Forum Grupy Miłośników Bearded Collie
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Oficjalna strona Grupy Miłośników Bearded Collie (GMBC) - https://sites.google.com/site/grupabeardedcollie/home
O rasie, hodowle, ogłoszenia, szczenięta, wystawy.
 
Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Witam :)  (Przeczytany 9120 razy)
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #15 : Kwiecień 09, 2008, 10:04:38 »

Nie ukrywam że łatwe to nie jest, bo mam miękkie serduszko, ale wiem że tak musi być i już. Mój pierwszy pies [York] był bardzo rozpieszczany a my byliśmy na każde jego zawołanie. Dopiero teraz przypominam sobie że Carruso popiskiwał aż do końca, wiedząc że jak będzie piszczał to uzyska to co chce. A ja wciąż drżałam o niego bojąc się że sam nie da sobie rady. Teraz wydoroślałam, zmądrzałam [Chichot] no i przede wszystkim porozmawiałam z Tobą oraz Anetą i już chyba mniej wiecej wiem co mam robić żeby nie zaszkodzić ani sobie ani psiakowi.
Małgosiu, Tobie też dziękuję że mimo wszystko we mnie nie zwątpiłaś i wciąż o mnie pamiętałaś [maile]. Nie ukrywam, że do mojej fascynacji beardetami przyczyniła się również pasja z jaką mi o nich opowiadałaś. Dzięki Uśmiech
Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 09, 2008, 10:17:32 »

Agatko ja równiez bardzo się ciesze, ze ulubieniec mojej Kostki i całego domu trafił właśnie do Ciebie. Niestety nie skończyło się tylko na moich łzach, Kostka w końcu wróciła do domu i bardzo szybko zorientowała się, ze brakuje jej ukochanego Apollo. Narazie pocieszyła się Afrodytą ale nikt tak jak on nie dawał się przytulać 4,5 latce.
Bądź twarda, bo beardedy potrafią jak mało kto omotać sobie wokół palca kogo zechcą. Mrugnięcie
Przesyłam moc buziaków i czekam z niecierplowością na fotki.
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
AgataW-B
GMBC
Zaawansowany użytkownik
****
Offline

Wiadomości: 369



« Odpowiedz #17 : Kwiecień 09, 2008, 10:42:11 »

 Niezdecydowany ech, tego sie balam ze bedzie jej ciezko...mam nadzieje ze nie ma do mnie żalu i że bedzie milo wspominala czas spedzony z Peanutem. Zapraszamy do nas jak będziecie w Poznaniu Uśmiech
zdjecia przesle na pewno, tylko tak jak pisalam musimy je zmiejszyc bo z tamtego aparatu wychodza wielkie i nie da sie ich przeslac poczta.
buziaki Uśmiech

Zapisane

Pozdrawiam, AgA
Aneta
GMBC
Ekspert
*****
Offline

Wiadomości: 1293



WWW
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 09, 2008, 20:47:25 »

Z zaproszenia skorzystamy na pewno  Duży uśmiech !!!
Zapisane

Pozdrawiamy Aneta i ferajna
www.bearded-collie.pl
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

gom warszawa moloromme fanklubklasycznychaut brygadaszarika