamy serdecznie z 3-miesięcznym Baflusiem na czele  Chichot
I kolejny piesek w Wlkp. oj co to będą za wspaniałe zloty.
Zapisane

Wychowany na Pomorzu Wielkopolsce oddany!
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #4 : Marzec 02, 2008, 21:48:10 »

Witamy serdecznie  Uśmiech
A nasza Beautka wita czule swojego siostrzeńca  Duży uśmiech
Pozdrawiamy i do zobaczenia na beardecich spotkaniach !
Zapisane
Iwona
Moderator Globalny
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1467



WWW
« Odpowiedz #5 : Marzec 03, 2008, 07:57:46 »

Witamy i my, szczególne pozdrowienia od półciotki Sammy Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam,
Iwona
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #6 : Marzec 03, 2008, 10:26:48 »

Dziękuję Wam za ciepłe powitanie Uśmiech
Najfajniejsze jest chyba to, że [jeśli się dobrze w tym wszystkim łapię] wszystkie beardetki z tego forum są ze sobą spokrewnione. Ależ mi rodzinka urośnie w siłę!  Duży uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
zdzichu
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 453


« Odpowiedz #7 : Marzec 03, 2008, 10:35:20 »

Nie wszystkie, chociaż sporo Uśmiech

Na przykład jest na forum stateczna Donna Diana z córeczką Melanią, a także młodziutka "czeszka" Frida - pozdrawiamy  Chichot
I sukcesywnie - bo to młode forum - wpisują się następne beardoły.

Zapisane
Dilayla
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 15



« Odpowiedz #8 : Marzec 11, 2008, 07:03:46 »

Dilayla z pańcią także się serdecznie witają! Pozdrawiam
Zapisane
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #9 : Marzec 11, 2008, 13:10:27 »

Kochani... wszyscy jesteśmy rodziną !  Duży uśmiech nawet Frida!

Mój kochany Fatsuś był synem słynnego, cudownego psa Shilstone Choir Boy'a, i dziadek Fridy - F.Lukachukai jest jego symem i wnukiem.

O Donnie Dianie już pisałam, choć daleko, skoligacona z moim pierwszym Beardie - Persą.

tak więc, przynajmniej ja, czuję się naprawdę rodzinnie :-) dalsza czy bliższa... kto by to liczył... ale zapomnieć pierwszych Beardie w zyciu się po prostu nie da...
Zapisane

Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #10 : Marzec 12, 2008, 00:39:53 »

Ale wstyd! Lepiej póżno niż wcale przywitać przyszłą Pańcię mojego "Łupka"  Duży uśmiech Witam Cię Agato, cieszę się bardzo, że dołaczyłas do naszego grona i że jeden z moich pieseczków będzie miał tak ciepłą właścicielkę.

A oto łupek:



Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #11 : Marzec 13, 2008, 10:22:37 »

Dzięki Anetko za forumowe przywitanie  Uśmiech odliczam już dni....  Duży uśmiech czyż te maluchy nie są PIĘKNE?!
wiedziałam co robię zakochując się w tej rasie Mrugnięcie
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Fiszka
GMBC
Nowy użytkownik
*
Offline

Wiadomości: 25



« Odpowiedz #12 : Marzec 14, 2008, 13:49:51 »

Witają gorąco też Fiszka z Fridą, czyli Magda z Rozrabiaką!
Ja też nie tak dawno odliczałam dni do momentu odbioru mojej Pimpki i czas mi się dłużył niemiłosiernie. A teraz przez te 3,5 miesiąca mam wrażenie, że od zawsze jest z nami. I jest to fantastyczny czas!!!

A wracając do wątku rodzinnego, to muszę przyznać, że już się zasmuciłam, że jesteśmy tu z Fridą zupełnie obce i nie do pary. A tu nagle czytam, że przez dziadka Fridy wcisnęłyśmy się do Rodziny Duży uśmiech
Ten birdusiowy świat jest rzeczywiście mały.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2008, 13:51:57 wysłane przez Fiszka » Zapisane
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #13 : Kwiecień 08, 2008, 12:43:02 »

Od soboty mieszka z nami Peanut Uśmiech Nasze małe wielkie szczęście. Mąż jest kompletnie zakochany [ha! wiedziałam że tak będzie. a się chłopak zapierał:"mi pies nie przeszkadza, ale to twój wybór". a teraz co? nawet kupki po nim sprząta Chichot], o mnie nie wspominając. Peanut, znany również jako Apollo, otrzymał swoje imię po naszym ulubionym komiku-brzuchomówcy [Jeff Dunham] i jego pacynce [właśnie Peanut]. Zdjęcia malucha umieszczę na forum jak tylko mąż powie mi jak się je zmniejsza Mrugnięcie
Peanut uwielbia swój nowy ogródek i pomimo fatalnej aury najchętniej spędzałby tam każdą chwilę.
Cwaniak nauczyl sie wchodzic po schodach ale nie chce mu sie z nich schodzic. Pisze 'nie chce mu sie' bo umie, wiem, bo widzialam. No ale wiadomo że przyjemniej sie podróżuje na rękach pańci, prawda? Mrugnięcie Jednakże, 'ostrzeżona' przez Gosię i Anetę uczę się ignorować popiskiwania mojego małego terrorysty z przepięknymi oczami, a to pozwala nam uczyć się samodzielności, ha! I co? I zszedl sam. No przecież wiedziałam że potrafi Uśmiech
Anetko, chciałabym Ci jeszcze raz podziękować za to że przyczyniłaś się do wprowadzenia tej szczęśliwej iskierki w nasze życie i do naszego domu Uśmiech
Cieszę się że mogłam w końcu dołączyć do cudownego grona właścicieli birdołków. Zatem ponownie, tym razem już nie tylko jako wirtualna fanka rasy, Witaj droga beardołkowa rodzinko Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Małgorzata
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1810



WWW
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 08, 2008, 16:46:38 »

Super Agato!!! nie każdemu udaje się pokonać taką barierę i dają się zapędzać w wir nieustających ustępstw  Duży uśmiech Brawo, i cieszymy się kolejną Beardecią rodziną  Chichot
Zapisane

Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gangtzj pifpaf virginia naszacela czesnorad